J.: Dziękuję Ci Przenajświętsza Panienko Różańcowa

Nowennę odmawiam trzeci raz. Dzięki tej pięknej modlitwie jestem blisko Boga. Czuję wsparcie Matki Bożej i miłosierdzie Pana Jezusa każdego dnia. Pan Bóg uzdrawia Swoją Miłością wszystkich, którzy z ufnością i wytrwale powierzają mu swoje rozterki. Nowenna zmieniła moje życie, zmieniła mnie – uzdrowiła na każdej płaszczyźnie.
Stały się cuda. Bardzo dziękuję Ci Najukochańsza Matko Różańcowa. Z całego serca pragnę polecić Nowennę wszystkim wierzącym i szukającym pomocy. Bóg uleczy Wasze rany, ufajcie zawsze i wszędzie i trwajcie w modlitwie nieustannie. Nowenna otwiera na działanie Trójcy Przenajświętszej, otwiera serce, umysł i duszę. Jeśli każdego dnia Bóg i modlitwa, czyli rozmowa z naszym Kochającym Ojcem w Niebie za wstawiennictwem Naszej Ukochanej Matki, będzie na pierwszym miejscu, to wszystko inne w naszym życiu będzie na właściwym miejscu.

Justyna: Otrzymanie duchowych łask

Poprzez rozważanie tajemnic zaczęłam rozumieć wiele rzeczy związanych z naszym ziemskim bytowaniem np. że naszym celem jest świętość i niebo. Zapragnęłam być taką jak Maryja. Cichą, pokorną i pobożną.
Przeczytaj

Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!

Szczęść Boże! Chciałam podzielić się ze wszystkimi moim drugim świadectwem. Kończę odmawiać pierwszą w swoim życiu Nowennę. Prosiłam Matkę Różańcową o pracę. Początek mojej modlitwy był trudny. Jednakże dzięki Waszym świadectwom, które czytałam prawie codziennie, trwałam w modlitwie. I wyprosiłam u Matki pracę!!!Przeczytaj Zuzanna: Maryja znalazła mi pracę!
Przeczytaj

Natalia: Zaczęło się dziać coś niesamowitego:)

Było mi ciężko,gdyż robiłam wszystko,aby było dobrze,a zawsze było, coś nie tak, i to mnie bardzo zasmucało, do tego stopnia,że wracałam do domu i płakałam i nie miałam ochoty iść na drugi dzień do pracy bo zwyczajnie się bałam, miałam wrażenie,że nikt mnie nie lubi,i się śmieje ze mnie.
Przeczytaj

Monika: Dziekuję za otrzymane łaski

Szczesc Boze, Nowenne zaczelam odmawiac od listopada zeszlego roku, w ten chwili jestem w trakcie odmawiania kolejnej. Niezawsze bylo latwo wziac rozaniec do reki.
Przeczytaj

Katarzyna: Uwolniona z grzechu

Witam serdecznie! Moja pierwsza nowennę odmówiłam po śmierci mamy .za jej duszę.Przezylam bardzo śmierć mamy.gdyz bardzo ja kochałam .umarła na raka trzustki i byłam z nią do końca.Juz zaraz minie rok od śmierci mamy.mialam żal do Boga czemu tak się męczyła umierała 28 godzin.W dniu pogrzebu poszłam do spowiedzi.potem zaczęłam nowennę za duszę mamy.
Przeczytaj

6
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
Teresa.AAnnaBożena Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Bożena
Gość
Bożena

Piękne świadectwo i ja chciałabym poczuć coś takiego ,ale nie wiem czemu nie czuję tej opieki a napewno bylabym o wiele spokojniejsza nie mam pojęcia czy ja nie umiem się rozglądać? , otworzyć na Bożą miłość? przecież jestem i byłam osobą wierzącą i praktykującą ,co że mną jest nie tak?czuję się taka bezsilna. Matko moja ratuj bo czuję że zaczynam się pogrążać w nerwicy

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Bożena zaproś Maryję do siebie do swojego życia . Zwłaszcza jak zasypiasz , proś…. Kiedyś usypiałam i powtarzałam Niepokalane Serce Maryji módl się , pomóż . Ciągle, ciągle to powtarzałam i z tym usnęłam .I…. miałam PIĘKNY sen . Ale to był piękny. Pole pięknych róż , rosnących jedna obok drugiej , kolor herbaciany , róże które zaczynały się rozwijać . Tak jak zboże rośnie kłos przy kłosie . Tak były te róże . I na dole truskawki wielkości dużej gruszki . Zerwałam truskawkę i trzymałam na dłoni i …byłam zdziwiona tym pięknem . Ale te róże i truskawki to… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Bożena zaproś Maryję do siebie do swojego życia . Kiedyś jak usypiałam zwracałam się do Niej , powtarzając Niepokalane Serce Maryji módl się , pomóż . Ciągle ciągle to powtarzałam i z tymi słowami zasnęłam . i….miałam przepiękny sen. Pole rosnacych róż , kolor herbaciany . Róze zaczynające się rozwijać …takie aksamitne . Tak jak zboze rośnie kłos przy kłosie tak te róże były i na dole truskawki wielkości duuuzej gruszki , zerwałam trzymałam na dłoni i byłam zdziwiona tym pięknem .Ale to piękno z innego świata .Te kwiaty , truskawki INNE … doskonałe . Teraz jak kupuje róże to… Czytaj więcej »

Teresa.A
Gość
Teresa.A

I oba komentarze są , myslałam że pierwszy nie przeszedł i drugi napisałam

Anna
Gość
Anna

A czy odmowilas Nowenne Pompejanska?

Bożena
Gość
Bożena

jestem w części dziękczynnej trzeciej nowenny