Ania: Dzięki Maryi mąż otrzymał nową pracę!

Chcę napisać o tym, jak hojny jest Bóg w rozdawaniu łask i jak potężne jest Orędownictwo Maryi oraz jak Maryja prowadziła mnie do duchowego wzrostu i całkowitego zawierzenia siebie Bogu.
Przeczytaj

malgorzatka: Dziękuje Matko Boża za tą nowennę!

witam! ja również chciałabym się podzielić moim świadectwem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od siostry mojego męża. Przyznam się szczerze że jakoś sceptycznie do niej podchodziłam a teraz nie mogę bez niej żyć. Przeczytaj malgorzatka: Dziękuje Matko Boża za tą nowennę!
Przeczytaj

Agnieszka: świadectwo otrzymanej pracy

Na pocieszenie dodam, że także jak inni wpadałam w beznadzieję i myślałam, że jestem w tragicznej sytuacji bez wyjścia. Dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych :) Także cierpliwości.
Przeczytaj

Ewa: Modlitwa o uzdrowienie

potrzeba głebokiej wiary i modlitwy..
Przeczytaj

JAN: NIEDOPOKONANIA A JEDNAK EGZAMIN ZDANY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Studenci, uczniowie i wszyscy uczący się i mający problemy w nauce zawierzcie swoje intencje Matce Różańcowej
Przeczytaj

Anna: Mój mały cud

Witam wszystkich wątpiących i niedowierzających. Nowenna do Królowej Różańca Świętego z Pompejów, to cudowna nowenna, która jest modlitwą nie do odparcia, właśnie dla wszystkich, którzy wątpią już, że cokolwiek może się dla nich zmienić. Wierzcie, że to właśnie Maryja, która jest Królową pełną miłości dla każdego z nas, jest naszym jedynym ratunkiem. Dzięki Niej odzyskałam córkę, odzyskałam wiarę, miłość i poczucie Jej obecności w moim życiu, które przez Nią nabrało dla mnie ogromnego sensu. Gdy zrozumiecie Jej ogromną miłość i litość nad cierpiącymi, dopiero wtedy doznacie jakimi wspaniałymi łaskami bożymi będzie nas obdarzać. Oddawajcie się Jej z pełnym zaufaniem, odmawiając Nowennę Pompejańską, a nigdy nie zostaniecie sami ze swoimi smutkami i troskami, bo Ona nigdy nie wzgardzi naszymi prośbami. Pozdrawiam wszystkich, Ja grzeszna, która doznała i doznaje łask bożych w każdej postaci!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
PaulinapatrykPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość
Piotr

Bogu nie będą dzięki, sam także się przekonałem, że to nowenna nie do odparcia. Maryja jest cudowna!

patryk
Gość
patryk

Mam nadzieje że ja też się przekonam , ponieważ sam jestem w trudnej sytuacji .Ale te słowa Anii są piękne . Warto widać poświęcić czas na modlitwę niż na czynności bezużyteczne.

Paulina
Gość
Paulina

Chwała Panu, ta modlitwa oraz moc Maryi jest nie do odparcia:)!