Anna: Świadectwo

Odmawianie Nowenny nie jest łatwe ale jakże skuteczne.
Przeczytaj całość

Angela: świadectwo otrzymania łask

Po prostu Pan Bóg miał inne plany względem mnie
Przeczytaj całość

Magdalena: Już po kilku dniach odmawiania Nowenny bóle powoli zaczęły ustępować

Mam na imię Magdalena, mam 34 lata, jestem szczęśliwą mężatką i mamą dwóch wspaniałych córek. W ubiegłym roku, równo z początkiem października nagle poczułam przeszywający ból w okolicy pachwiny, chwyciłam za to miejsce odruchowo i dotknęłam "czegoś" co od razu zniknęło mi pod palcami. Od tego momentu pojawił się ból...
Przeczytaj całość

Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli "1" i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej,...
Przeczytaj całość

Agnieszka: Matka Boża naprawia wszystkie obszary twojego życia mimo iz modlisz sie w intecji konkretnej intencji

Mowie raz jeszcze pozostajcie na modlitwie szczegolnie Rozancowej i do Ducha Sw.Potega Trojcy Sw.jest po ludzku nie pojeta ale Bog jest i warto sie modlic i wierzyc.
Przeczytaj całość

Elżbieta: praca dla męża

Mój mąż bezskutecznie poszukiwał pracy przez kilka miesięcy. Popadł w depresję i było tylko coraz gorzej. Sama musiałam utrzymać rodzinę. Było mi bardzo ciężko, bo musiałam ciągle pożyczać aby przetrwać.W końcu i ja się załamałam i nie chciało mi się nic robić. Pewnego dnia koleżanka napomknęła mi o nowennie pompejańskiej i o łaskach jakich doznaje. Pomyślałam spróbuję, lecz czy dam radę wytrwać, gdyż byłam w złym stanie psychicznym. Od chwili odmawiania różańca nabrałam siły i ochoty do życia.W dniu kiedy odmawiałam modlitwę dziękczynną mój mąż znalazł pracę. Wierzę w moc tej modlitwy i zachęcam do pójścia za moim przykładem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Elżbieta: praca dla męża"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Teresa.A
Gość
Teresa.A

Super

Obrazki z nowenną pompejańską?