Anna: Za to Matce dziekuję

Chciała sie podzielic moimi przezyciem jakie doswiadczylam. Poczatek nowenny skonczyl sie tym ze poklocilam sie z kuzynka o byle blachoste. skonczylam pierwsza nowenne a teraz podmawiam druga i dzis kuzynke sie do mnie odwzwala. I za to Matce dziekuje.
Read More

Alicja: Wdzięczna Matce

Matka nam pomogła ~ zmiany w płucach małej cofnęły się w bardzo dużym stopniu.
Read More

Ewelina: Dziękuję Matko, dziękuję za wszystko!

Nowennę pompejańską odmawiam już od kilku lat. Zawsze były to sytuacje trudne, wręcz beznadziejne. Gdy problemem był brak pracy kogoś bliskiego, dostawał ją w ostatnich dniach odmawiania nowenny.
Read More

Łukasz: Mały kościółek i nowenna

O nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się od księdza, do ktorego kościoła przyprowadziła mnie Matka Przenajświętrza ( jadąc samochodem przez las polną drogą nagle dojechałem do kościoła, którego nie było wcześniej widac z drogi). Kapłan po kilku spotkaniach odrazu mnie rozszyfrował, bo mamy problemy małżeńskie. Dzięki jego radom zacząłem 6.12.17 modlić się...
Read More

Monika: modlitwa za męża

Kochani. Wczoraj zakończyłam odmawiać Nowennę. Odmawiałam ją pierwszy raz . I na początku było ciężko. Tzn odmawiałam ale cały czas coś mi przeszkadzało, denerwowało, byłam jakaś niespokojna. Ale wytrwałam. I jestem bardzo szczęśliwa. Od pierwszych dni zauważyłam , że Mateńka mnie słucha a im dłużej się modliłam tym większe zmiany...
Read More

Natalia: znajomy odebrał wyniki i okazało się, że po chorobie nie ma śladu

Jakiś czas temu dowiedziałam się, że u znajomego pojawił się nowotwór. Początkowo nie było nic po nim widać, nawet pomagał mi w moim problemie i dawał cenne wskazówki, a ja postanowiłam pomodlić się za niego cudowną Nowenną.

Zaczęłam przed zabiegiem, gdy jego stan zaczął się pogarszać. Lekarz nie pozostawiał złudzeń… Na początku nie było mi łatwo modlić się za niego, miałam złe samopoczucie i nosiłam na sobie dziwny ciężar. Niestety nie udało mi się do końca odmówić całej modlitwy, jednak Matka Boża wiedziała co robić i działała. Dzisiaj dowiedziałam się, że znajomy odebrał wyniki i okazało się, że po chorobie nie ma śladu. Ta Nowenna jest naprawdę nie do odparcia!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!