Anna: Cud poczęcia

Witam chciałam złożyć świadectwo nowenny pompejańskiej , zaczełam dmaiam w momencie kiedy tylko zaczeły sie problemy z zajsciem w ciaże, odmawiałam nieprzerywanie od grudnia 2014 do czerwca 2016 wraz z meżem. W wieku 26 lat czyli 2 lata temu poszłam do lekarza od niepłodnosci a tam doznalismy szoku lekarz mowi ze już mój czas sie skonczył moje jajniki juz nie pracują i kilka lat za poźno przyszłam do niego i że u mnie już sa początki menopauzy.
Read More

Maja: Jesteśmy szczęśliwi

Szczesc Boże Dziekujemy Ci Mateczko za cud poczęcia, za to dzieciatko, które jest juz z nami całe i zdrowe. Z mężem tak bardzo pragnelismy mieć dziecko, ale przez ponad rok nam się nie udawało. To dzięki nowennie, która odmówiła 3 razy w tej intencji stał się cud.
Read More

Halina: Cud nad cudami

Po skończeniu tej pierwszej Nowenny coś jakby drgnęło, ale potem znów wróciło do "normy". Z roku na rok było coraz gorzej. Do Nowenny dołączyła się moja siostra, która mieszka trochę bliżej brata i czasami go odwiedzała.
Read More

Bożena: otrzymana praca

Nowennę Pompejańską odmawiam od roku. Składałam już jedno świadectwo. Mój siostrzeniec po bardzo długim okresie poszukiwania pracy otrzymał ją
Read More

Kinga: Otrzymałam dar macierzyństwa

Mam 29 lat, wspaniałego męża, mieszkanie i pracę. Do pełni szczęścia brakowało nam tylko dziecka. Po 9 miesiącach starania, w lutym tego roku poroniłam swoja pierwszą ciążę. Nowennę zaczęłam odmawiać w sierpniu, trochę na przekór sobie ponieważ do tej pory modlitwę różańcową zawsze traktowałam jaką to nudną i raczej jej unikałam. Dlatego stwierdziłam, że to będzie jeszcze większy, trudniejszy wysiłek który mogę ofiarować w intencji daru macierzyństwa. Najtrudniej było w momencie rozpoczęcia części dziękczynnej (od 28 dnia). Modlitwa dziękczynna, którą odmawiamy na koniec każdej części nie była zgodna z moim przekonaniem i myślami. Chciałam nawet przerwać Nowennę, poszłam do spowiedzi i ksiądz poradził mi kontynuowanie jej dalej. Na 7 dni przed końcem Nowenny zobaczyłam upragnione 2 kreski. Wczoraj skończyłam swoją 1 Nowennę, a dzisiaj zacznę drugą z prośbą o prawidłowy rozwój maleństwa. Dziękuję Matko Najświętsza.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Ewakp Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
kp
Gość
kp

Dajesz mi wielką nadzieję! Dziekuję i wszystkiego najlepszego!

Ewa
Gość
Ewa

Piękna sprawa ! . Ja tez zaczęłam odmawiać Nowennę z ogromna nadzieja na wstawiennictwo Matki Najświetrzej w tej samej sprawie.