Bartosz: Egzamin wstępny

Dziś jest ostatni dzień Nowenny. Odmówiłem ją drugi raz, za każdym razem w trudnych i wymagających intencjach. Tym razem była dla mnie o tyle ważna, że dotyczyła egzaminu wstępnego na aplikację adwokacką. W trakcie trudnego egzaminu, mimo że byłem przygotowany i dobrze sobie radziłem z odpowiedziami, w pewnym momencie doznałem szoku. Okazało się, że ze stresu i zmęczenia nieprawidłowo zaznaczyłem odpowiedzi na karcie odpowiedzi, co było równoznaczne z utratą kilku punktów. Co więcej, w czasie oczekiwania na wyniki odmawiałem już część dziękczynną. Zastanawiałem się, jak to mam dziękować, kiedy szansa pozytywnego wyniku jest tak niepewna. Po raz kolejny nie zawiodłem się. Mimo straty punktów uzyskałem wysoki wynik, co poza mojej pracy zawdzięczam Matce Różańca Świętego z Pompejów. Była ze mną nawet wtedy, gdy sam miałem chwilę zwątpienia w Jej siłę. Pozdrawiam.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Avis FilitKarolinaKrysia Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Krysia
Gość
Krysia

Czytając to piękne Świadectwo,pomyślałam sobie ,jak to dobrze byłoby,gdyby wszyscy adwokaci,sędziowie ,mecenasi i.t.p wiedzieli, tak jak Ty Bartoszu,że bez Boga ani do proga.
Najświętsza Matka Boża Pompejańska naszą Cudowną Orędowniczką.
Trzymajmy się zawsze Jej !
Króluj nam Chryste !

Karolina
Gość
Karolina

Gratuluję 🙂
ja kończę właśnie studiować prawo i wiem jak wiele trudu wymaga aplikacja 🙂 Mam nadzieję, że i mi Maryja pomoże podczas egzaminu na aplikację.
Życzę powodzenia 🙂

Avis Filit
Gość
Avis Filit

Droga Krysiu,
wbrew temu co się Tobie wydaje bardzo wielu prawników to osoby wierzące i konserwatywne. Na mojej uczelni wśród wykładowców nie ma ani jednego zwolennika tzw. związków partnerskich.