Gabriela: Lekcja dla mojego syna

Mój syn Oskar był w związku z pewną dziewczyną. Był w niej bardzo zakochany ale w czasie tego trwania związku który trwał pare miesięcy dał jej powody do zazdrości. Ona nie umiała mu tego wybaczyć, ale nie umiała też od niego odejść - więc znęcała się i szantażowała go w różny sposób.
Przeczytaj całość

Ela: Łaski płynące z tej modlitwy i miłość Maryi

I ja złożę krótkie świadectwo otrzymanych łask. To jest moje trzecie podejście do odmawiania nowenny, jak dotąd jeszcze żadnej nie udało mi się ukończyć, zawsze jakieś przeszkody stawały na mej drodze. Jednak teraz postanowiłam, że ją odmówię. W dwóch poprzednich tych nieskończonych nowennach otrzymałam wiele mniejszych łask, które wyszczególnię:Przeczytaj Ela:...
Przeczytaj całość

S.: Z głębokości wołałam..

Niech będzie uwielbiony Bóg w Trójcy Świętej Jedyny i Bogurodzica Maryja!
Przeczytaj całość

Anna: moje świadectwa

Witam, ja odmawiałam już NP kilka razy - pierwsze trzy nowenny odmowiłam do konca, choć nie bez problemow, pozniej było juz trudniej. Pierwsza NP odmowiłam w intencji znalezienia pracy i od początku widać było, że coś się zmienia, idzie w dobrym kierunku. Ostatecznie pracy jednak nie znalazłam, choć była oferta...
Przeczytaj całość

Ala: Łaska pracy w zawodzie

Chciałabym złożyć swoje świadectwo i tym samym jeśli czyta je osoba, która ma jakiekolwiek wątpliwości czy warto, szczerze mówię WARTO.

Znalazłam się w sytuacji, którą pewnie zda każdy absolwent studiów, obrona i.. szukanie pracy, a więc setki wysłanych cv oraz rozmowy, na których ciągle słyszy się tylko „dziękujemy, zadzwonimy”, a potem cisza. Czas mija, a w człowieku coraz bardziej narasta zwątpienie i frustracja.

Odmówiłam Nowennę Pompejańską i dzięki Matce Najświętszej po miesiącu już dostałam pracę w zawodzie, stałą, z umową i na dobrych warunkach. Nie jestem w stanie opisać swojej wdzięczności.

Trzeba zaufać Bogu, to najlepsza z możliwych opcji. Może czasami nie wysłuchuje nas od razu, ale ten czas, który nam daje też jest po coś.
A poza tym Nowenna Pompejańska strasznie zbliża do Boga, mnie naprawdę nauczyła z Nim rozmawiać.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ala: Łaska pracy w zawodzie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewelina
Gość
Ewelina

Super, cieszę się z Twojego szczęścia 🙂

Ja jestem w sytuacji, że chciałabym zmienić pracę, ale bardzo się boję. Boję się, że nie dam sobie rady gdzie indziej…

Bogusienka
Gość
Bogusienka

Serdeczne gratulacje.
Szczes Boze!

Obrazki z nowenną pompejańską?