M: Maryja widzi wszystko najlepiej

Nowennę Pompejańską odmawiam nieprzerwanie od blisko dwóch lat. W ostatni dzień nowenny w intencji bycia w przyszłości dobrą żoną dla mojego chłopaka (jeśli Pan Bóg ma taki plan; czułam dużą potrzebę modlitwy w tej intencji) zdałam sobie sprawę, że przez 54 dni modliłam się tak naprawdę nie o coś dla niego tylko dla siebie i zrobiło mi się okropnie wstyd…
Przeczytaj całość

E. G.: Dziękuję za uratowanie małżeństwa.

Zrozumiałam, że po ludzku już nic nie mogę zrobić by ocalić małżeństwo...
Przeczytaj całość

Grażyna i Janusz: Różańcowy mur

Jesteśmy z żoną w trakcie odmawiania 16 nowenny pompejańskiej w zasadzie bez przerwy od kilku lat.Naszym celem jest powierzenie opieki i trosk wychowawczych naszej najlepszej Matce Królowej Różańca Św.W każdej nowennie prosimy za każdego z naszych dzieci z osobna ,na szczęście nikt nie choruje to powierzamy jedną osobę na każdą...
Przeczytaj całość

Stanisław: Wiem, że sam nie wiele mogę zdziałać, ale Bóg tak!!

Wiem, że sam nie wiele mogę zdziałać,ale Bóg tak!! Bo dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych!!.Dlatego powierzyłem ,moją trudną sytuację małżeńską Bogu przez ręce Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Ela: Moje wrażenia po odmowieniu kolejnej nowenny

W pierwszy dzien swiat wielkanocnych skonczylam moja - chyba siodma nowenne. Otrzymalam laski, o ktore nie prosilam. Moj syn, ktory bardzo przezywal klasowki i sprawdziany w szkole uspokoil sie i nabral dystansu. Oczywiscie intencja, o ktora modlilam sie tez w pewnym stopniu spelnila sie. Stalam sie spokojniejsza i nauczylam tlumaczyc...
Przeczytaj całość

J.: Dziękuję Ci Przenajświętsza Panienko Różańcowa

Nowennę odmawiam trzeci raz. Dzięki tej pięknej modlitwie jestem blisko Boga. Czuję wsparcie Matki Bożej i miłosierdzie Pana Jezusa każdego dnia. Pan Bóg uzdrawia Swoją Miłością wszystkich, którzy z ufnością i wytrwale powierzają mu swoje rozterki. Nowenna zmieniła moje życie, zmieniła mnie – uzdrowiła na każdej płaszczyźnie.
Stały się cuda. Bardzo dziękuję Ci Najukochańsza Matko Różańcowa. Z całego serca pragnę polecić Nowennę wszystkim wierzącym i szukającym pomocy. Bóg uleczy Wasze rany, ufajcie zawsze i wszędzie i trwajcie w modlitwie nieustannie. Nowenna otwiera na działanie Trójcy Przenajświętszej, otwiera serce, umysł i duszę. Jeśli każdego dnia Bóg i modlitwa, czyli rozmowa z naszym Kochającym Ojcem w Niebie za wstawiennictwem Naszej Ukochanej Matki, będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne w naszym życiu będzie na właściwym miejscu.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "J.: Dziękuję Ci Przenajświętsza Panienko Różańcowa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Piękne świadectwo i ja chciałabym poczuć coś takiego ,ale nie wiem czemu nie czuję tej opieki a napewno bylabym o wiele spokojniejsza nie mam pojęcia czy ja nie umiem się rozglądać? , otworzyć na Bożą miłość? przecież jestem i byłam osobą wierzącą i praktykującą ,co że mną jest nie tak?czuję się taka bezsilna. Matko moja ratuj bo czuję że zaczynam się pogrążać w nerwicy

Teresa.A
Gość
Teresa.A
Bożena zaproś Maryję do siebie do swojego życia . Zwłaszcza jak zasypiasz , proś…. Kiedyś usypiałam i powtarzałam Niepokalane Serce Maryji módl się , pomóż . Ciągle, ciągle to powtarzałam i z tym usnęłam .I…. miałam PIĘKNY sen . Ale to był piękny. Pole pięknych róż , rosnących jedna obok drugiej , kolor herbaciany , róże które zaczynały się rozwijać . Tak jak zboże rośnie kłos przy kłosie . Tak były te róże . I na dole truskawki wielkości dużej gruszki . Zerwałam truskawkę i trzymałam na dłoni i …byłam zdziwiona tym pięknem . Ale te róże i truskawki to… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A
Bożena zaproś Maryję do siebie do swojego życia . Kiedyś jak usypiałam zwracałam się do Niej , powtarzając Niepokalane Serce Maryji módl się , pomóż . Ciągle ciągle to powtarzałam i z tymi słowami zasnęłam . i….miałam przepiękny sen. Pole rosnacych róż , kolor herbaciany . Róze zaczynające się rozwijać …takie aksamitne . Tak jak zboze rośnie kłos przy kłosie tak te róże były i na dole truskawki wielkości duuuzej gruszki , zerwałam trzymałam na dłoni i byłam zdziwiona tym pięknem .Ale to piękno z innego świata .Te kwiaty , truskawki INNE … doskonałe . Teraz jak kupuje róże to… Czytaj więcej »
Teresa.A
Gość
Teresa.A

I oba komentarze są , myslałam że pierwszy nie przeszedł i drugi napisałam

Anna
Gość

A czy odmowilas Nowenne Pompejanska?

Bożena
Gość
Bożena

jestem w części dziękczynnej trzeciej nowenny

Obrazki z nowenną pompejańską?