Marian: Łaska uzdrowienia

Szczęść Boże, rozpoczęliśmy z żoną Nowenne Pompejańską w intencji o trzeźwość syna już na drugi dzień otrzymałem łaskę od  Pana a mianowicie od 10 lat brałem leki na  nadkwasote. Od dnia Nowenna nie biorę leków. Dziękuję Panu i Pani Różańcowej z Pompejów za łaskę z synem  też jest lepiej Wdzięczny...
Read More

Maja: wysłuchana prośba i wiele otrzymanych łask Bożych

Moje serce i dusza przepełniona jest ogromną wdzięcznościa dla Matki Bożej j Jej Syna,chce dać swiadectwo innym osobą które modlą się a nie zostają od razu wysłuchani,odkąd pierwszy raz zmówiłam tajemnicę szczęscia moje życie się zmieniało, Bóg stawiał na mojej drodze cięzkie przeżycia ale tak działał w różny sposób na...
Read More

Kamila: Łaski po odmówieniu nowenny

Witam, ja nowennę pompejańską odmawiam trzeci raz. Bardzo dużo czasu zajęło mi zabranie się do odmówienia pierwszy raz
Read More

Dagmarka: Ocean łask

Częściej uczęszczam na mszę świętą i na adorację Najświętszego Sakramentu, oraz doznaję wewnętrznego poznania błędów i grzechów jakie popełniałam i popełniam z jednoczesną pociechą i pomocą aby je zwalczać, a także pracować nad sobą na Chwałę Pana :) Dzięki Mamie mogę napisać to świadectwo, ponieważ dzięki jej wstawiennictwu oraz opiece udało mi się uniknąć poważnych wypadków drogowych czy stłuczek.
Read More

Renata: Trzeba upaść na kolana żeby zrozumieć

Patrzę z perspektywy czasu że nie umiałam się modlić , nauczyła się dopiero modlić jak codziennie odmawiałam różaniec i Koronkę do Bożego.
Read More

Marianna: Uzdrowienie mojego taty

Pragnę podziękować Matce Najświętszej Pompejańskiej za uzdrowienie, polepszenie stanu zdrowia mojego taty, u którego wykryto tętniaka aorty brzusznej w 2009r.
W tamtym czasie wielkość tętniaka wynosiła ok.5cm i z każdym rokiem powiększała się aż do jesieni zeszłego roku, kiedy to wielkość osiągnęła 8cm. Mój tato nie był zdecydowany na operację, po prostu bał się, że jej nie przeżyje. Chociaż postaraliśmy się o konsultację i wykonanie operacji przez najlepszego prof. chirurga naczyniowego w Polsce, odmówił mój ojciec poddaniu się operacji. Pogodził się z nadchodzącą śmiercią, bowiem tętniak na aorcie brzusznej przy takiej wielkości jest bardzo niebezpieczny i grozi w każdej chwilki pęknięciem i śmiercią-tykająca bomba.
Przeczytałam w czasopiśmie „Miłujcie się” o niewiarygodnych łaskach płynących od Matki Bożej Pompejańskiej. Nie wahałam się ani chwili dłużej by zacząć odmawiać codzienny różaniec w intencji mojego taty. Prosiłam Matkę Bożą o chociażby zmniejszenie się tętniaka i polepszenie jego stanu zdrowia, bo bardzo był tą sytuacją przybity-nic go nie cieszyło, nawet nie miał ochoty oglądać TV, nie wspomnę o odwiedzinach najbliższych. Zaczęłam odmawiać nowennę w marcu, skończyłam w maju. Tydzień po skończeniu nowenny, zadzwoniła do mnie mama z informacją, że był tata na USG i tętniak zmniejszył się o 3cm! Z każdym dniem czuł się mój tato coraz lepiej. Był z nami nawet na weselu u mojej kuzynki!
Dziękuję Matce Bożej za wysłuchanie mojej prośby, a Wam wszystkim polecam, kierujcie swoje intencje do Matki Bożej Pompejańskiej! Ona wysłucha każdego, jeśli będzie to zgodne z wolą Bożą.
Bardzo Cię kocham Matko Boża! Proszę wypraszaj dalsze łaski u Syna Twego a Pana Naszego! Amen.
Twoja Marianna

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Marianna: Uzdrowienie mojego taty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ewa
Gość

Piękne świadectwo, Życzę dużo zdrowia i ufności w opiekę Maryi,

Krysia
Gość
Krysia

Cudowne Świadectwo .
Chwała Panu i Matce naszej Maryi Niepokalanej ,która wyprasza łaski Boże, nam ufającym z całych sił.

barbara
Gość
barbara

Cudowne swiadectwo .Dziekuje ! potrzebuje dzisiaj tak pozytywnych nadzieji.

Ania
Gość

cudowne świadectwo

Obrazki z nowenną pompejańską?