Akcja 8 stron + nowenna dla więźnia!

Kochani Czytelnicy, już tradycyjnie przy pracy nad nowym numerem „Królowej Różańca Świętego” uruchamiamy akcję „8 stron dla Królowej Różańca”. Na czym ona polega?


swiadectwa
Od trzech lat ukazuje się czasopismo o różańcu i nowennie pompejańskiej – „Królowa Różańca Świętego” Naszym założeniem jest, aby było robione po kosztach i tanie. Jego cena jest skalkulowana na 32 strony, ale z czasem pojawiła się myśl, aby w każdym numerze było przynajmniej 8 stron wyłącznie na Wasze świadectwa.

Oznacza to wzrost kosztów druku, więc aby nie podnosić ceny gazety, regularnie zwracamy się do naszych Czytelników na stronie www.pompejanska.rosemaria.pl o wsparcie na koszt druku tych dodatkowych stron.

Nasz apel zawsze spotykał się z Waszym przychylnym przyjęciem! Ostatnim razem zebraliśmy aż nadto, a całą nadwyżkę przekazaliśmy na akcję ewangelizacji więźniów (piszemy o tym zob. niżej).

Ile potrzeba do celu?

Koszt dodatkowych stron to suma całkowita ok. 1500 zł. To sporo, ale… …ale gdyby każda osoba, która odwiedza tę stronę, zostawiłaby tu tylko ok. 20 groszy, w jeden dzień pokrylibyśmy zapotrzebowanie na dodatkowe strony!

Nie wstydźmy się nawet najmniejszych ofiar. To wdowie grosze zbudowały Kościół.
Wszyscy darczyńcy zostają uhonorowani na pierwszej stronie ze świadectwami. To nasza stała praktyka i jedyna możliwość podziękowania za udział w naszej akcji. podzieki

Formularz wpłaty (przelew, karty, Paypal)

[totaldonations campaign=’8 stron dla Królowej Różańca Świętego – nr 18′]
Koszt operacyjny – ok. 80 groszy od każdej wpłaty – ponosi Fundacja.

…albo wpłata on-line z dowolnego banku poprzez Transferuj.pl.

Dane konta Fundacji:

Tytułem: „8 stron dla KRŚ
Numer konta: 86799999950651803589040001
Fundacja „Pomocnicy Królowej Różańca Świętego”, Zbąszyńska 19/4, Poznań

Dołącz do nas!

Proszę więc każdego z Was o wzięcie udziału w tej inicjatywie, aby jeszcze bardziej świadczyć o wielkości miłosierdzia okazywanego odmawiającym nowennę pompejańską przez Królową Różańca Świętego. Każda ofiara przybliża nas do celu. Cieszy nas nawet najdrobniejsza ofiara!

Co z nadwyżką?

IMG_4118100% wpłat idzie na druk dodatkowych stron ze świadectwami. Ostatnio zebraliśmy nadwyżkę, którą w całości przeznaczyliśmy na akcję „Nowenna dla więźnia”. Dzięki temu wysłaliśmy do kilkunastu więzień (głównie żeńskich) oraz zakładów poprawczych –  w sumie ponad 500 egzemplarzy „Królowej Różańca Świętego” + książki oraz nowenny! Część tych paczek widać na zdjęciu obok.

Tak więc u nas żaden grosz się nie zmarnuje! Zapraszam do wzięcia udziału w naszej akcji!

Marek Woś

Fundacja Pomocnicy Królowej Różańca Świętego
www.pkrs.org.pl

9
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
4 Wątki komentarzy
1 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
4 Autorzy
barbaraurszula58urszulaMarek (adm.)Barbara Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Barbara
Gość
Barbara

Szczesć Boże. Panie Marku. Pragne dołączyc sie do tej akcji, o któą Pan prosi, ” 8 stron dla KRŚ” ponieważ uważam to za pożyteczny cel. Do kiedy trwa akcja, bo musze poczekać na emeryturę. i prześle kwotę przekazem na konto Fundacji. Pozdrawiam i życzę zdrowia, o które sie modle w intencji pana.

Barbara
Gość
Barbara

Dziękuje Panie Marku za informacje. Mnie nie zależy na podziekowaniu. Pragne jedynie dołaczyć sie do udziału w akcji. Teraz jestem spokojn i wiem o czasie zamkniecia gazetki. Pozdrawiam serdecznie.

urszula58urszula
Gość
urszula58urszula

Ja właściwie dziś przelałam!)) Proszę tylko o modlitwę za mnie do Matki Bożej! Dziękuję. Ula.

barbara
Gość
barbara

Wplacilam pieniadze ale nie wiem czy dotarly bo jedna zadeklarowalam a inna wplacilam. Pisalam i pytalam i nie mam odpowiedzi moze cos zle zrobilam ?Dziekuje za odpowiedz Pozdrawiam .

Obrazki z nowenną pompejańską?