Ewa: Łaska dla rodziny

Piątek spędzony na modlitwie, sakrament pokuty, adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie przyniósł tyle łask, rozwiązał tyle trudnych spraw, że ze szczęścia i wdzięczności trudno mi było opanować łzy...
Read More

Basia: Podziękowanie

Mateczko nie wiem jak ci mam dziekować za wysłuchanie mojej prośby.Nowennę odmówiłam trzy razy , po odmówieniu pierwszej nowenny zostałam wysłuchana po trzech miesiącach natomiast po odmówieniu drugiej nowenny zostałam wysłuchana po pól roku . Przeczytaj Basia: Podziękowanie
Read More

Łukasz: Matura

Nigdy nie zapomnę tego czasu i tego co zrobiła dla mnie Matka Boża. Teraz jestem na studiach, na dobrej uczelni.
Read More

Karol: Obecność i pomoc Maryi

To moje pierwsze swiadectwo wiec moze nie bedzie napisane najpiekniej, lecz chciałbym podzielić się z wami wielkim cudem jaki uczyniła Maryja w moim życiu. Odmówiłem kilka nowenn pompejanskich w tej intencji.
Read More

Katarzyna: Praca i wiele innych łask.

Obiecałam sobie, że przynajmniej raz w roku będę odmawiać Nowennę Pompejańską. Bardzo wszystkich zachęcam, ja prosiłam tylko o lepszą pracę, w prawdzie nie otrzymałam jej od razu trzeba było troszkę poczekać, ale w zamian za to otrzymałam o wiele więcej i jednocześnie zbliżyłam się do Boga.
Read More

Katarzyna: operacji nie będzie

Pisałam już jedno świadectwo po 2 skończonych nowennach.Prosiłam o łaskę zdrowia ale wszystko mi się komplikowało.3 nowenne nie dałam rady zmówić, przerwałam po kilku dniach. Operacje miałam przekładana kilka razy z różnych powodów. Byłam bardzo załamana, bo wszystko trwało od listopada 2014. Kolejny termin stawienia się do szpitala to 16.08.2105 (niedziela) w poniedziałek zlecili mi badania typowe przed operacją. Nagle zostaje wezwana do gabinetu lekarskiego – byłam bardzo przerażona szłam ze łzami w oczach a w myśli miałam tylko jedno że jest jeszcze gorzej niż było… Pani doktor cytuję: „Operacji nie będzie wszystko samo się goi”
Teraz słowa modlitwy ZDROWAŚ MARYJO interpretuje tak
Zdrowaś Maryjo,
łaski pełna Pan z Tobą – dzięki wstawiennictwu Maryi, Bóg wysłuchał i udzielił mi łaski zdrowia oraz wiele innych.
…błogosławionaś Ty między niewiastami
i błogosławiony owoc żywota Twojego, Jezus – każdego dnia bicie mojego serca błogosławi i dziękuję Maryi i Bogu za wszystko co jest i co będzie !!!
Święta Maryjo, Matko Boża,
módl się za nami grzesznymi
teraz i w godzinę śmierci naszej. – wiem, że Maryja zawsze nade mną czuwa i modli się za nas grzeszników.
Amen.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Katarzyna: operacji nie będzie"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
weronika ...
Gość
weronika ...

Cudowna, kochana Nasza Matka – Bogu niech będą dzięki. Pozdrawiam

Krysia
Gość
Krysia

Cudowne Świadectwo !!!
Najświętsza Matka Boża naszą Ukochaną Matką.
Chwała Panu.

TATIANA
Gość
TATIANA

Cudownie!Chwała Panu!

Klaudia
Gość
Klaudia

Piękne

barbara
Gość
barbara

Tak to prawda Chawla Panu i Maryi!

Bożena
Gość
Bożena

Chała Panu i Maryi za Twoje zdrowie .ja też chciałabym kiedyś złożyć podobne świadectwo…..

Kasia
Gość

Bożenko złożysz na pewno! Ja tez czesto mialam straszne wahania co do wiary. Mysli targały mna że Boga nie ma itp ale zaraz po tym zamienialam te myśli na pozytywne i modlilam się mowiac Jezu Chryste zmiłuj sie nade mna i Jezu troszcz sie ty!!! Odmow jeszcze nowenne fo Maryi Rozwiazujacej Węzły. Dzisiaj dziesiatkacw twojrj intencji 🙂

Aleksandra
Gość
Aleksandra

Wspaniale♥Jezus Chrystus jest Milosierny i nam Błogosławi. Bóg Wszechmogàcy to nasz kochany Ojciec a Maryja to Najukochańsza Mateczka która czuwa nad Swoimi Wiernymi dziecmi♥ Chwała im na wieki za wszystkie łaski♥

Krzysztof Ziółkowski
Gość

Czemu wasza Maryja nie pomoże tysiącom chrześcijan którzy toną w dziurawych łódkach na morzu ? Czemu wasz Bóg jest tak okrutny że pozwala na obcinanie żywcem głów przez bojowników islamskich. Skoro macie taki cudowny przepis to podeślijcie go potrzebującym. Nie wiem co jest bardziej zatrważające – ci ociekający krwią islamiści czy wasze brednie o cudach.

Obrazki z nowenną pompejańską?