Ewelina: W intencji rodziny

Szczęść Boże. Chciałam się podzielić swoimi doświadczeniami związanymi z odmawianiem Nowenny Pompejańskiej. O Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry, która odmawiając Nowennę doświadczyła wielu łask i zachęciła mnie do jej odmawiania. Moje pierwsze myśli były takie, że nie dam rady, ale jak już zaczęłam ją odmawiać to wiedziałam, że podołam...
Przeczytaj całość

Monika: uratowanie ciąży

Ponad rok temu Pan Bóg dał nam Maleństwo. Od pierwszego pozytywnego testu ciążowego bardzo się Nim cieszyliśmy, jednak już na pierwszym badaniu okazało się, że ciąża jest zagrożona. Lekarka kazała leżeć i powiedziała, że więcej będziemy wiedzieć za tydzień. Zaczęłam odmawiać Nowennę Pompejańską, powiedzieliśmy o tym tylko najbliższym, którzy się...
Przeczytaj całość

Emilia: Ta modlitwa porywa serca w górę !

Pragnę złożyć świadectwo łask otrzymanych przez ręce Maryi. Moją ostatnią nowennę odmówiłam w intencji siostry, bo miała złe wyniki cytologii. Już po tygodniu okazało się, że to tylko poważne zakażenie, które można wyleczyć.
Przeczytaj całość

Monika: Udar taty

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się zupełnie przypadkowo. Zaczęłam ją odmawiać, gdy dowiedziałam się o poważnym stanie zdrowia taty (udar i konieczność operacji). Już po tygodniu modlitwy tą nowenną zobaczyłam niesamowite zmiany: stan zdrowia taty poprawił się niesamowicie!Przeczytaj Monika: Udar taty
Przeczytaj całość

Małgorzata: padałam na kolana i błagałam o pomoc !

Szczęść Boże. To moje pierwsze i, mam nadzieję, nie ostatnie świadectwo. Niedawno ukończyłam, po kilku nieudanych próbach, moją pierwszą Nowennę Pompejańską.
Przeczytaj całość

ZAPROSZENIE na poniedziałkowe nabożeństwa pompejańskie!

Kochani czciciele Matki Bożej Pompejańskiej z Warszawy i Wrocławia! W najbliższy poniedziałek spotyka się Apostolat Nowenny Pompejańskiej na specjalnym nabożeństwie pompejańskim!

  • Warszawa: 12 października, godz. 17.30, par. pw. Miłosierdzia Bożego i św. s. Faustyny Kowalskiej, ul. Żytnia. Różaniec + Msza św. + wieczór uwielbienia.
  • Wrocław: 12 października, godz. 17.30, par. Matki Bożej Ostrobramskiej, ul. Ołbińska. Różaniec + Msza święta.

W Warszawie będę z częścią redakcji „Królowej Różańca Świętego„, zatem będzie możliwość spotkania się i porozmawiania. Będziemy też nagrywać to nabożeństwo, a jeśli ktoś chciałby zostawić swoje świadectwo, prosimy o przybycie wcześniej, ok. 16.30. Gorąco zapraszamy!

DO ZOBACZENIA!

Marek Woś

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!