Wioletta: Wolna od nieczystości

Witam, chciałam opowiedzieć o tym jak Bóg pokierował mną i uświadomił mi, że żyję w grzechu nieczystości. Gdy byłam młoda dopuszczałam się do masturbacji, nieczystych myśli, lecz nie widziałam tego, dopóki Bóg mnie nie poprowadził mnie na właściwą drogę.

Pewnego razu, gdy czytałam artykuły w internecie o Bogu, Kościele, nagle usłyszałam w duszy, żebym zobaczyła co to jest masturbacja, cudzołóstwo w sercu itp. Choć znałam powierzchownie definicje tych grzechów, to dopiero po zgłębieniu wiedzy na ten temat uświadomiłam sobie, że cały czas robię to zupełnie nieświadomie. Gdy dotarło do mnie co zrobiłam, gorzko płakałam i przepraszałam Boga, poszłam do spowiedzi i zawierzyłam się Bogu poprzez modlitwę czystości Ruchu Czystych Serc. Z głebi duszy wiedziałam, że bez pomocy Bożej mogę nadal upadać i popracać do tych grzechów. Postanowiłam, że zacznę odmawiać nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia mego serca, myśli od wszelkich nieczystości. Jetem na dobrej drodze. Dzięki Matce Bożej jest mi dużo łatwiej walczyć z pokusami, odwracać od nich uwagę. Czuję się wolna i czysta. Wiem, że dzięki tej nowennie i pomocy Matki Bożej wyjdę na prostą.

NOWOŚĆ

Chcesz poznać własne serce? 

Potrzebujesz przewodnika który pomoże Ci zwalczyć grzechy i słabości?

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
5 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
BoguslawDianaKrysiaKlaudia Nowicka Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Klaudia Nowicka
Gość
Klaudia Nowicka
Krysia
Gość
Krysia

Piękne Świadectwo. Im więcej modlimy się i interesujemy naszą wiarą,to tym więcej rozumiemy. Nowenna Pompejańska jest najcudowniejszą Modlitwą . Najświętsza Matka Boża nieustannie za nami oręduje i prowadzi do Boga,gdy tylko z wiarą,nadzieją i miłością prosimy. Jest naszą najukochańszą Matką. Wysyłam wiersz,który otrzymałam od pewnego pana Jerzego,który mi właśnie niedawno przesłał przez Internet. Nie wiem czy moderator zgodzi się na wysłanie tego tekstu. Doszłam do wniosku,jak wiele osób robi różne błędy życiowe i mnie również to zdarza się. Na przykład poszukiwanie czterolistnej koniczyny na szczęście,lub omijanie progu podczas witania.Robiłam to bezwiednie.Jak to podświadomość działa. OTO TEN WIERSZYK. Jestem wierzący, katolik… Czytaj więcej »

Klaudia Nowicka
Gość
Klaudia Nowicka
Diana
Gość
Diana

witaj w Ruchu Czystych Serc 🙂 pozdrawiam

Boguslaw
Gość
Boguslaw

Fragment swiadectwa z ksiazki O. Witko ,,Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka I Jakuba ” Ze strony: www christianeomanbusinesclub eu o. Józef Witko OFM 2013-04-18 16:06 Ludzie, którzy bezskutecznie przez wiele lat zmagali się z różnego rodzaju grzechami i nałogami, obwiniając samych siebie, dopiero podczas rekolekcji, prowadzonych przez o. Józefa Witko OFM w Zembrzycach k/Krakowa, dotyczących uzdrowienia międzypokoleniowego, odkryli prawdziwe przyczyny swojego wieloletniego cierpienia i znaleźli trwałą pomoc. Świadectwa o. Józef Witko OFM. Fot.: Archiwum Autora Pierwsze świadectwo „Od dzieciństwa, przez około czterdzieści lat borykałem się z samogwałtem. Do tego zacząłem często przeglądać strony pornograficzne. Przyjemności seksualne były bardzo ważnym elementem… Czytaj więcej »

Boguslaw
Gość
Boguslaw