Ania: Syn zaczął mówić

Nowenne Pompejańską odmawiałam wraz z mamą pod koniec 2016 roku. Modliłyśmy się w intencji mojego synka który ma zdiagnozowany autyzm, aby zaczął mówić- wtedy miał niecałe 3,5 roku. Czasami ciężko było się skupić na modlitwie ponieważ myśli uciekały do rozważań o bieżącym dniu, albo ktoś przyszedł w odwiedziny, a to telefon dzwonił.
Przeczytaj całość

Joanna: Uzdrowienie

To moje kolejne swiadectwo otrzymania laski po odmowieniu Nowenny. Corka w badaniach miala wielokrotnie przekroczony poziom hormonu prolaktyny.
Przeczytaj całość

Ilona: nie wiem jakbym sobie poradziła bez pomocy Panienki Najświętszej

Chciałabym podzielić się moim świadectwem. Jestem jeszcze w trakcie odmawiania Nowenny. Do Matki Bożej zwróciłam się z prośbą o pracę marzeń dla mojego męża. Mój mąż wtedy pracował, ale ta praca nie dawała mu satysfakcji, dołowała go i nie czuł się spełniony zawodowo. I nagle pojawiła się szansa na pracę o...
Przeczytaj całość

Kate: Dziękuję Ci Maryjo

Nowenna towarzyszy mi od pięciu lat. Ilość łask które otrzymałam ciężko jest wymienić… Przede wszystkim odmieniła mnie, moje serce, moja duszę. Pomogła mi dostrzec moje wady oraz złe zachowania, a następnie je zmienić na dobre.
Przeczytaj całość

Tomasz: Kryzys we wspólnocie

Mam 20 lat. Nowenny Pompejańskiej podjąłem się kilka lat temu. Ogrom łask jaki spadł na mnie od tamtego czasu sprawił, że napisania tego świadectwa podejmuję się dopiero dzisiaj, gdy widzę jakimi dobrami przez ręce Maryi obdarzył mnie Pan. Moja intencja dotyczyła wówczas uzdrowienia sytuacji we wspólnocie młodzieżowej, w której byłem jedną z osób odpowiedzialnych. W wyniku podjęcia się przez wspólnotę pewnej inicjatywy nastąpił rozłam.
Przeczytaj całość

Agnieszka: rozwiazanie problemów

Chciałabym podziękować MATCE NAJŚWIĘTSZEJ za rozwiazanie moich problemów. Ofiarowałam Matce Najświętszej moje życiowe trudy i problemy po pół roku od skończenia Nowenny moje problemy zniknęły. Nie mogę wyrazić to słowami bo sprawa była beznadziejna a Matka Najświętsza wysłuchała moje modlitwy. Dlatego chce publicznie podziękować za otrzymane łaski. Teraz moja rodzina boryka się z następnym problemem i również ofiaruje go Matce Najświętszej i wierze ze mi pomoże

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Agnieszka: rozwiazanie problemów"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Gabriela
Gość
Gabriela

Cudo- świadectwo! Dzięki:-)))

BMAJ
Gość

Gratuluje ja tez odmawiam juz trzecia Nowenne i juz napisalam JEDNO SWIADECTWO DZIEKUJE MATCE BOZEJ mam za co

Ewa
Gość

Bardzo szczere i prawdziwe Twoje Agnieszko jest to świadectwo ….tak wierze ze Matka Boża każdego wysłucha i nie zostawi pomocy,tylko nieraz wystawia nas na wytrzymałość z naszej strony .Trzeba byc cirpliwym w tym.Ja rowniez od dłuższego juz czasu odmawiam Nowenne Pompejską,jestem w bardzo ciezkiej sytuacji ale głeboko wierze ze pomorze mi Matula. Kochana

single woman
Gość
single woman

Chwała Panu!!! 🙂

Dominik
Gość
Dominik

Zachecam do wysluchania Konferencji z Forum Charyzmatycznego Ks. Eg. Dominik Chmielewski, „Z MARYJA NIGDY nie przegrasz Zycia!!!”
https://www.youtube.com/watch?v=GaSdwVOqNgs&index=1&list=PL46fOEU8rrI6-yOR_8_072pDMVerLaUTw

Paweł
Gość
Paweł

50 dzień za mną 🙂 co prawda nie brat – za którego się modlę, ale zgodnie z natchnieniem po 50 Różańcach – się spełni o to co prosisz… choć jeszcze nie mam doniesień 🙂 może się spełniło.. ale.. ale muszę napisać .. przez ostatnie 3,5 miesiąca to była jazda bez trzymanki ..
Dzięki Królowej Różańca Świętego miłościwej panującej od maleńkich kapliczek po wielkie bazylik..zostałem wyparzony, wyhartowany i wykuty na nowo, dla tego świata „te” rzeczy są „bez wartości” ale to właśnie one są bezcennym skarbem.. tego pokoju duszy potrzeba było .. 🙂 Chwała Jezusowi i Jego Mamie 🙂

Agnieszka
Gość
Agnieszka

„zostałem wyparzony, wyhartowany i wykuty na nowo..” Paweł jak pięknie napisane.. Chwała Panu:)

Obrazki z nowenną pompejańską?