Basia: Łaska miłości w patrzeniu na drugą osobę

Jakże niezliczone łaski otrzymałam modląc się o miłość do tej drugiej osoby, jak bardzo poruszyłaś serca nasze ze potrafiliśmy w 52 dni (14 luty 2016) odmawiania nowenny patrzeć na siebie oczami niewinności.
Read More

Barbara: Każda Nowenna jest wysłuchiwana!

Modlę się Nowennę Pompejańską już trzeci raz i choć żadna prośba nie została jeszcze wysłuchana tak, jak sobie to wyobrażałam to pragnę dać świadectwo, jak wiele łask otrzymałam i jestem przekonana, że Maryja ma je dla każdego, kto wiernym i gorącym sercem się do niej zwraca. Pierwszą nowennę zaczęłam się...
Read More

Renata: Ta nowenna to prawdziwe źródło cudów

Historia Modlitwy Pompejanskiej to konkretne doswiadczenie ludzi, ktorzy ja odmawiali i ktorzy doswiadczali jej mocy. Ta modlitwa dziala naprawde. Czesto czytalam Wasze swiadectwa i znajdowalam umocnienie, bo doswiadczalam slabosci, mimo, ze przeciez caly czas doswiadczalam tez mocy nowenny. Moje swiadectwo to podziekowanie Najukochanszej Matce. Dziekuje Matko Niepokalanie Poczeta za laski otrzymane w 6 nowennach, bo zawsze otrzymywalam to, o co prodilam.
Read More

Renata: Moje nowenny.

Nie wszystkie jeszcze prośby zostały całkiem spełnione
Read More

Anna: klątwy rzucone ma męża

Odmawiam nowenne teraz w innej intencji i mimo że pierwsza intencja raczej nie została dotychczas wysłuchana, to w trakcie odmawiania jej otrzymałam wiele łask które wpłynęły na zmianę mojego życia i mojej rodziny. Od dłuższego czasu mąż nie pracuje i działalność którą miał musiał zawiesić. Dziwne było to ze cokolwiek zaczynał...
Read More

Jan: Dostanie się do szkoły

Mam 16 lat,w tym roku kończę gimnazjum.Nowennę odmawiałem w intecji ,aby matka boska dodała mi chęci do nauki,i bym dobrze napisał testy gimnazjalne.Na półrocze miałem średnią około 4,15,aby dostać się do szkoły powinienem mieć co najmniej 4,6.Zaniepokojony moimi ocenami,i moją dalszą nauką po gimnazjum,od której ma zależeć moja przyszłość,moje życie zacząłem mówić nowennę.Na początku mówiło mi się ją łatwo,zawsze znajdowałem czas na jej odmówienie.Z czasem było coraz trudniej,lecz się nie poddałem.Nowennę skończyłem mówić w lutym.W czerwcu widać było tylko efekty mojej pracy: średnia 4,65,dobre,nawet bardzo dobre wyniki z testu gimnazjalnego:78 pkt.Punkty,które liczyły się ,aby dostać się do liceum,były liczone z poszczególnych ocen i dodawano do tego wyniku wynik punktów z testów gimnazjalnych.Łącznie uzyskałem 112,4 pkt. Po zakończeniu roku szkolnego w gimnazjum zawiozłem potrzebne dokumenty do szkół ponadgimnazjalnych.Najbardziej chciałem się dostać do liceum o profilu mat-fiz. 3 lipca 2015 r. poszedłem do szkoły,aby sprawdzić,do jakiej klasy się dostałem,niestety nie dostałem się do tej klasy,co chciałem,brakowało mi 8 pkt. które dostałbym gdybym miał świadectwo z paskiem.Było mi przykro,napisałem prośbę o przeniesienie z 1D (klasa humanistyczna) ,do1C -klasy do której chciałem się dostać,,w prośbie napisałem,że nie lubię j.polskiego i historii,a lubię matematykę.Nadzieję o przeniesienie rozwiały się 8 lipca 2015 r. gdy wszedłem do szkoły zobaczyłem,że zostałem przeniesiony do klasy 1C ,byłem ostatni na liście według uzyskanych pkt.Dziś dziękuję Matce Boskiej,za „współpracę” ze mną i wysłuchanie mojej intencji.Dzięki nowennie mam szansę na dobrą przyszłość.Pozdrawiam Jan.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

9 komentarzy do "Jan: Dostanie się do szkoły"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
eve
Gość

Wspaniałe świadectwo! Dziękujemy 🙂 życzę CVI dużo szczęścia i powodzenia 🙂

Magda
Gość

Tak, ciekawe świadectwo, trzymam kciuki za powodzenie w dalszej nauce…

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Myślę, że po takim doświadczeniu to będziesz się już zawsze w każdej ważnej dla Ciebie sprawie modlił do Boga za wstawiennictwem Matki Boskiej na różańcu. Powodzenia w nowej szkole 🙂

Teresa.A
Gość
Teresa.A

Wspaniale . Pamiętaj już zawsze o Różańcu . Trzymaj się Mateńki .Całe życie przed Tobą.

ania
Gość

To dziw ze tak mlody czlowiek odmawia nowennę. Serce się raduje ze jest jeszcze młodzież ktora kocha Boga i Maryję. Dzięki za to świadectwo jesteś szlachetnym człowiekiem.

Klaudia Nowicka
Gość
Klaudia Nowicka

Pieknie napisane Cale zycie przed Toba. Przezyj je pieknie I tworczo. Tylko z Bogiem jest to mozliwe. Trwaj w czystosci, to podstawa zwyciestwa zyciowego

Ania
Gość

Tylko podziwiać, piekne świadectwo, niech Bóg i Maryja zawsze Cie prowadzi, pozdrawiam

Klaudia Nowicka
Gość
Klaudia Nowicka
Zadowolona
Gość
Zadowolona

A po co ten filmik po świadectwem 16 latka? Z świadectwa Jana trudno nie wynika, aby miał z pornografią jakieś problemy…I dobrze.

Obrazki z nowenną pompejańską?