Staszek: Wyzwolenie od złego ducha

Szczęść Boże ! Chciałbym podzielić się swoim świadectwem. Długo zabierałem się do tego, ponieważ była to intencja bardzo wewnętrzna, duchowa, mało wyczuwalna, szczególnie dla osoby ciągle szukającej. Nowennę rozpocząłem leżąc ze skręconą nogą, więc można było świetnie wykorzystać ten czas właśnie na głębsze spojrzenie i naprawę swojego życia duchowego.Przeczytaj Staszek:...
Przeczytaj całość

Emilia: Kocham Maryję oraz tą modlitwę

Chciałam podzielić się niesamowitymi doświadczeniami. Dwukrotnie odmówiłam nowennę i dwukrotnie zostałam wysłuchana. Na modlitwę trafiłam w internecie , gdy szukałam skutecznych modlitw. Zaciekawiła mnie. Po raz pierwszy prosiłam o dobrego męża. No i poznałam kogoś w Zielone świątki. Przeczytaj Emilia: Kocham Maryję oraz tą modlitwę
Przeczytaj całość

Karolina: Czuję że niewłaściwie się modliłam

Witam! Chciałabym złożyć swiadectwo. Otóż udało mi się zakończyć nowennę właśnie dziś. Było to dla mnie ogromne wyzwanie, ponieważ już wcześniej odmawiałam nowennę, ale nie udało mi się jej dokonczyc. Jednak Bóg w swojej dobroci obdarował mnie praca, bo akurat wtedy to była moja intencja. Teraz modlilam się o zdanie prawa jazdy, ale czuję że niewłaściwie się modliłam
Przeczytaj całość

Marzena: Świadectwo znalezienia pracy przez siostrę

W styczniu ubiegłego roku moja siostra straciła pracę. Poprzedzało to parę miesięcy stresu i łez, ponieważ w wyniku restrukturyzacji w firmie zmieniła stanowisko i nowe szefostwo nie było mówiąc delikatnie w porządku. Została zawalona pracą i musiała zostawać po godzinach, do tego psychiczny terror, krótko mówiąc piekło. Chwyciłam za różaniec...
Przeczytaj całość

Elżbieta: Otrzymałam dużo sił,nadziei,spokoju

Otrzymałam za to dużo sił,nadziei,spokoju i bardziej potrafię odróżnić ZŁO od DOBRA ,również zmianę w moim tacie zauważyłam !! To wszystko zawdzięczam Tobie Matko Najświętsza ! CHWAŁA PANU !!!
Przeczytaj całość

Bartosz: Egzamin wstępny

Dziś jest ostatni dzień Nowenny. Odmówiłem ją drugi raz, za każdym razem w trudnych i wymagających intencjach. Tym razem była dla mnie o tyle ważna, że dotyczyła egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką. W trakcie trudnego egzaminu, mimo że byłem przygotowany i dobrze sobie radziłem z odpowiedziami, w pewnym momencie doznałem szoku. Okazało się, że ze stresu i zmęczenia nieprawidłowo zaznaczyłem odpowiedzi na karcie odpowiedzi, co było równoznaczne z utratą kilku punktów. Co więcej, w czasie oczekiwania na wyniki odmawiałem już część dziękczynną. Zastanawiałem się, jak to mam dziękować, kiedy szansa pozytywnego wyniku jest tak niepewna. Po raz kolejny nie zawiodłem się. Mimo straty punktów uzyskałem wysoki wynik, co poza mojej pracy zawdzięczam Matce Różańca Świętego z Pompejów. Była ze mną nawet wtedy, gdy sam miałem chwilę zwątpienia w Jej siłę. Pozdrawiam.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Bartosz: Egzamin wstępny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Czytając to piękne Świadectwo,pomyślałam sobie ,jak to dobrze byłoby,gdyby wszyscy adwokaci,sędziowie ,mecenasi i.t.p wiedzieli, tak jak Ty Bartoszu,że bez Boga ani do proga.
Najświętsza Matka Boża Pompejańska naszą Cudowną Orędowniczką.
Trzymajmy się zawsze Jej !
Króluj nam Chryste !

Karolina
Gość
Karolina

Gratuluję 🙂
ja kończę właśnie studiować prawo i wiem jak wiele trudu wymaga aplikacja 🙂 Mam nadzieję, że i mi Maryja pomoże podczas egzaminu na aplikację.
Życzę powodzenia 🙂

Avis Filit
Gość
Avis Filit

Droga Krysiu,
wbrew temu co się Tobie wydaje bardzo wielu prawników to osoby wierzące i konserwatywne. Na mojej uczelni wśród wykładowców nie ma ani jednego zwolennika tzw. związków partnerskich.

Obrazki z nowenną pompejańską?