Bożena: Jak Wielka i ukochana jest Nasza Matka Boska

Zaufajcie Matce Przenajświętszej, zanoście do niej wszystkie swoje problemy radości i smutki. Ona każdego słucha UFAJCIE- TA NOWENNA JEST NAPRAWDĘ NIE DO ODPARCIA.
Przeczytaj całość

Gosia: Tosieńka Nasz wymodlony CUD!!!!!

O Nowennie dowiedziałam się w najtrudniejszym dla mnie i męża momencie. Byliśmy wtedy w smutku, tęsknocie po stracie Naszego synka( w 8 miesiącu obumarła mi ciąża). Zaczęliśmy od razu odmawiać Nowennę w intencji dla Nas tak bardzo ważnej- poczęciu zdrowego i żyjącego dziecka. Kiedy na teście zobaczyłam 2 kreski kolejne...
Przeczytaj całość

Sławek: Mateńka wie co jest dla nas najlepsze

Przepraszam Maryję że jeszcze nie zostawiłem świadectwa jestem w trakcie odmawiania 4 NPdwie zakończyłem dzis kończę część błagalną .Dzięki NP i modlitwe Matka Boska daje mi i moim dziecią wiele łask których nawet sie nie spodziewałem intencje jeszcze czekają na wysłuchanie lub są powoli dawane łaski które są nam w tym momeńcie potrzebne córcia obroniła prace licencjacką syn wreszcie zaczoł powtórnie chodzić do klasy maturalnej ,a małej córci nie nawraca przewlekła choroba .
Przeczytaj całość

Sylvia: Pomoc w trudnych sprawach.

Szczęść Boże, W czerwcu zaczęłam odmawiać kolejną Nowennę Pompejańską. Tym razem obiecałam sobie, że w Jej trakcie i ja złożę swoje świadectwo.
Przeczytaj całość

Danka: Modlitwa to jest siła!

Modliłam się Nowenną Pompejanską ponad rok. I jak to? Moja intenacja nie została wysłuchana? Modlę się i nic? może nikt mnie nie słucha.. może to bez sensu..Nie działa..!Przeczytaj Danka: Modlitwa to jest siła!
Przeczytaj całość

Uwaga nowi członkowie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej: dyplomiki w drodze!

Apostolat Nowenny Pompejańskiej stale się rozszerza! nie dość powiedzieć, że w jednej tylko warszawskiej parafii padł rekord: ok. 500 nowych członków! A w ostatnich dniach wysłałem kolejnych 106 pamiątkowych dyplomików (zob. na zdjęciu) przystąpienia do tego ruchu szerzenia nowenny pompejańskiej w Polsce!

Kim są członkowie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej?

Do Apostolatu Nowenny Pompejańskiej mogą należeć wszyscy, którzy odmawiają (lub odmawiali) nowennę pompejańską i pragną szerzyć ją oraz różaniec w swoim środowisku rodzinnym, parafialnym i społecznym w miarę swoich możliwości, spełniając obietnicę składaną w modlitwie dziękczynnej Nowenny. Pamiętasz jej słowa? 🙂

Czy zechcesz do nas dołączyć?

Dyplomik Apostolatu – wygląd w środku
Dyplomik Apostolatu – wygląd w środku

Panie, a ile to kosztuje?

NIC! Zero złociszy!
A jeśli uznasz, że któraś z naszych akcje ewangelizacyjnych jest warta Twojego wsparcia, to zrobisz to całkowicie dowolnie i kiedy chcesz. Wspierasz tym samym tylko te działania: my nie mamy z tego tytułu żadnych wynagrodzeń!

Nie wierzę, pewnie będziecie przysyłać mi nachalne listy, jak taka jedna instytucja

To częste pytanie, ale… NIC z tych rzeczy! Nie mamy pieniędzy na zalewanie korespondencją połowy Polski. Pozostajemy w sporadycznym kontakcie, aby informować Cię m.in. o spotkaniach pompejańskich w Twoim rejonie.

No dobra, ale co ja będę z tego mieć?

Same korzyści! 🙂
– w każdy drugi poniedziałek miesiąca odbywa się Msza św. za członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej.
– raz w roku w miesiącu różańcowym jest odprawiana Msza św. w Sanktuarium Matki Bożej Różańcowej w Pompejach w intencjach członków Apostolatu Nowenny Pompejańskiej.
– będziesz we wspólnocie, może poznasz nowe osoby?
– otrzymasz też pamiątkowy dyplomik! Bezpłatnie!

Hmm, może nawet przystąpię, ale co mam zrobić?

1. Przede wszystkim musisz na serio wziąć się za spełnianie obietnic złożonych w nowennie pompejańskiej: „Wszędzie głosić będę, jak dobrotliwie obeszłaś się ze mną, aby niegodni, tak jak i ja, grzesznicy, z zaufaniem do Ciebie się udawali”. Jeśli chcesz mieć tylko dyplomik i spocząć na laurach, Apostolat nie jest dla Ciebie. Jeśli nie jest Ci obojętne szerzenie różańca i nowenny pompejańskiej, działaj z nami, sam, dziel się pomysłami, zorganizujemy może coś razem? Możliwości jest wiele.

2. Jeśli zdecydujesz się na dołączenie, przyślij na adres apostolat@rosemaria.pl swoje dane: imię, nazwisko, datę przystąpienia oraz swój adres do wysyłki dyplomiku.

3. Zachęcam gorąco, ale to nie wymóg, aby prenumerować choć jeden numer „Królowej Różańca Świętego„. To czasopismo jest naszym orężem w szerzeniu różańca, nowenny pompejańskiej, czci Maryi. Utrzymanie tego czasopisma jest głównym celem działalności naszej różańcowej Fundacji i celem pobocznym istnienia Apostolatu Nowenny Pompejańskiej. 3,90 w Empiku albo 5 zł od nas z wysyłką – taniej się nie da 🙂

Zatem – pomyśl o Apostolacie!
Marek Woś, www.pkrs.org.pl

IMG_2443

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Uwaga nowi członkowie Apostolatu Nowenny Pompejańskiej: dyplomiki w drodze!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Szerzyć – jak i gdzie dokładnie? Czym to się różni od tego, co człowiek robi i tak wśród znajomych i rodziny?

pompejanska
Gość
pompejanska

Czym… Tam gdzie dwóch, trzech! Wspólnotą, koordynacją działań, rekolekcjami,

Ewa K.
Gość
Ewa K.

Odmawiam swoją 10 nowennę, jaki więc termin daty przystąpienia powinnam podać, okres obecny, w którym zdecydowałam się na przystąpienie do apostolatu czy też okres sprzed półtora roku kiedy to zaczęłam swoją przygodę z nowenną pompejańska? pozdrawiam

Maria Piśko
Gość

Odmawiam trzecią swoją Nowennę….

Ana
Gość

tak sobie mysle, ze od 01.11.2013 jestem anomimowym apostolem Rozanca Sw., mowie o nim czesto ludziom jakich spotykam na swoich drogach i o cudownym spokoju jaki otrzymuje..
czy to oznacza, ze tak moze zostac czy powinnam jednak podac swoje dane?

trackback

[…] A może i Ty chcesz do nas dołączyć? – Jedynymi obowiązkami jest odmówienie nowenny pompejańskiej i pragnienie jej rozpowszechnienia. Zobacz! […]

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!