Waldek: nikt i nic nie wytrąci mi różańca z ręki

to moje drugie swiadectwo.pierwsze bylo w trakcie pierwszej nowenny teraz zaczalem druga.za pierwszym razem prosilem o uratowanie mojego malzenstwa i Maryja mnie wysluchala jestem na najlepszej drodze do pogodzenia sie z moja zona,czy mialem chwile slabosci oczywiscie ze mialem ale powoli nauczylem sie i caly czas sie ucze  pokory,bez tego...
Read More

Bety: 54 dni łask

Mąż póki co nie pije, ale po 15 latach życia z alkoholikiem, wiem, że to czas na karuzeli, wierze jednak, że dzięki wstawiennictwu Przenajświętszej Matki mąż uwolni sie z nałogu.
Read More

To dzięki Matce Bożej i jej łasce

Teraz po kolejnej nowennie wszystko uklada sie coraz lepiej. To dzieki Matce Bozej i jej lasce. Trzeba sie modlic i ufac.
Read More

Małgosia: W połowie części błagalnej pierwsze dobre wiadomosci

Moje zycie nie zawsze bylo uslane różami,ale ostatni okres byl wyjątkowo ciężki. Problemy finansowe przerosly moją rodzinę. Znikąd pomocy.
Read More

Ania: Pokochać różaniec

Moge tylko powiedziec, ze na pewno moja modlitwa zostala wysluchana zgodnie z wola Boza. Kolejna nowenne zakonczylam w polowie marca tego roku. Moja intencja byly sprawy zdrowotne i wydaje mi sie, ze jest lepiej, ale to Pan Bog wie kiedy i jak spelnic nasze prosby.
Read More

Zjazd pompejański w Sulejowie – komunikaty

Jak pisaliśmy wcześniej, w najbliższą sobotę odbędzie się dzień modlitwy pompejańskiej w Sulejowie. Oto garść komunikatów technicznych.

Termin: 13 czerwca 2015 r. (sobota)

Miejsce: Sulejów. Zobacz na mapie!

Program: Godz.10 – różaniec, Godz. 12 – Anioł Pański, 12.10 przerwa, Godz.13 – Msza Święta. Po Mszy św.: historia obrazu MB Pompejańskiej z Pompejów i Sulejowa, świadectwo Pana Mariana, Akt oddania rodzin, firm Niepokalanemu Sercu Maryi. Godz.15 – Koronka. Godz. 16 – przerwa obiadowa. Godz. 17 – świadectwa, błogosławieństwo i uczczenie relikwii bł. Bartolo Longa (pierwszego apostoła nowenny pompejańskiej) i innych świętych.

WSTĘP WOLNY!

UWAGA! Ważne!

Zgłoszenia:

Proszę osoby, które się wybierają, o przysłanie zgłoszeń na adres redakcja@rozaniec.info. W treści zgłoszenia proszę napisać, ile osób w danej grupie lub indywidualnie wybiera się na to spotkanie. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Posiłki:

Jest możliwość zamówienia obiadu na miejscu w cenie 12 zł. Zamówienia te będą przyjmowane w dniu spotkania, do godziny 10. Posiłki przygotowuje pobliska restauracja hotelowa.

Pani Elżbieta i Marcin postarali się o kawę i herbatę. Jeśli ktoś może, niech weźmie placek albo ciastka. Warto zabrać ze sobą napoje chłodzące.

Dojazd:

Na własną rękę lub grupami (informacje można zgłaszać w komentarzach).

Samochód: Sulejów leży w pobliżu dwóch autostrad: Zobacz na mapie!

Komunikacja publiczna: dojazd do Piotrkowa Trybunalskiego (PKP, PKS), stamtąd autobusem lub busem spod dworca do Sulejowa (co ok. 30 minut). PKS Łódź, wyjazd o 8.00, PKS Opoczno wyj. o 8.55. Prosimy o sprawdzenie informacji na stronach internetowych danych przewoźników.

Adres:

Parafia Rzymskokatolicka pw. Najświętszej Maryi Panny i św. Tomasza Kantuaryjskiego, ul. Opacka 13, 97–330 Sulejów

Osoby szukające transportu:

  • Maria (Wrocław)
  • Piotr (Warszawa)
  • Anna z mamą (Warszawa)
  • Helena (Poznań)
  • Anna (Warszawa)
  • Ewa (Kędzierzyn)
  • Ola (Poznań)
  • Stanisław (Niepokalanów)

Są to zgłoszenia zostawione w komentarzach na tej stronie – przejdź aby zobaczyć.

Osoby oferujące transport:

Twoje zgłoszenie:

Zostaw w komentarzu!

 

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Zjazd pompejański w Sulejowie – komunikaty"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Piotr
Gość

Mam pytanie,czy będzie się można jutro gdzieś na miejscu wyspowiadać?

Monika
Gość
Monika

Było cudownie,dziękuję Mateczce że mogłam tam być i przedewszystkim dziękuję za tą stronę internetową,pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!