Zuzanna: Początki nowenny i łaski z nich płynące

Zaczęłam częściej chodzić do spowiedzi (nawet mając niewielki grzech czuję potrzebę pójścia do spowiedzi) i Komunii Świętej, więcej się modlę, próbuję bardziej skupić się na modlitwach i Mszy Świętej.
Przeczytaj całość

Ania: różaniec to dla mnie terapia

to moje drugie świadectwo, wcześniej modliłam się we własnej intencji prosząc o zdrowie, a teraz kończę drugie świadectwo w intencji mojego chłopaka.
Przeczytaj całość

Kasia: modlitwa wynagradzająca za zabicie swojego dziecka

W maju 2017 przypadkiem przeczytałam artykuł, ze Matka Boska gorąco wzywa kobiety, które dokonaly aborcji do modlitwy wynagradzającej za zabicie swojego dziecka.
Przeczytaj całość

Gosia: Maryjo dziekuje za wszystko

To moje drugie swiadectwo pierwsze ukazalo sie 13 pazdziernika w swieto Matki Bozej Fatimskiej. To moja 5 Nowenna
Przeczytaj całość

Monika: Nie poddawajcie się, mimo trudności w odmawianiu!

Pomyślałam sobie wtedy "może kiedyś" i tak odwlekałam rozpoczęcie tej cudownej Nowenny. Ale gdzieś tam głęboko w sercu myślałam o niej, czytałam coraz więcej świadectw i coraz bardziej i ja chciałam tych łask doświadczyć.
Przeczytaj całość

Paulina: „Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim. Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy „

Moja dusza śpiewa 😉 Bo oto ja – dziewczyna z endometriozą, torbielą, która miała iść pod nóż już w grudniu, która od ponad roku walczyła metodą naprotechnologii z bezpłodnością – jest w ciąży 😉 Przyłączyłam się do akcji: Uzyskaj łaski, zacznij odmawiać nowenne pompejańską 15 sierpnia a zakończysz 7 października na Święto Królowej Różańca Świętego. Ofiarowałam w intencji poczęcie dzieciątka a już 30 października okazalo sie ze jestem w ciąży 😉 Wiem że to dzięki Matce Bożej, ale i Judzie Taduszu i Janowi Pawłowi II i innym świętym. Jestem bardzo szczęśliwa! Tak pięknie Ci Boże dziekuje 😉 Ludzie ufajcie, wierzcie, zawierzajcie swoje sprawy ludzkie! Bóg ma dla Was wspaniały plan!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Paulina: „Wielbi dusza moja Pana, i raduje się duch mój w Bogu, Zbawcy moim. Bo wejrzał na uniżenie swojej służebnicy „"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Aga
Gość

Gratuluję Walczę z endometriozą IV stopnia ponad 10lat.Poroniłam 5dzieci,tzn jedno z maleństw ciąża pozamaciczna.Bóg obdarza łaskami tylko wybranych.Odmówiłam już Nowenny Pompejańskie w różnych intencjach i w sumie tylko pierwsza z nich była wysłuchana(miałam duży guz w macicy i tydzień życia policzony,guz malał z miesiąca na miesiąc i zniknął,tak samo endometrioza była zahamowana ale od nowa wszystko,Moge prosić o Twój email?

Boguslaw
Gość
Boguslaw
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Pięknie

Beata
Gość

Pan jest Wielki!! Dziękujemy Ci Matko Boża za te cuda

Marta
Gość

Piękne świadectwo, gratuluję z całego serca! Wiem co oznacza endometrioza, sama na nią choruję, już 3-ci rok się staramy o maleństwo… Odmawiam nowennę i zawierzyłam Maryi, wiem, że mnie wysłucha, a Ty jesteś prawdziwym przykładem na to, ze trzeba wierzyć. Dziękuję za Twoje świadectwo!

barbara
Gość
barbara

WSPANIALE!!!

paulina
Gość
paulina

Aga napisz swojego emaila a ja sie odezwe;) mało osob wie jeszcze o ciaży a po emaily zaraz dojdą ze to ja;)

Warto swoje leczenie powierzyc naprotechnologom.

Paulina
Gość
Paulina

Nie ma nic piękniejszego niż czytać takie swiadectwa 🙂 dużo zdrówka dla Ciebie i dla Maleństwa!!!

Aneta
Gość

Ja bardzo polecam również modlić się o dzieciątko do Św. Dominika i noszenie paska Św. Dominika. Pasek wraz z kompletem modlitw można zamówić listownie lub mailowo u Sióstr Dominikanek z Gródka. Naprawdę Św. Dominik działa cuda!!! Ja po miesiącu ufnej modlitwy do Św. Dominika i noszenia Paska zaszłam w ciążę!!! 🙂 odmawiałam przy tym również inne modlitwy m.in. Nowennę Pompejańską ale w innych intencjach. Wiara czyni CUDA!!! 🙂

Maria II
Gość
Maria II

Potwierdzam słowa Anety-załatwiałam pasek,modlitwy do św.Dominika u Sióstr -małżeństwo starało się 5 lat o dziecko-dziś dziewczynka ma 3 latka:))Powodzenia.M.

Obrazki z nowenną pompejańską?