Anna: Ratowanie małżeństwa

Długo zbierałam się do napisania tego świadectwa, ale obiecałam, więc jestem. Chcę z całego serca podziewać wszystkim, którzy składają swoje świadectwa na tej stronie i dzielą się swoimi przeżyciami. Te wpisy mają niesamowitą moc! W trudnych chwilach dają nadzieję, nadzieję na to, że i mnie Matka Boża wysłucha… Zmówiłam chyba 5 NP w intencji uratowania mojego małżeństwa. Mój mąż ma do mnie żal i pretensje za rzeczy, które wydarzyły się bardzo dawno temu.

W momencie przechodzenia przez tzw „kryzys wieku średniego” i robienie bilansu życia, przypomniał sobie tamte chwile. Zaczęły się ciche dni, a potem awantury, krzyki… Nie dawałam za wygraną, bo nie wyobrażam sobie życia bez niego. Odmawiałam kolejne nowenny w tej samej intencji. Dwa miesiące temu zostałam wysłuchana !!! Nasze stosunki uległy poprawie, zaczęły się normalizować, choć wiedziałam, że jest jeszcze bardzo dużo pracy przed nami. I nagle, parę dni temu mój mąż oświadczył, że znowu przypomniały mu się tamte sprawy, znowu krzyk i pretensje.
Nie ustaję w modlitwie, wierzę, że to co po ludzku jest niemożliwe, z pomocą Matki Bożej uda się rozwiązać. Proszę wszystkich o modlitwę, aby mój mąż pozbył się złości, a nauczył się cieszyć tym co jest tu i teraz. Z całego serca dziękuję.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

Módl się...

razem z nami!

5
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
5 Autorzy
MałgorzatamenaBasieniaTERESAAnonimo Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Anonimo
Gość
Anonimo

Nie ustawaj moj maz tez wracał do rzeczy z przeszłości także mam trudną sytuację modlę się za męża i nasze małżeństwo otrzymałam juz wiele łask dlatego wspieram cie i rozumię.

TERESA
Gość
TERESA

Anno jest taka mała książeczka modlitwa przebaczenia ks Roberta DeGrandisa zachęcić męża
jak uda bo to nie jest łatwo, odmawiać dosyc długo komuś łatwiej wybaczyć ale najgorzej sobie i to zostaje powraca.

Basienia
Gość
Basienia

Sesja modlitewno-katechetyczna: Nogami na ziemi, sercem w niebie. O Ludwiku i Zelii Martin

Czujesz, że zaczyna brakować Wina w stągwi Twojego życia, a może utraciło ono swój pierwotny smak… Siedzisz na mieliźnie i zastanawiasz się nad swoją przyszłością. Chciałbyś na nowo zaprosić MIŁOŚĆ rodzącą Życie do swojego Domu. Zapraszamy cię do poznania takiej Miłości w życiu niezwykłych małżonków, świętych Zelii i Ludwika Martin, rodziców św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Zaproszenie kierujemy do wszystkich osób dorosłych: małżonków, rodzin, osób bezżennych, duchownych, konsekrowanych, świeckich…

http://centrum.ojcze.pl/sesje-2/sesja-ewangeliczno-rodzinna-nogami-na-ziemi-sercem-w-niebie-o-ludwiku-i-zelii-martin/

mena
Gość
mena

Anno nie przestawaj odmawiać nowenny aż do momentu kiedy Twój mąż otworzy się na Boga tak prawdziwie, bo dopiero wtedy zrozumie, że aby mu Bóg przebaczył musi wszystko wybaczyć Tobie, pamiętaj szatan nie śpi kiedy Ty odkładasz Różaniec on powraca do Twego męża z podwójną siłą, także nie przerywaj nowenny aż maż się prawdziwe nawróci. Dodaje prawdziwie bo nie może to być wiara tylko na poka, tylko autentyczna.

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Nowenna pompejańska zmieniła moje źycie.Odzyskałam spokój w pracy i rodzinie. Tak wiele zawdzięczasu Pięklej Pani. Niech będzie pochwaloneJej imie. Nich ofiaruje mi czaś, abym mogła odmawiać nowennę jeszcze kolejny raz.