Zosia: różne świadectwa

Pragnę złożyć świadectwo. Odmówiłam już kilka razy Nowennę Pompejańską. Nie pamiętam już jaka była kolejność intencji. Jedną odmówiła o pomoc finansową o wyjście z długów – teraz doszłam do wniosku, że nie potrafię oszczędzać tracę pieniądze na byle co. Muszę wyjść z długów. Ale nie wiem jak. Następną nowennę odmówiłam w intencji mojego małżeństwa – jest źle, bardzo źle i dobrze chyba już nie będzie. Odmówiłam też w intencji za duszę zmarłego, który odebrał sobie życie. Odmówiłam za Tatę o pracę lecz jej nie dostał, teraz wiem, że nie bez powodu. Jest chory na nowotwór. I też odmówiłam Nowennę i to dwie. Jutro albo pojutrze okaże się czy została moja instencja wysłuchana. Sama już nie wiem, może źle się modlę, niegodnie, za szybko… Nie wiem co robić. Pomóżcie mi. Proszę. Maryjo moja najukochańsza Matko błagam o pomoc. Dziękuję.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką

7
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
7 Autorzy
MałgorzatamarzenaAlaJArielJoanna Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
gaba
Gość
gaba

Każdy modli się najlepiej jak potrafi…nie zrazaj się niczym i modl się dalej…dużo się dzieje w Twoim życiu…więc oddaj się Matce i popros o to co Maryja uzna dla Ciebie za najlepsze…wtedy poczujesz spokój..u mnie podobnie …kłopoty finansowe i rodzinne..ale wiem że trzeba poczekać…modlitwa nie przepada …nic. u Maryji nie ginie….

Tatiana
Gość
Tatiana

Cierpliwości. …wiem, że to niełatwe. Ja też modlę się w intencji mojego małżeństwa -wciąż towarzyszy mi strach i zwątpienie, ale modlę się dalej,nie ustawaj! !!

Joanna
Gość
Joanna

Ja również wiem że potrzeba czasu i cierpliwości…..ale po ludzku jest to takie trudne.

Ariel
Gość
Ariel

zaufaj!!!! Panienka wie co robi, i nie przeskaddzaj Bogu dzialac!!!pozdrawiam

AlaJ
Gość
AlaJ

To duża łaska, ta świadomość o własnym nieoszczędzaniu. ja tak miałam, kiedy finanse powierzyłam św. Józefowi, wiele rzeczy wyjaśniło mi się co powinnam robić.

marzena
Gość
marzena

Moja pierwsza nowenna tez nie zostala wysluchana teraz modlę sie druga także w intencji małżeństwa i tez jest nieciekawie z tego wszystkiego uznalam ze Matka Boża wymaga najpierw w nas samych zmian moze u Ciebie tez jeszcze musza nastąpić jakieś zmiany by otrzymać łaski. Ja sie zmienilam powierzylam drogę Matce Bozej i zaufalam jej i wiesz co moze nie otrzymałam tego o co prosiłam ale otrzymalam wiele innych łask jedna z nich jest wiara ze wszystko ułoży sie wg Bożego planu i mimo ze moze stać się tak ze moje małżeństwo sie rozpadnie bedzie przy mnie Matka Boza. Modl się… Czytaj więcej »

Małgorzata
Gość
Małgorzata

Nie wątpcie w Maryję, Ona zawsze wysłuchuje swoje dzieci i dotrzymuje obietnic, tylko ”Łaska Boża rozłożona jest w czasie”

Stwórz swój własny zestaw poświęcony

dobierając dodatki

w promocyjnej cenie!