Monika: za dobrego męża

Modlitwa dala mi ogromny spokoj ducha, nie martwie sie, ze stracilam milosc mojeg zycia bo wiem ze jesli do siebie nie wrocimy to znaczy, ze nie bylby on dobrym mezem dla mnie. Ufam, ze Matka Najswietsza i Jezus Chrystus maja mnie w swojej opiece i ze bedzie mi dane szczescie i udane malzenstwo.
Read More

Asia i Piotr: Spokój i pokój serca

Po zakończeniu nowenny, dokładnie po 2 tygodniach, w godzinie miłosierdzia otrzymaliśmy informację, że zostałem przyjęty do pracy.
Read More

Malgorzata: Maryja wysłuchał moje prośby

Moi kochani, jestem w trakcie odmawiania mojej czwartej nowenna pompejanskiej. Dwie moje intencje zostaly wysluchane, spotkałam w moim życiu wspaniałego człowieka i zakochałam się, został uzdrowienie mój chory kręgusłup, walczyła z bólem przez osiem lat, zachęcam wszystkich do odmawiania tej cudownej modlitwy, która napewno pomoże w każdej trudnej sytuacji
Read More

Krzysztof: Otrzymałem łaskę już na samym początku nowenny

Tydzień temu skończyłem odmawiać Nowennę Pompejańska .Moja dziewczyna odeszła ode mnie dwa miesiące temu i nie miałem żadnej nadziei o jakiekolwiek relacje z nią bo powiedziała że nic do mnie nie czuje i nie czuła.
Read More

AlicjaMaria: Ta modlitwa odmieniła moje życie

Po upływie około roku moja prośba została w cudowny sposób spełniona. Ta modlitwa ma ogromną, niesamowitą moc! Nie ustawajmy w niej!
Read More

Katarzyna: Nowe stare życie

Witam Wszystkich składających świadectwa i czytających je. Właśnie kończe odmawianie trzeciej Nowenny Pompejańskiej. W przypadku wszystkich nowenn intencje dotyczyły – ogólnie rzecz ujmując – prośby o wkroczenie Pana Jezusa w moje życie i przemienienie go według Jego (nie mojej!) woli. Wybory, ktorych sama dokonałam w życiu, okazały się w dużej mierze wyborami nietrafnymi. Konsekwencje tych wyborów spadły nie tylko na mnie, ale przede wszystkim na dzieci. Długo sama próbowałam sytuację naprawiać, ale okazało się, że nic sama z siebie zrobić nie mogę, wręcz przeciwnie – wszystko staje się coraz bardziej skomplikowane i ciążące. I w tym właśnie momencie pojawiła się w moim życiu Nowenna Pompejańska. Jak w większości z Was oczywiście „przez przypadek”. Odkąd odmawiam Nowenne moje życie sie zmieniło. Ja się zmieniłam. Doznałam i doznaję wielu łask. Mam świadomość tego, że wiele z nich – aktualnie będących moim udziałem – zrozumiem dopiero za jakiś czas. Dziś wiem, że na pewno Matka Boża zaprowadziła mnie do Kościoła, zaprosiła po latach do sakramentu pokuty, daje mi siłe i spokój w trudnych chwilach, a przede wszystkim moc i siłę do życia. Po latach beznadzieji i samotnych zmagań Matka Boża wyprosiła mi łaske perspektywy i działania nakierowanego na przyszłość. Pan Jezus zabrał wiele lęków, wyostrzył wzrok i zracjonalizował podejście do samej siebie, a przede wszystkim uświadomił mi, że nie ma w życiu nie tylko sytuacji, ale również momentu czy chwili, w których zostawiałby nas bez pomocy. Wszystko jestem w stanie traz oddać Jemu do rozstrzygnięcia. Kiedyś liczyła sie tylko moja wizja i mój plan. Dziś odkrywany jest przede mną Plan Boży. Dziś jestem w stanie go przyjąć i za niego dziękować. Naturalnie, że trudno jest zrezygnować z siebie. Tendencje do przedkładania swojej woli nad Bożą dalej się pojawiają, ale teraz mogę do nich podejć krytycznie. Dziekuję Matce Bożej za wstawiennictwo i za zmiany, które dokonały się w moim życiu, które teraz wydaje się być nowe. Jestem pewna, że byłoby to niemożliwe, gdyby nie Jej pomoc. Mam jeszcze wiele do naprawienia, dlatego myślę, że Nowenna będzie mi towarzyszyć przez dłuższy czas. Pozdrawiam Wszystkich serdecznie i życzę wytrwałości w modlitwie! Chwała Panu! Z Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Katarzyna: Nowe stare życie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Widzę podobne problemy….:-))) Dużo siły życzę i wielkiej pogody ducha!

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Chwała Panu Katarzyno za Twoją przemianę wewnętrzną i świadectwo. Natchnęło mnie ono do czegoś…:)

Bogusienka
Gość
Bogusienka

Zaufanie w Wole Pana Boga

Powodzenia!

Obrazki z nowenną pompejańską?