Sandra: Modlitwa o zesłanie mężczyzny, który zostanie moim mężem

Dziś skończyłam swoją pierwszą Nowennę Pompejańską i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa. Jutro mam zamiar zacząć następną. Cztery miesiące temu porzucił mnie chłopak, którego kochałam nad życie. Świat mi się zawalił. Przez pierwsze kilka dni po tym, jak mnie zostawił, nie chciało mi się żyć, jeść, wstawać z łóżka....
Read More

Beata: NOWENNA POMPEJAŃSKA naprawdę działa

Z mężem tworzymy burzliwy związek.To pozostawiło ślad na naszych dzieciach.Jestem mamą 3 nastolatek.Najstarsza córka wpadła w anemię i depresję ,stany lękowe .Psycholog szkolny będący w stałym kontakcie z córką zlecił nam wizytę u psychiatry. Z anemią poradziliśmy sobie w 2 miesiące preparatami z żelazem ,dietą.Ogromny smutek przygnębienie ,depresja pozostawały .Sama...
Read More

Kasia: Ogromna pomoc !

miałam problemy zdrowotne non stop bolały mnie mięśnie i gdy zaczęłam się modlić to po jakimś czasie zauważyłam, że nie zauważam w ogóle tych problemów, że już nie myśle o tym tak nałogowo - a wcześniej non stop się zamartwiałam i widziałam w tym problem.
Read More

Domi: Spokój ducha

Pierwszy raz udało mi się ukończyć Nowennę. byly dni, kiedy zło plątało paciorki różańca, ale wytrwałam. Prosiłam o łaski, które będą widoczne w dłuższej perspektywie, ale już dziś czuje spokój ducha, pewność i ufność. Rozpoczęłam kolejną Nowennę, bez niej jest pusto. I odmawiam na cześć Maryi, Królowej Różańca Świętego!
Read More

Maria: W intencji uzdrowienia duchowego

Witam wszystkich serdecznie. Niech nikt nie wątpi w ogromną moc tej Nowenny! Chciałabym podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną Pompejańską. Niedawno skończyłam odmawiać Nowennę Pompejańską w intencji uzdrowienia duchowego dla mnie i moich najbliższych. Ostatnie lata były bardzo trudne, a w tym roku sytuacja między mną i moim mężem stała...
Read More

„Królowa Różańca Świętego” – numer 15

Dzisiaj ukazał się nowy numer naszego czasopisma wokół różańca i nowenny pompejańskiej, z większą liczbą stron! Zobacz, jak prezentuje się „KRŚ”!

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY SPIS TREŚCI – tutaj! 

Wysyłka do Prenumeratorów zacznie się 23 lipca. Czasopismo dostępne jest też w Empiku (od 24 lipca) i na stronach internetowych:

Cena tylko 3,90!

2 3 4 5 6 7

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "„Królowa Różańca Świętego” – numer 15"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Joanna
Gość
Joanna

Ciesze się bardzo że ukazał się kolejny numer KRŚ. Bóg zapłać wszystkim którzy tworzą to pismo.

pompejanska
Gość
pompejanska

🙂

Danusia
Gość
Danusia

Tyle wartościowych rzeczy w tak ładnym wydaniu i tylko 3, 90 . Jak tylko ukaże się w empiku , kupię i porozkładam w kościele.

trackback

[…] Zachęcam gorąco, ale to nie wymóg, aby prenumerować choć jeden numer „Królowej Różańca Świętego„. To czasopismo jest naszym orężem w szerzeniu różańca, nowenny pompejańskiej, czci […]

Joanna Jastrzębska
Gość

Chciałabym zapytać, czy może w woj. lubelskim znajduje się jakaś parafia, w której szczególnie czci się Matkę Bożą Pompejańską?

Dziękuję za informację.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!