studentka: nie wierzyłam, że jednak mi się uda

Odmawiałam Nowennę w intencji przeniesienia mnie ze studiów niestacjonarnych ( bardzo kosztownych) na tryb stacjonarny, szanse były bardzo małe, warunkiem było poprawienie matury
Read More

Kasia: Nowenna Pompejanska – Pomoc nie do odparcia !

Wiele slyszalam o Nowennie Pompejanskiej, ale nigdy nie mialam wystarczajaco duzo cierpliwosci, aby w ogole sie zainteresowac na czym polega ta modlitwa. Zycie pomoglo mi podjac wyzwanie.
Read More

Iwona: Maryja otacza opieką moją rodzinę

Witam, odmówiłam 10 nowenn i codziennie dziękuję Matce Najświętszej za jej opiekę nad moją rodziną, za pomoc w trudnych sprawach i codziennych drobnych kłopotach. Matka Boża otacza tarczą moją rodzinę, unormowała naszą trudną sytuację finansową, pomagała córce w nauce co zaowocowało pięknym świadectwem z wysokimi wynikami.
Read More

Anna: Podsumowanie 5 Nowenn

Szczęść Boże. To moje pierwsze świadectwo, jak zaczęłam je pisać to otrzymałam kolejne łaski, więc zachęcam do napisania świadectwa tych, którzy jeszcze tego nie zrobili. Intencje moich 5 Nowenn Pompejańskich: 1. O łaskę znalezienia wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym. (z błędami ponieważ była to pierwsza moja Nowenna-3 Różańce) 2. W...
Read More

Barbara: otrzymałam pokój serca

Skończyłam pierwszy raz Nowennę, po części błagalnej, otrzymałam pokój serca, potem w miarę upływu czasu zaczęły pogarszać się moje relacje z mężem. Dziś po ukończeniu jestem szczęśliwa, że podołałam,nasze relacje wracają do normy,a odprawiałam Nowennę w int.spowiedzi mojej córki.Nie wiem jak jest aktualnie,ale myślę, ze powierzyłam ją w dobre ręce...
Read More

Marzena: Przez Maryję do Jezusa

Nasza kochana matka Pana Jezusa po raz kolejny pomogła nam w sytuacji dla nas beznadziejnej. Mieliśmy w planach budowę domu, wszyscy o tym wiedzieli a tak naprawdę nie mieliśmy pieniędzy żeby ją rozpocząć. Rozważając tajemnice zbawienia i jednocześnie przepraszając Pana Boga za grzechy prosiłam w Nowennie Pompejańskiej o środki pieniężne na wybudowanie domu. Osobna nowenna modliłam się przy pierwszym etapie budowy domu, gdzie stawialiśmy mury a osobną przy Budowie dachu bo akurat tak to rozkładało się w czasie. Na obydwa etapy otrzymaliśmy fundusze od członka rodziny, w związku z tym mogliśmy zapłacić wszystkie koszty a nasz dom stoi w stanie surowym a w przyszłym tygodniu będziemy mię pokrycie dachowe kładzione.
Za kierownika naszej budowy obraliśmy sobie Józefa, który przecież jest idealnym mężczyzną, który opiekował się samym Bogiem na tym świecie a do tego wiemy, że był cieślą. Prosiliśmy go abyśmy nigdy nie musieli brac żadnych kredytów na ten dom, mimo tego że nie mamy żadnych środków. Prosimy Boga abyśmy nie musieli się wiązać ze światem poprzez posiadanie długu do spłacenia na wiele lat. Przed nami długa droga i nasze małe nawrócenia. Modlimy się abyśmy umieli byś świadkami na tej ziemi nauki Chrystusa a ten dom niech będzie tylko narzędziem do budowania naszej rodziny na wzór Świętej Rodziny z Nazaretu. Wciąż mamy wiele potknięć, szczególnie mój mąż, który pracuje w bardzo nieuczciwej firmie i sam często jest zmuszany podejmować nieuczciwe decyzje ale prosimy Boga aby umiał się temu przeciwstawić i powiedzieć nie. Bardzo mnie boli, ze musi pracować w niedzielę, że nie chodzi ze mną na Eucharystię w tygodniu tylko w sama niedzielę, że wiecznie muszę go prosił o nasza wspólną modlitwę. Ale widzę że i tak zrobił ogromny postęp i nie neguje już praw nadanych przez nasz Kościół, broni życia i rodziny. Na pewno wciąż będę się o to modlić przez Różaniec, bo jestem jego żoną i jestem odpowiedzialna za jego wiarę. Matko Jezusa dziękujemy Ci!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Marzena: Przez Maryję do Jezusa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Wojciech
Gość
Wojciech

Życzę powodzenia 🙂

„Trzymajmy się niewzruszenie nadziei, którą wyznajemy, bo godny jest zaufania Ten, który dał obietnicę” (Hbr 10:23)

Krystyna
Gość
Krystyna

Wspaniałe Świadectwo !!!

Obrazki z nowenną pompejańską?