Paulina: „Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim. Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy „

Moja dusza śpiewa 😉 Bo oto ja – dziewczyna z endometriozą, torbielą, która miała iść pod nóż już w grudniu, która od ponad roku walczyła metodą naprotechnologii z bezpłodnością – jest w ciąży 😉 Przyłączyłam się do akcji: Uzyskaj łaski, zacznij odmawiać nowenne pompejańską 15 sierpnia a zakończysz 7 października na Święto Królowej Różańca Świętego. Ofiarowałam w intencji poczęcie dzieciątka a już 30 października okazalo sie ze jestem w ciąży 😉 Wiem że to dzięki Matce Bożej, ale i Judzie Taduszu i Janowi Pawłowi II i innym świętym. Jestem bardzo szczęśliwa! Tak pięknie Ci Boże dziekuje 😉 Ludzie ufajcie, wierzcie, zawierzajcie swoje sprawy ludzkie! Bóg ma dla Was wspaniały plan!!!

Nie przegap ciekawego świadectwa!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
Maria IIAnetaPaulinapaulinabarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Aga
Gość
Aga

Gratuluję Walczę z endometriozą IV stopnia ponad 10lat.Poroniłam 5dzieci,tzn jedno z maleństw ciąża pozamaciczna.Bóg obdarza łaskami tylko wybranych.Odmówiłam już Nowenny Pompejańskie w różnych intencjach i w sumie tylko pierwsza z nich była wysłuchana(miałam duży guz w macicy i tydzień życia policzony,guz malał z miesiąca na miesiąc i zniknął,tak samo endometrioza była zahamowana ale od nowa wszystko,Moge prosić o Twój email?

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Pięknie

Beata
Gość
Beata

Pan jest Wielki!! Dziękujemy Ci Matko Boża za te cuda

Marta
Gość
Marta

Piękne świadectwo, gratuluję z całego serca! Wiem co oznacza endometrioza, sama na nią choruję, już 3-ci rok się staramy o maleństwo… Odmawiam nowennę i zawierzyłam Maryi, wiem, że mnie wysłucha, a Ty jesteś prawdziwym przykładem na to, ze trzeba wierzyć. Dziękuję za Twoje świadectwo!

barbara
Gość
barbara

WSPANIALE!!!

paulina
Gość
paulina

Aga napisz swojego emaila a ja sie odezwe;) mało osob wie jeszcze o ciaży a po emaily zaraz dojdą ze to ja;)

Warto swoje leczenie powierzyc naprotechnologom.

Paulina
Gość
Paulina

Nie ma nic piękniejszego niż czytać takie swiadectwa 🙂 dużo zdrówka dla Ciebie i dla Maleństwa!!!

Aneta
Gość
Aneta

Ja bardzo polecam również modlić się o dzieciątko do Św. Dominika i noszenie paska Św. Dominika. Pasek wraz z kompletem modlitw można zamówić listownie lub mailowo u Sióstr Dominikanek z Gródka. Naprawdę Św. Dominik działa cuda!!! Ja po miesiącu ufnej modlitwy do Św. Dominika i noszenia Paska zaszłam w ciążę!!! 🙂 odmawiałam przy tym również inne modlitwy m.in. Nowennę Pompejańską ale w innych intencjach. Wiara czyni CUDA!!! 🙂

Maria II
Gość
Maria II

Potwierdzam słowa Anety-załatwiałam pasek,modlitwy do św.Dominika u Sióstr -małżeństwo starało się 5 lat o dziecko-dziś dziewczynka ma 3 latka:))Powodzenia.M.