Kasia: Już nie widziałam dla nich ratunku

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej ulubionej fryzjerki. Ona powiedziała mi, w jaki sposób ją odmawiać, a znając moje zmartwienia, dodała, że ta modlitwa to najlepszy ratunek. Długo dojrzewałam do tego, aby rozpocząć tę nowennę w intencji wyjścia z alkoholizmu mojej siostry i jej narzeczonego. Oboje wpadli w sidła choroby alkoholowej, a ja nie widziałam dla...
Przeczytaj całość

Anna: nic nie dzieje się przypadkiem

O nowennie dowiedziałam się od mojej przyjaciółki - stwierdziłam wówczas, że właściwie to dobry czas, aby spróbować zacząć ją odmawiać... Rozstałam się z chłopakiem, cierpiałam, choć to ja podjęłam decyzję o rozstaniu (było to akurat 13 maja, w dzień Matki Boskiej Fatimskiej). Gdzieś w głębi serca wiedziałam, że ten związek...
Przeczytaj całość

Magdalena: Nowenny „za dzieci z mojej rodziny” oraz „za dusze w czyśćcu cierpiące”.

Czas z nowenną to dla mnie czas mojego nawrócenia i uwolnienia z toksycznej relacji. Kiedy modlę się za kogoś, sama otrzymuję wiele łask. Widzę działanie Boga nawet w najdrobniejszych sprawach życiowych, zmieniłam się, czuję, że jestem chroniona i sama zastanawiam się jak wcześniej mogłam żyć bez różańca:) Wierze też, że dusze czyśćcowe nie pozostają dłużne i odwdzięczają się tym, którzy się za nie modlą.
Przeczytaj całość

Z: Gdy zaczęłam nowennę powoli zaczęły się dziać cuda.

Jest to moja trzecia nowenna. Teraz modlę się o zdrowie dla mojej mamy która cierpi straszne bóle nogi. Obecnie jest 24 dzień nowenny ale od początku jej odmawiania spływają na mnie i na moja rodzinę niezliczone łaski. Od kilku lat mama powinna pójść na operację niestety zawsze odkładala ja na później...
Przeczytaj całość

Magda: Wzrost Duchowy dzięki Modlitwie Pompejańskiej

Zawierzmy wszystko Maryi, pełni ufności odmawiajmy różaniec jeżeli nasza intencja nie będzie się od razu spełniać nie zniechęcajmy się.
Przeczytaj całość

Zjazd pompejański w Sulejowie – komunikaty

Jak pisaliśmy wcześniej, w najbliższą sobotę odbędzie się dzień modlitwy pompejańskiej w Sulejowie. Oto garść komunikatów technicznych.

Termin: 13 czerwca 2015 r. (sobota)

Miejsce: Sulejów. Zobacz na mapie!

Program: Godz.10 – różaniec, Godz. 12 – Anioł Pański, 12.10 przerwa, Godz.13 – Msza Święta. Po Mszy św.: historia obrazu MB Pompejańskiej z Pompejów i Sulejowa, świadectwo Pana Mariana, Akt oddania rodzin, firm Niepokalanemu Sercu Maryi. Godz.15 – Koronka. Godz. 16 – przerwa obiadowa. Godz. 17 – świadectwa, błogosławieństwo i uczczenie relikwii bł. Bartolo Longa (pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej) i innych świętych.

WSTĘP WOLNY!

UWAGA! Ważne!

Zgłoszenia:

Proszę osoby, które się wybierają, o przysłanie zgłoszeń na adres redakcja@rozaniec.info. W treści zgłoszenia proszę napisać, ile osób w danej grupie lub indywidualnie wybiera się na to spotkanie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Posiłki:

Jest możliwość zamówienia obiadu na miejscu w cenie 12 zł. Zamówienia te będą przyjmowane w dniu spotkania, do godziny 10. Posiłki przygotowuje pobliska restauracja hotelowa.

Pani Elżbieta i Marcin postarali się o kawę i herbatę. Jeśli ktoś może, niech weźmie placek albo ciastka. Warto zabrać ze sobą napoje chłodzące.

Dojazd:

Na własną rękę lub grupami (informacje można zgłaszać w komentarzach).

Samochód: Sulejów leży w pobliżu dwóch autostrad: Zobacz na mapie!

Komunikacja publiczna: dojazd do Piotrkowa Trybunalskiego (PKP, PKS), stamtąd autobusem lub busem spod dworca do Sulejowa (co ok. 30 minut). PKS Łódź, wyjazd o 8.00, PKS Opoczno wyj. o 8.55. Prosimy o sprawdzenie informacji na stronach internetowych danych przewoźników.

Adres:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny i św. Tomasza Kantuaryjskiego, ul. Opacka 13, 97–330 Sulejów

Osoby szukające transportu:

  • Maria (Wrocław)
  • Piotr (Warszawa)
  • Anna z mamą (Warszawa)
  • Helena (Poznań)
  • Anna (Warszawa)
  • Ewa (Kędzierzyn)
  • Ola (Poznań)
  • Stanisław (Niepokalanów)

Są to zgłoszenia zostawione w komentarzach na tej stronie – przejdź aby zobaczyć.

Osoby oferujące transport:

Twoje zgłoszenie:

Zostaw w komentarzu!

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zjazd pompejański w Sulejowie – komunikaty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Mam pytanie,czy będzie się można jutro gdzieś na miejscu wyspowiadać?

Monika
Gość
Monika

Było cudownie,dziękuję Mateczce że mogłam tam być i przedewszystkim dziękuję za tą stronę internetową,pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!