Piotrek: Różaniec daje siłę!

Witam wszystkich odmawiających różaniec i tych, którzy się ciągle wahają czy rozpocząć Nowennę Pompejańską. Powiem od razu, zaczynać i się nie oglądać, trzeba działać! Muszę przyznać, że ja odkryłem różaniec dość późno (wstyd mi) bo mam 35 lat a różaniec odmawiam od trzech lat. Na początku nie wiedziałem nawet co...
Przeczytaj całość

Jola: Pojednanie z osobą

Chciałam złożyć świadectwo dobra jakie otrzymałam od Matki Bożej. Jakiś czas temu zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską w intencji pojednania z mężczyzną, z którym się kiedyś spotykałam. Rozstaliśmy się w wielkim gniewie i pomimo, że nie spotykamy się już 2 lata ten człowiek był na mnie ogromnie zacietrzewiony. Nie wydarzyło się...
Przeczytaj całość

Hala: Dziękuję Maryjo

Chciałabym złożyć moje drugie świadectwo z dwóch ostatnich NP,które zostały wysłuchane.Modliłam się o poprawę relacji z mężem, który stał się bardzo nerwowy,zły,opryskliwy.Zostałam wysłuchana już w pierwszych dniach NP.Jak za dotykiem czarodziejskiej różdżki mąż stał się potulny jak baranek,miły i dobry jak kiedyś.
Przeczytaj całość

Magdalena: Spokój wewnętrzny

Zacznę od tego, że jestem osobą samotną, która szuka drugiej połowy. Jakoś nigdy nie miałam szczęścia. Kiedyś w internecie znalazłam informację o nowennie pompejańskiej. I tak odmówiłam w tej intencji pierwszą rok temu, ale nie zostałam wysłuchana. Po rokuPrzeczytaj Magdalena: Spokój wewnętrzny
Przeczytaj całość

Adam: uzdrowienie mamy z raka

Ja odmowiłem NP i zostałem wysłuchany.odmawiałem o zdrowie mojej Mamy ktora ma raka .w trakcie odmawiania zdrowie sie pogarszało ale nie traciłem nadzieji i cały czas odmawiałem do konca i DZieki NAJSWIETSZEJ PANIECE MOJA MAMA RAKA JUZ NIE MA I MA SIE CORAZ LEPIEJ.TAK ZE ZACHECAM WSZYSTKICH DO ODMAWIANIA
Przeczytaj całość

Zosia: różne świadectwa

Pragnę złożyć świadectwo. Odmówiłam już kilka razy Nowennę Pompejańską. Nie pamiętam już jaka była kolejność intencji. Jedną odmówiła o pomoc finansową o wyjście z długów – teraz doszłam do wniosku, że nie potrafię oszczędzać tracę pieniądze na byle co. Muszę wyjść z długów. Ale nie wiem jak. Następną nowennę odmówiłam w intencji mojego małżeństwa – jest źle, bardzo źle i dobrze chyba już nie będzie. Odmówiłam też w intencji za duszę zmarłego, który odebrał sobie życie. Odmówiłam za Tatę o pracę lecz jej nie dostał, teraz wiem, że nie bez powodu. Jest chory na nowotwór. I też odmówiłam Nowennę i to dwie. Jutro albo pojutrze okaże się czy została moja instencja wysłuchana. Sama już nie wiem, może źle się modlę, niegodnie, za szybko… Nie wiem co robić. Pomóżcie mi. Proszę. Maryjo moja najukochańsza Matko błagam o pomoc. Dziękuję.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Zosia: różne świadectwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
gaba
Gość

Każdy modli się najlepiej jak potrafi…nie zrazaj się niczym i modl się dalej…dużo się dzieje w Twoim życiu…więc oddaj się Matce i popros o to co Maryja uzna dla Ciebie za najlepsze…wtedy poczujesz spokój..u mnie podobnie …kłopoty finansowe i rodzinne..ale wiem że trzeba poczekać…modlitwa nie przepada …nic. u Maryji nie ginie….

Tatiana
Gość

Cierpliwości. …wiem, że to niełatwe. Ja też modlę się w intencji mojego małżeństwa -wciąż towarzyszy mi strach i zwątpienie, ale modlę się dalej,nie ustawaj! !!

Joanna
Gość
Joanna

Ja również wiem że potrzeba czasu i cierpliwości…..ale po ludzku jest to takie trudne.

Ariel
Gość

zaufaj!!!! Panienka wie co robi, i nie przeskaddzaj Bogu dzialac!!!pozdrawiam

AlaJ
Gość

To duża łaska, ta świadomość o własnym nieoszczędzaniu. ja tak miałam, kiedy finanse powierzyłam św. Józefowi, wiele rzeczy wyjaśniło mi się co powinnam robić.

marzena
Gość
marzena
Moja pierwsza nowenna tez nie zostala wysluchana teraz modlę sie druga także w intencji małżeństwa i tez jest nieciekawie z tego wszystkiego uznalam ze Matka Boża wymaga najpierw w nas samych zmian moze u Ciebie tez jeszcze musza nastąpić jakieś zmiany by otrzymać łaski. Ja sie zmienilam powierzylam drogę Matce Bozej i zaufalam jej i wiesz co moze nie otrzymałam tego o co prosiłam ale otrzymalam wiele innych łask jedna z nich jest wiara ze wszystko ułoży sie wg Bożego planu i mimo ze moze stać się tak ze moje małżeństwo sie rozpadnie bedzie przy mnie Matka Boza. Modl się… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość

Nie wątpcie w Maryję, Ona zawsze wysłuchuje swoje dzieci i dotrzymuje obietnic, tylko ”Łaska Boża rozłożona jest w czasie”

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!