Magda: Cuda

Szczesc Boże . Nowenne pompejanska odmówiłam już dwa razy i napewno na tym nie poprzestane..Pierwszy raz odmawiając nowenne prosilam Matkę Bożą żeby mój chłopak znalazł dobrze płatną prace ponieważ jest bardzo zadłużony . Ja natomiast pochodze z zamożnej rodzini,moi rodzice byli i są nadal przeciwni mojemu związku z chłopakiem,którego ukochalam ponieważ jest biedny.

Matka Boża mnie wysłuchała, chłopakowi zaczęło sie układac ma nadal ciężko ale napewno nie aż tak jak wcześniej,również ja dzieki nowennie znalazłam pracę za co dziękuję Matce Bożej Pompejanskiej . Mimo ze zaczęło sie układac moi rodzice nadal są przeciwni mojemu związku co sprawia mi to ogromną przykrość. Czasami już niemam siły walczyć o ta miłość tak jak kiedyś ..boję sie ze będzie tak jak zechcą rodzice a tego niechce mam 25 lat i bardzo chciałabym właśnie z nim założyć rodzinę. Niestety w zrealizowaniu tych planów przeszkodą są tylko pieniądze..niewiem co będzie dalej ,czy miłość wygra ….Odmawiając drugą nowenne otrzymałam łaskę czystości w moim związku za co również dziękuję Matce Bożej Pompejanskiej …

Obrazki z nowenną pompejańską?

16
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
9 Wątki komentarzy
7 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
9 Autorzy
KrystynaIzaAgaDariuszE. Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Michał Witkowski
Gość
Michał Witkowski

to jest coś koszmarnego pieniądze nie powinny stawać na drodze Miłości pozdrawiam Judyta Michał witkowski

Magda
Gość
Magda

Pozdrawiam również

Kasia
Gość
Kasia

Maryja na pewno Cię poprowadzi. Wszystkiego dobrego.

Magda
Gość
Magda

Dziękuję za dobre słowo

Joanna Jastrzębska
Gość
Joanna Jastrzębska

Ja również pragnęłabym otrzymać z chłopakiem łaskę czystości, dziękuję za świadectwo. Wierzę, że i mnie w końcu Pan wysłucha.

E.
Gość
E.

Niejednokrotnie słyszałam, że wspaniałym środkiem w zachowaniu czystości jest właśnie Różaniec 🙂

Magda
Gość
Magda

To prawda 🙂 Potwierdzam to 🙂 Przekonałam się o tym na własnej skórze 🙂 i polecam wszystkim którzy mają problem z czystością właśnie modlitwę różańcowa …

Magda
Gość
Magda

Na pewno Maryja Cię wysłucha tak jak mnie 🙂 Łaska czystości to coś wspaniałego, związek jest przez nią bardziej silniejszy w miłości Bożej.

Dariusz
Gość
Dariusz

Może zmów nowennę w intencji swoich rodziców. Oni chyba najbardziej potrzebują wsparcia i zmiany swojego serca.

Magda
Gość
Magda

Dariusz, zastanawiałam się nad tym co napisałeś i myślę, że masz rację… tak właśnie zrobię..odmówię nowennę w intencji rodziców…dziękuję bardzo za radę i pozdrawiam

Aga
Gość
Aga

Trzymaj się, miłość musi wygrać! ! Pozdrawiam:)

Magda
Gość
Magda

Dziękuję Aga 🙂 Pozdrawiam

Iza
Gość
Iza

Miłość wygra ale będzie to koszmarnie trudne,wiem bo przeżyłam podobną sytuację.Na pewno trzeba się wiele modlić za rodziców ale i swoją postawą pokazać ,że wiesz czego chcesz i jeśli każą ci wybierać to wybierzesz jego,pokazać ze moga cie stracic, Trwało to około 5 lat zanim moi rodzice powiedzmy ze go toleruja, rodzenstwo sie do mnie nie przyznaje bo jestem biedna, zostalam wykluczona z wszelkich kontaktów rodzinnych ale najwazniejsze ze mam dobrego meza i dzieci i dla nich żyje. Zastanów się więc czy jestes gotowa oddac za niego życie, swoja rodzine i wygodne komfortowe zycie . Trzeba bardzo kochać żeby dać… Czytaj więcej »

Magda
Gość
Magda

Iza to straszne co piszesz 🙁 Będę się modlić tak jak mówisz żeby Bóg mi wskazał dobrą drogę, bo sama już nie wiem jak postąpić..

Krystyna
Gość
Krystyna

Do tych wszystkich komentarzy dodam moją myśl: czym jest bogactwo tak stawiane w życiu jak przedstawilaś? Skałą? faktem pewnym, że zawsze będzie? może uchem igielnym?. Zobacz ten świat w jego rzeczywistości: bogactwo i wygodne życie dzisiaj jest, jutro (niezależnie nawet) może już go nie być, Wystarczy jakiś jeden często drobny i niezależny od nas element, by pionki tzw. stabilizacji poprzewracały sie i już zamiast skały zwykły piasek. Owszem sytuacja materialna ma znaczenie i to ogromne, ale nie w postaci przedstawionej!. Człowiek pracowity, uczciwy, kochający i wierzący to klejnot wartość wyższa niż rodzicielskie dobra. Trzeba i za nich się modlić bo… Czytaj więcej »

Dariusz
Gość
Dariusz

Magdo, ależ Wy jesteście bogaci swoją Miłością , swoimi racjami i wyborami. Dzisiaj ktoś jest bogaty a jutro nie ma nic. Życie jest długie i przed |Tobą, Wami. Jesteście bogaci swoimi wyborami i wartościami , jeśli przy tym wytrwacie , przez lata, do śmierci – nigdy!!! nie zaznacie biedy. Za 20 , 30 lat to mąż będzie najważniejszym , może jedynym oparciem ( oprócz oczywiście Pana Boga ) w Twoim życiu.
Z Bogiem