Mirela: Upragniona ciąża

Chciałam także i ja zostawic swoje świadectwo o Nowennie pompejańskiej. Od dwóch lat staralismy się z mężen o dziecko. Po paru miesiącach dowiedziałam się, że mam tak zwaną chorobę "zespół polizystychnych jajników".Lekarze mòwili, że szansa, by naturalnie zajść w ciążę jest bardzo mała. Nie poddawaliśmy się, brałam ròżne leki, tabletki, zastrzyki, po ktòrych się tylko źle czułam, a nic nie pomagały. W między czasie mówiła mi moja mama o NP bo sama modliła się już od miesięcy w mojej intencji.
Read More

Basia: Upragnione dziecko

Witam Wszystkich! Nasza historia z Nowenną Pompejańską rozpoczyna się rok po narodzeniu naszego pierwszego dziecka- córeczki. Zapragnęliśmy wtedy ponownie zostać rodzicami.
Read More

Joanna: modlitwa o miłość konkretnej osoby

Witam wszystkich , mam 19 lat i chciałam się podzielić moim doświadczeniem związanym z odmawianiem nowenny pompejańskiej.
Read More

Karolina: Długa i kręta droga

Długo zbierałam się z napisanie tego świadectwa, ponieważ moja historia tak naprawdę wciąż trwa, ale czuję rosnącą potrzebę, aby podzielić się tym fragmentem mojej drogi, który już przeszłam, i mam nadzieję, że moje słowa umocnią i pokrzepią tych, którym zdaje się, że ich sytuacja jest bez wyjścia, lub że ich...
Read More

Anna: To nie sen

Rok temu modliłam się o miłość, myśląc o pewnym człowieku, o takim chodzącym ideale, i nie przebrnęłam 2 dni Nowenny. Myślałam: "Za ciężko", "różańcowa lawina!" W tym roku, po spotkaniu z dawnym chłopakiem, na które w sumie nie miałam ochoty, coś mnie tknęło. Postanowiłam ugryźć ją w intencji nawrócenia tegoż...
Read More

Iwona: OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKĄ

Witam wszystkich serdecznie! Chciałabym podzielic się z Wami mocą Różańca Świętego. Mam 45 lat i do tej pory bardzo sceptycznie podchodziłam do modlitwy. Kiedy zaczęły się różnego rodzaju problemy zdrowotne, finansowe, rodzinne jakość bliżej było mi szukać pomocy w internecie ” jak przegonić pecha….”. Przez przypadek chociaż juz teraz wiem, że to nie przypadek!!! natrafiłam na stronę z nowenną pompejską – nie wiem jak, ale sama mi się otworzyła…. zaczęłam czytać…….. po godzinie odnalazłam różaniec, który dostałam od przyjaciółki kilka lat temu z Watykanu i zaczęłam odmawiać. Jako osoba rzadko sie modląca myliłam się często ale teraz zdałam sobie sprawę, że mnie to w ogóle nie zniechęciło, powtarzałam i odmawiałam dalej. Z dnia na dzień czułam potrzebę odmawiania nowenny, ale i z dnia na dzień czułam że „coś” się zmienia, teraz już wiem że to za sprawą Rożańca Matka Boża otoczyła mnie opieką i pomaga im. Dzisiaj jestem w 31 dniu odmawianej modlitwy i wiem, że nie pozostanę na tej jednej.
DZIĘKUJĘ CI MATKO NAJŚWIĘTSZA ŻE OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKA SŁUCHASZ MOJEJ PROSBY MIMO, ŻE JESTEM NIEGODNA.
Kochani uwierzcie w moc jaką daje modlitwa Różanca Świętego bo jest WIELKA!!! I nawet jeśli nie zostaniecie wysłuchani nie zniechecajcie się bo przyjdzie czas że prośby Wasze zostaną wysłuchane

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Iwona: OTOCZYŁAŚ MNIE OPIEKĄ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Paweł
Gość
Paweł
Ku pokrzepieniu napiszę mikro świadectwo, Dziś na wyjątkowo wcześnie odmawiam – ufny w natchnienie – o lekkości dzisiejszej modlitwy i faktycznie tak jest. Ufny w jedno słowo Matki Przenajświętszej do Swojego Syna w mojej intencji, dziękuje za łaskę tej modlitwy bo 10 962 Zdrowaś Mario. Im nie potrzeba tyle powtórzeń to nam potrzeba pokornie to czynić. Ku chwale Królowej Różańca Świętego napiszę jak dowiedziałem się o Nowennie. Szczególnie jak silne potrafi być krótkie błagalne słowo ” Panie Boże spraw abym tak uwierzył, tak jak kiedyś wierzyłem i mocniej i jeśli trzeba to mnie tak kopnij porządnie abym był pewny. Wydarzenia… Czytaj więcej »
Paweł
Gość
Paweł

Cóż to za piękno było doświadczyć Mocy Pana Jezusa .. kiedy zło uciekało w popłochu kiedy w sekundzie odpuściło mnie straszne dręczenie
Niech chwała będzie na wieki Bóg Żywemu Jezusowi Chrystusowi amen .

Eva
Gość

Chwala Naszemu Panu. Błogosławieństwa Bożego dla ciebie!

Srefania
Gość
Srefania

Chwala Panu ze pokonales pokuse zlego .!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!