J.: Dziękuję Ci Przenajświętsza Panienko Różańcowa

Nowennę odmawiam trzeci raz. Dzięki tej pięknej modlitwie jestem blisko Boga. Czuję wsparcie Matki Bożej i miłosierdzie Pana Jezusa każdego dnia. Pan Bóg uzdrawia Swoją Miłością wszystkich, którzy z ufnością i wytrwale powierzają mu swoje rozterki. Nowenna zmieniła moje życie, zmieniła mnie – uzdrowiła na każdej płaszczyźnie.
Stały się cuda. Bardzo dziękuję Ci Najukochańsza Matko Różańcowa. Z całego serca pragnę polecić Nowennę wszystkim wierzącym i szukającym pomocy. Bóg uleczy Wasze rany, ufajcie zawsze i wszędzie i trwajcie w modlitwie nieustannie. Nowenna otwiera na działanie Trójcy Przenajświętszej, otwiera serce, umysł i duszę. Jeśli każdego dnia Bóg i modlitwa, czyli rozmowa z naszym Kochającym Ojcem w Niebie za wstawiennictwem Naszej Ukochanej Matki, będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne w naszym życiu będzie na właściwym miejscu.

Nie przegap ciekawego świadectwa!

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
4 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
3 Autorzy
Teresa.AAnnaBożena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Piękne świadectwo i ja chciałabym poczuć coś takiego ,ale nie wiem czemu nie czuję tej opieki a napewno bylabym o wiele spokojniejsza nie mam pojęcia czy ja nie umiem się rozglądać? , otworzyć na Bożą miłość? przecież jestem i byłam osobą wierzącą i praktykującą ,co że mną jest nie tak?czuję się taka bezsilna. Matko moja ratuj bo czuję że zaczynam się pogrążać w nerwicy

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Bożena zaproś Maryję do siebie do swojego życia . Zwłaszcza jak zasypiasz , proś…. Kiedyś usypiałam i powtarzałam Niepokalane Serce Maryji módl się , pomóż . Ciągle, ciągle to powtarzałam i z tym usnęłam .I…. miałam PIĘKNY sen . Ale to był piękny. Pole pięknych róż , rosnących jedna obok drugiej , kolor herbaciany , róże które zaczynały się rozwijać . Tak jak zboże rośnie kłos przy kłosie . Tak były te róże . I na dole truskawki wielkości dużej gruszki . Zerwałam truskawkę i trzymałam na dłoni i …byłam zdziwiona tym pięknem . Ale te róże i truskawki to… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Bożena zaproś Maryję do siebie do swojego życia . Kiedyś jak usypiałam zwracałam się do Niej , powtarzając Niepokalane Serce Maryji módl się , pomóż . Ciągle ciągle to powtarzałam i z tymi słowami zasnęłam . i….miałam przepiękny sen. Pole rosnacych róż , kolor herbaciany . Róze zaczynające się rozwijać …takie aksamitne . Tak jak zboze rośnie kłos przy kłosie tak te róże były i na dole truskawki wielkości duuuzej gruszki , zerwałam trzymałam na dłoni i byłam zdziwiona tym pięknem .Ale to piękno z innego świata .Te kwiaty , truskawki INNE … doskonałe . Teraz jak kupuje róże to… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

I oba komentarze są , myslałam że pierwszy nie przeszedł i drugi napisałam

Anna
Gość
Anna

A czy odmowilas Nowenne Pompejanska?

Bożena
Gość
Bożena

jestem w części dziękczynnej trzeciej nowenny