Agnieszka: Kocham Cię Matko Boża i dziękuję za wszystko. Moje serce i moja rodzina należy do CIEBIE.

Dziękuję Matce Bożej za wszystkie łaski i proszę Cię chroń mnie i moją rodzinę, powierzam Ci Matko siebie i bliskie mi osoby.
Read More

Karolina: Uzdrowienie syna

piszę to świadectwo po to, by Ci którzy nie wierzą w miłość Matki Bożej do nas i moc Różańca Świętego uwierzyli, wzięli różaniec do rąk i zrozumieli, że życie bez Boga nie jest nic warte...
Read More

Mirka: Po nowotworze nie ma śladu

Chciałam podziękować Matce Bożej Pompejańskiej za dar wyleczenia mnie z choroby nowotworowej. Gdy dowiedziałam się że mam raka piersi moje życie się zmieniło. O Nowennie kiedyś słyszałam ale nigdy nie odmawiałam. Słyszałam, że działa cuda.
Read More

Irena: Dziękuję Matce Bożej za otrzymane łaski

Dziękuję bardzo Matce Bożej za opiekę nade mną i całą moją rodzinę. Ufajcie i trwajcie w modlitwie. Matka Boska wszystkich wysłucha.
Read More

Anonim: Tata wrócił do pełni sił

Z krytycznego stanu zdrowia tata wrócił do pełni sil! Wiem, że to Matka Boska prowadziła tatę przez ten okres pobytu w szpitalu. Dziekuje, kocham, ufam! Cuda dzieją się naprawdę, trzeba tylko zaufać Matence Boskiej!
Read More

Grażyna: skomplikowana operacja

Nowennę  pompejańską odmawiam już kilkakrotnie, w różnych intencjach. Ostatnio (w maju tego roku) odmawiałam nowennę we własnej intencji. Po dość skomplikowanej operacji stopy czułam się źle, a powrót do zdrowia wydawał mi się prawie niemożliwy. Matka Boża wysłuchała moich próśb i po czterech miesiącach od operacji jest wszystko dobrze. Z całego serca dziękuję również za wsparcie duchowe jakie stale otrzymuję od Matki Bożej. Szczęść  Boże  Grażyna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Grażyna: skomplikowana operacja"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bogusienka
Gość
Bogusienka

Wspaniale,,,,,,
Ciesze sie bardzo, ze Matka Najswietsza Cie wysluchala.
Zycze dalszego zdröwka i duzo Blogoslawienstwa Bozego.

Obrazki z nowenną pompejańską?