Monika: Matka Boża pomogła mi znaleźć dobrą pracę

Modląc się do Matki Bożej prosiłam Ją o dobrą i spokojną pracę, i taką też wkrótce dostałam!
Read More

Jolanta: Ona zna wszystkie nasze trudy i lęki

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Wiosną rozpoczęłam odmawianie nowenny pompejańskiej, prosząc o wstawiennictwo Matki Bożej w sprawie utrzymania pracy, ponieważ po raz kolejny pojawiło się bardzo realne zagrożenie zwolnieniami. W części błagalnej modliłam się o to, bym nie została zwolniona z pracy ja, a także osoby, które - tak jak...
Read More

Małgorzata: widziałam jak wiele łask otrzymali moi najbliżsi 1

O Nowennie dowiedziałam się cztery lat temu od moich sióstr. Namawiały mnie długo zanim rozpoczęłam modlitwę. Wydawało mi się to niemożliwe, aby codziennie odmówić cały różaniec.
Read More

Monika: niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia

Chciałabym się podzielić moim świadectwem.Właśnie skończyłam swoją pierwszą modlitwę pompejańską i zaczynam drugą. Czułam się bardzo żle. Dręczyło mnie poczucie winy,strach,miałam depresję. Ciągłe niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia.Przeczytaj Monika: niekontrolowane myśli natrętne odbierały mi chęć do życia
Read More

Katarzyna: Miłosierdzie Boże nie zna granic. Módlcie się za Dusze w czyśćcu cierpiące.

byłam załamana ponieważ nie posiadaliśmy takich pieniędzy. Sytuacja się ciągnęła a ja popadałam w rozpacz.
Read More

Wioletta: Wolna od nieczystości

Witam, chciałam opowiedzieć o tym jak Bóg pokierował mną i uświadomił mi, że żyję w grzechu nieczystości. Gdy byłam młoda dopuszczałam się do masturbacji, nieczystych myśli, lecz nie widziałam tego, dopóki Bóg mnie nie poprowadził mnie na właściwą drogę.

Pewnego razu, gdy czytałam artykuły w internecie o Bogu, Kościele, nagle usłyszałam w duszy, żebym zobaczyła co to jest masturbacja, cudzołóstwo w sercu itp. Choć znałam powierzchownie definicje tych grzechów, to dopiero po zgłębieniu wiedzy na ten temat uświadomiłam sobie, że cały czas robię to zupełnie nieświadomie. Gdy dotarło do mnie co zrobiłam, gorzko płakałam i przepraszałam Boga, poszłam do spowiedzi i zawierzyłam się Bogu poprzez modlitwę czystości Ruchu Czystych Serc. Z głebi duszy wiedziałam, że bez pomocy Bożej mogę nadal upadać i popracać do tych grzechów. Postanowiłam, że zacznę odmawiać nowennę pompejańską w intencji uzdrowienia mego serca, myśli od wszelkich nieczystości. Jetem na dobrej drodze. Dzięki Matce Bożej jest mi dużo łatwiej walczyć z pokusami, odwracać od nich uwagę. Czuję się wolna i czysta. Wiem, że dzięki tej nowennie i pomocy Matki Bożej wyjdę na prostą.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Wioletta: Wolna od nieczystości"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Klaudia Nowicka
Gość
Klaudia Nowicka
Krysia
Gość
Krysia
Piękne Świadectwo. Im więcej modlimy się i interesujemy naszą wiarą,to tym więcej rozumiemy. Nowenna Pompejańska jest najcudowniejszą Modlitwą . Najświętsza Matka Boża nieustannie za nami oręduje i prowadzi do Boga,gdy tylko z wiarą,nadzieją i miłością prosimy. Jest naszą najukochańszą Matką. Wysyłam wiersz,który otrzymałam od pewnego pana Jerzego,który mi właśnie niedawno przesłał przez Internet. Nie wiem czy moderator zgodzi się na wysłanie tego tekstu. Doszłam do wniosku,jak wiele osób robi różne błędy życiowe i mnie również to zdarza się. Na przykład poszukiwanie czterolistnej koniczyny na szczęście,lub omijanie progu podczas witania.Robiłam to bezwiednie.Jak to podświadomość działa. OTO TEN WIERSZYK. Jestem wierzący, katolik… Czytaj więcej »
Klaudia Nowicka
Gość
Klaudia Nowicka
Diana
Gość

witaj w Ruchu Czystych Serc 🙂 pozdrawiam

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Fragment swiadectwa z ksiazki O. Witko ,,Ja jestem Bogiem Abrahama, Izaaka I Jakuba ” Ze strony: www christianeomanbusinesclub eu o. Józef Witko OFM 2013-04-18 16:06 Ludzie, którzy bezskutecznie przez wiele lat zmagali się z różnego rodzaju grzechami i nałogami, obwiniając samych siebie, dopiero podczas rekolekcji, prowadzonych przez o. Józefa Witko OFM w Zembrzycach k/Krakowa, dotyczących uzdrowienia międzypokoleniowego, odkryli prawdziwe przyczyny swojego wieloletniego cierpienia i znaleźli trwałą pomoc. Świadectwa o. Józef Witko OFM. Fot.: Archiwum Autora Pierwsze świadectwo „Od dzieciństwa, przez około czterdzieści lat borykałem się z samogwałtem. Do tego zacząłem często przeglądać strony pornograficzne. Przyjemności seksualne były bardzo ważnym elementem… Czytaj więcej »
Boguslaw
Gość
Boguslaw

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!