Elżbieta: Prośba Matki Bożej o modlitwę za kapłanów

Niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus i Najswietrza Maryja Dziewica
Witam serdecznie wszystkich odmawiajacych Nowenne Pompejanska
Jestem jeszcze w trakcie odmawiania czesci Dziekczynnej i, nie bedzie to jeszcze swiadectwo,byc moze na owoce otrzymanych lask trzeba bedzie poczekac az do ukonczenia calosci, wowczas zloze i ja swoje.
Tak jak wszyscy doznajemy obecnosci i bliskosci Maryji i Pana Jezusa,szturmujemy niebo ze Wszystkimi Swietymi, ja rowniez tego doswiadczam, lecz nie o tym chce jeszcze napisac.
Dostalam bardzo wyrazny przekaz od Matki Najswietrzej z prosba o modlitwe za kaplanow. Prosze w imieniu tej Prosby z nieba,aby kazdy kto ukonczyl juz Nowenne Pompejanska rowniez podziekowal Niebu za otrzymane laski, i w podziekowaniu Najswietrzemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi, jako modlitwe wotywna , ofiarowal Nowenne Pompejanska za kaplanow.
Bedzie to nie tylko dar dla ksiezy od nas wierzacych, ale najwieksze Dziekczynienie jakim mozemy sie niebu odwdzieczyc za wszelkie laski i dobrodziejstwa jakimi i my zostalismy obsypani.
Skoro Boza Opatrznosc czuwa nad nami,dlaczego i my nie mozemy czuwac w modlitwie nad kaplanami i wypraszac laski dla nich potrzebne.
Na razie dziekuje, obiecuje zlozyc swoje swiadectwo niebawem.
JEZU UFAM TOBIE,
KROLOWO ROZANCA SWIETEGO, MODL SIE ZA NAMI,
Sw MICHALE ARCHANIELE- (Ktoz jak Bog)- MODL SIE ZA NAMI

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

14
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
10 Autorzy
AniaaM.E.Teresa.ABarbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
do Marii
Gość
do Marii

Też taką NP bardzo często od dłuższego czasu odmawiam. Potrzeba jest dużo modlitwy. Bo: „Dla tych którzy są w Chrystusie nie ma już potępienia”

Monika Makowska
Gość
Monika Makowska

Cudowne świadectwo pani Elu! Jest Pani pod niezwykłą opieką Maryi i przyznam się że takie świadectwa dodają otuchy… Mam już za sobą kilka Nowenn Pompejańskich – myślę że niedługo też złożę świadectwo. Odmawiam teraz kolejną, w innej intencji, ale przyznam się że Pani intencja jest niezwykła… Pozdrawiam serdecznie

Krysia
Gość
Krysia

Uważam,że konieczna jest modlitwa w intencji Kapłanów .Oni bardzo tego potrzebują.
Bardzo trafne i mądre słowa Pani Elu.
Również każdy Polak i Katolik powinien modlić się w Intencji naszej Ojczyzny.
To jest w zasadzie nasz obowiązek moralny.
Jeśli nie w Nowennie Pompejańskiej,to chociaż w innej modlitwie lub na oddzielnej części Różańca świętego przypadającego na dany dzień.
Pamiętajmy o tych ważnych sprawach,które przecież nas wszystkich bardzo dotyczą,dopóki jest jeszcze czas.

Króluj nam Chryste.
Niepokalane Serce Maryi Bądź naszym ratunkiem.

Monika Makowska
Gość
Monika Makowska

Krysiu,piszesz zawsze cudowne komentarze. Przyznam Ci się że mam za sobą jedną NP w intencji Ojczyzny i jedną „aby Naród Polski oficjalnie uznał w Jezusie Chrystusie Zbawicielu Świata Swojego Króla”… Tę ostatnią dzięki niezwykłej Łasce udało mi się rozpocząć 8 grudnia w Godzinie Łaski w Katedrze na Wawelu…

Magdalena
Gość
Magdalena

Jesteś niesamowita, Moniko. Oby nasze intencje zostały wysłuchane jeszcze przed 2017 rokiem. Chciałabym, żeby był pokój na ziemi. Wiem, że Maryja prosiła Polskę także o poświęcanie pierwszych sobót miesiąca na Mszę św., Spowiedź św. i Komunię św. w intencji Rosji. Oby wszystko się ułożyło tak, jak Maryja chciała.

Monika Makowska
Gość
Monika Makowska

Magdo, z tego co wiem bardzo wiele osób modli się za Polskę – w Krakowie na przykład w pierwsze soboty jest różaniec pokutny i Msza za Ojczyznę na Wawelu przy grobie świętego Stanisława, biskupa krakowskiego patrona Polski.To samo – w Gnieźnie przy grobie świętego Wojciecha, Warszawa z kolei organizuje Msze za Ojczyznę w Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej oraz różańcowe marsze pokutne… A już zupełnie się popłakałam na wieść o corocznych modlitwach pokutno – uroczystych „aby Zbawiciel zechciał objąć tron Rzeczpospolitej Polskiej” na… polach elekcyjnych królów polskich (Warszawa, Wola)…Jeszcze Polska nie zginęła, póki się modlimy!

Michał
Gość
Michał

Tak intencja jak najbardziej myślę trafna, patrząc co się wyprawia przed październikowym synodzie. Jak papież może dyskutować o dopuszczeniu rozwodników żyjących w kolejnych związkach do komunii jeśli w Ewangelii jest wyraźnie napisane, że to jest cudzołóstwo? Dziwię się że ludzie, szczególnie duchowni chowają głowę w piasek. Zobaczymy już niedługo październik.

Barbara
Gość
Barbara

Są różne przypadki życiowe, rozwodnik rozwodnikowi nierówny. Nie mam na myśli przypadków, kiedy rozwód jest z winy kochanki/kochanka, ale np. z powodu agresji, itp.

Michał
Gość
Michał

Ale ja pisałem o małżeństwie ważnie zawartym. Kardynał Burke sprzeciwiał się bardzo tym zmianom do których dąży ten Franciszek i co? Już w tym roku nie może brać udziału w synodzie.

Barbara
Gość
Barbara

Nie ,,ten” Franciszek. Michale, większy szacunek należy się papieżowi, a poza tym sprawdzają się już proroctwa o podziale duchowieństwa. Zły nie próżnuje.

E.
Gość
E.

Też mi się nie podoba ten ton o Papieżu, to następca Chrystusa na ziemi. Więcej szacunku, On wie i rozumie więcej niż my. Więcej wiary i zaufania.

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Tak , kapłani z pewnością potrzebują aby za nich się modlić

M.
Gość
M.

Błagam o wewnętrzne wskrzeszenie mojej osoby… Bym się nie obwiniała, ale złożyła wszystko w ręce Jezusa… bym się nie lękała… i przyznała do błędu… o głęboką spowiedź proszę… o Miłość Czystą… O Cud… wiadomy Panu Bogu…

Aniaa
Gość
Aniaa

Kobietki – zakładanie w swoich parafiach róże różańcowe modląc się za kapłanów z waszej parafii. U mnie to działa .