Temat: Modlitwa o pracę mojego męża

Pisałam już raz świadectwo o pracy moje go męża,ale potem znòw ja stracił,,,,mieszkamy w Niemczech,I nie jest tu łatwo żyć gdy NIE make sie pracy I gdy ma sie polskie serce ❤️. W 2008 ROKU nasz syn miał przyjać święcenia na diakona a rok pòźniej na kapłana, studiował I był na misji ,,cały czas prosiłam BOGA aby mogliśmy to wszystko zapłacić -wszystko trzeba samemu płacić,,w 2008 ROKU zaczęła upadać firma gdzie maż pracował, nie otrzymali pieniedzy za 1 m-c ,ani za nadgodziny z kilku m-cy,, Ja ,,tez nie miałam pracy,,,,,nie upadaliśmy na duchu 🌈 0koło 7 Lat trwało to wszystko,,,
Read More

Małgorzata: udało się!

Moja Mama jest zdrowa. Wczoraj ostatecznie zostało to potwierdzone. Wynik badania histopatologicznego jak najbardziej w porządku.Do szpitala trafiła z żółtaczką i ogromnymi boleściami(które miała już od roku), schudła ponad 10 kg. Dobrze to nie wyglądało. Tym bardziej, ze wyniki badań wszelakich nie były jednoznaczne. Wtedy ja wkroczyłam z nowenną pompejańskąPrzeczytaj...
Read More

Maria: Oczywiście diabeł mi przeszkadzał przy pierwszej nowennie

Ja Ci dziękuje Matko Boska Pompejańska z całego serca za wszystko i nie opuszczaj mnie proszę.
Read More

Marzena: Na pewno BÓG jest ze mną

Ale jedno wiem na pewno BÓG jest ze mną dwa razy jego twarz mi się ukazała na niebie .Jestem wdzięczna za wszystko co dzieje się w moim życiu choć wszystkiego nie rozumiem ale to PAN decyduje o naszym życiu i za wszystko chce MU podziękować i MATCE BOŻEJ za łaski.
Read More

Ewa: Życie ofiarowane Królowej Niebios i Bogu

Każdy z nas pragnie miec szczesliwą rodzine i osobe u swego boku komu można bezgranicznie ufac i kogo kochac... Takie i moje bylo pragnienie po dwóch nieudanych zwjazkach spotkałam na swojej drodze mojego męża,myslalam że jest to ten jedyny (kochał mnie opiekowal sie mna i moimi dziecmi był wpatrzony we...
Read More

Zosia: różne świadectwa

Pragnę złożyć świadectwo. Odmówiłam już kilka razy Nowennę Pompejańską. Nie pamiętam już jaka była kolejność intencji. Jedną odmówiła o pomoc finansową o wyjście z długów – teraz doszłam do wniosku, że nie potrafię oszczędzać tracę pieniądze na byle co. Muszę wyjść z długów. Ale nie wiem jak. Następną nowennę odmówiłam w intencji mojego małżeństwa – jest źle, bardzo źle i dobrze chyba już nie będzie. Odmówiłam też w intencji za duszę zmarłego, który odebrał sobie życie. Odmówiłam za Tatę o pracę lecz jej nie dostał, teraz wiem, że nie bez powodu. Jest chory na nowotwór. I też odmówiłam Nowennę i to dwie. Jutro albo pojutrze okaże się czy została moja instencja wysłuchana. Sama już nie wiem, może źle się modlę, niegodnie, za szybko… Nie wiem co robić. Pomóżcie mi. Proszę. Maryjo moja najukochańsza Matko błagam o pomoc. Dziękuję.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Zosia: różne świadectwa"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
gaba
Gość

Każdy modli się najlepiej jak potrafi…nie zrazaj się niczym i modl się dalej…dużo się dzieje w Twoim życiu…więc oddaj się Matce i popros o to co Maryja uzna dla Ciebie za najlepsze…wtedy poczujesz spokój..u mnie podobnie …kłopoty finansowe i rodzinne..ale wiem że trzeba poczekać…modlitwa nie przepada …nic. u Maryji nie ginie….

Tatiana
Gość

Cierpliwości. …wiem, że to niełatwe. Ja też modlę się w intencji mojego małżeństwa -wciąż towarzyszy mi strach i zwątpienie, ale modlę się dalej,nie ustawaj! !!

Joanna
Gość
Joanna

Ja również wiem że potrzeba czasu i cierpliwości…..ale po ludzku jest to takie trudne.

Ariel
Gość

zaufaj!!!! Panienka wie co robi, i nie przeskaddzaj Bogu dzialac!!!pozdrawiam

AlaJ
Gość

To duża łaska, ta świadomość o własnym nieoszczędzaniu. ja tak miałam, kiedy finanse powierzyłam św. Józefowi, wiele rzeczy wyjaśniło mi się co powinnam robić.

marzena
Gość
marzena
Moja pierwsza nowenna tez nie zostala wysluchana teraz modlę sie druga także w intencji małżeństwa i tez jest nieciekawie z tego wszystkiego uznalam ze Matka Boża wymaga najpierw w nas samych zmian moze u Ciebie tez jeszcze musza nastąpić jakieś zmiany by otrzymać łaski. Ja sie zmienilam powierzylam drogę Matce Bozej i zaufalam jej i wiesz co moze nie otrzymałam tego o co prosiłam ale otrzymalam wiele innych łask jedna z nich jest wiara ze wszystko ułoży sie wg Bożego planu i mimo ze moze stać się tak ze moje małżeństwo sie rozpadnie bedzie przy mnie Matka Boza. Modl się… Czytaj więcej »
Małgorzata
Gość

Nie wątpcie w Maryję, Ona zawsze wysłuchuje swoje dzieci i dotrzymuje obietnic, tylko ”Łaska Boża rozłożona jest w czasie”

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!