Anna: W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej

W małżeństwie siostry dzieje się już lepiej. Ponadto w czasie odmawiania części błagalnej otrzymałam ofertę pracy, złożyłam dokumenty i zostałam przyjęta. Tydzień po zakończeniu nowenny zaczęłam pracować.
Read More

Sylwia: podziękowanie za opiekę w trudnych chwilach

15.09. ukończyłam Nowennę Pompejańską, w której prosiłam Maryję o pomoc w trudnej sytuacji finansowej.
Read More

Marta: Pomoc przez modlitwę

Witam wszystkich. Dostrzegam nieustającą obecność Jezusa w moim życiu. Chciałabym podzielić się z Wami tym, co do tej pory zdążyło się wydarzyć w moim życiu za sprawą pomocy z góry, również tym, co działo się zanim trafiłam na nowennę pompejańską. Pierwszą moją wysłuchaną prośbą były narodziny mojego brata. Zawsze bardzo lubiłam dzieci. Marzyłam o rodzeństwie. Gdy byłam jeszcze dzieckiem w podstawówce, odmawiając 10 różańca przed spaniem, bardzo długo modliłam się o rodzeństwo (bez wiedzy rodziców). Warto dodać, że moi rodzice odkąd pamiętam żyją jak pies z kotem.
Read More

Grażyna: Prośba o uratowanie małżeństwa.

Maryjo- dzięki. To moja druga Nowenna Pompejańska.Czuję tę moc.Czuję,że coś się wydarzyło. Coś co dla mnie do tej pory było prawie niemożliwe.
Read More

Agnieszka: Małżeństwo

Witam wszystkich, Chcialam podzielic sie laskami jake otrzymalam od Najswietszej Maryi Panny. Odmowilam juz 4 Nowenny i chce odmawiac piata ale cos mi mowi ze najpierw musze zlozyc Swiadectwa moich odmowionych juz Nowenn.
Read More

Mirosława: Matko nasza dziękuję

Szczęść Boże. Jak wiele osób równiez i ja o Nowennie dowiedziałam się z internetu. Zanim zaczelam ją odmawiać bałam się czy dam radę odmawiać trzy różańce. W tej chwili nie wyobrażam sobie dnia bez różańca. Jestem w trakcie odmawiania czwartej Nowenny. Pierwszą Nowennę i tę którą teraz odmawiam jest w intencji mojego syna. Prośba nie została jeszcze wysłuchana ale wierzę, że Stanie się ten cud o który proszę. Ale chcę podziękować Bogu, Maryi i wszystkim Swiętym do których się modlę za cud który uratowal życie mojego syna w wypadku który był bardzo grożny. Wierzę ,że ten cud jest dzięki modlitwie i wstawiennictwu Maryi. Matko nasza dziękuje. Na spełnienie trzeciej intencji czekam. Ale wiem,że Matka Boża jest z nami i pomaga wtedy kiedy jej najbardziej potrzebujemy.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Mirosława: Matko nasza dziękuję"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kalina
Gość
Kalina

Piękne świadectwo, dziekuje, szczęść Boże❤️

Niech święty Michał cię wspomaga i broni przed piekielnym wrogiem!

 

– św. o. Pio – 

Swojej duchowej córce, Linie,
o. 
Pio napisał: Niech św. Michał cię
broni przed piekielnym wrogiem!

 

To zdanie stało się początkiem nabożeństwa do Michała Archanioła,
które pobłogosławił i rekomendował  
sam św. ojciec Pio.