Bożenka: Zaniemówiłam…

Kiedy niedawno usłyszałam o Nowennie Pompejańskiej i prawie jednocześnie o mającej się urodzić wnuczce, dojrzewała we mnie myśl, aby odmówić ją w intencji mającego przyjść na świat dziecka.
Read More

Irena: otrzymana praca

Chciałam złożyć świadectwo i podziękować Matce Bożej i Jezusowi za łaskę znalezienia pracy, o którą modliłam się Nowenną Pompejańską. Przed zakończeniem Nowenny znalazłam pracę na cały etat, z której jestem bardzo zadowolona.Przeczytaj Irena: otrzymana praca
Read More

Daniel: Dziękuję za Twoją pomoc

Szczęść Boże ! O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałem się na rekolekcjach szkolnych. Zacząłem ją odmawiać za chwilę na drugi dzień, ponieważ miałem podejrzenie jaskry. Na początku odmawiania Nowenny zasypiałem lub byłem rozkojarzony ale się nie poddawałem, bo wiedziałem, że Maryja czuwa. Przeczytaj Daniel: Dziękuję za Twoją pomoc
Read More

Iwona: Maryja otacza opieką moją rodzinę

Witam, odmówiłam 10 nowenn i codziennie dziękuję Matce Najświętszej za jej opiekę nad moją rodziną, za pomoc w trudnych sprawach i codziennych drobnych kłopotach. Matka Boża otacza tarczą moją rodzinę, unormowała naszą trudną sytuację finansową, pomagała córce w nauce co zaowocowało pięknym świadectwem z wysokimi wynikami.
Read More

Paweł: Znalazłem czas

Na nowennę pompejańską natknąłem się przypadkowo, natomiast sięgnąłem po nią, gdy na nic nie mogłem liczyć i w żaden sposób nie mogłem rozwiązać moich problemów. Dwa lata temu ożeniłem się i zaczęliśmy z żoną szukać mieszkania. Wkrótce żona zaszła w ciążę, a my nadal poszukiwaliśmy „czterech kątów”. Ponieważ w pracy kazano mi przejść z etatu na własną działalność,...
Read More

ZAPROSZENIE na poniedziałkowe nabożeństwa pompejańskie!

Kochani czciciele Matki Bożej Pompejańskiej z Warszawy i Wrocławia! W najbliższy poniedziałek spotyka się Apostolat Nowenny Pompejańskiej na specjalnym nabożeństwie pompejańskim!

  • Warszawa: 12 października, godz. 17.30, par. pw. Miłosierdzia Bożego i św. s. Faustyny Kowalskiej, ul. Żytnia. Różaniec + Msza św. + wieczór uwielbienia.
  • Wrocław: 12 października, godz. 17.30, par. Matki Bożej Ostrobramskiej, ul. Ołbińska. Różaniec + Msza święta.

W Warszawie będę z częścią redakcji „Królowej Różańca Świętego„, zatem będzie możliwość spotkania się i porozmawiania. Będziemy też nagrywać to nabożeństwo, a jeśli ktoś chciałby zostawić swoje świadectwo, prosimy o przybycie wcześniej, ok. 16.30. Gorąco zapraszamy!

DO ZOBACZENIA!

Marek Woś

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!