Wdzięczny: stan zdrowia mamy się poprawił

Do odmawiania nowenny zachęciła mnie Żona. Moja Mama od długich lat cierpi na depresję. Brała bardzo dużo lekarstw, których efekt zdawałoby się był nawet odwrotny. Chwyciłem za różaniec, chociaż nie sądziłem że uda mi się wytrwać. Ale Matka Boża dodała sił. W ostatnich dniach nowenny Mama zaczęła się czuć jakby...
Przeczytaj całość

GE: Więc dzisiaj dziękuję

Składam świadectwo aby wszyscy wątpiący w utraconą miłość, zaufali naszej Mamusi. Ja z całego serca dziękuję za wstawiennictwo do naszego Pana Jezusa Chrystusa. Odmowiłam 3 NP, aby miłość mojego życia wrócił do mnie i syna. Miałam chwile zwątpienia czy warto?, a po co? przecież nic się nie dzieje. WARTO! i CUDA SIĘ DZIEJĄ! Wieloma łaskami zostałam obdarzona, których nie potrafiłam dostrzec. Więc dzisiaj dziękuję. Różaniec ma ogromną moc miłości, spokoju, ciepła i nauki życia naszego Pana Jezusa Chrystua.
Przeczytaj całość

D: Zły nie raz próbuje odciągnąć nas od różańca

Odmawiam już kolejną nowennę. To trwa od dwóch lat i nie mogę oderwać się od niej. bywają ciężkie chwile. Momenty zwątpienia, bo zły nie raz próbuje odciągnąć nas od różańca.
Przeczytaj całość

Madala: Dla Tych, którzy czekają…

Kochani, Jestem od wielu miesięcy na forum. Nie udzielam się ale czytam Wasze listy i współczuję z Wami, cieszę się z łask jakie otrzymujecie... Ja należę do tych, którzy rozpoczęli nowennę bo szukali pomocy w rozwiązaniu rozpaczliwie trudnej sytuacji... i czekają... Mój przyjaciel jak dowiedział się co się u mnie...
Przeczytaj całość

W: Tak bardzo Ci dziękuje!

Witajcie. 3.04 zaczęłam drugą nowennę pompejańską. Zakończyłam ją 26.05. Zmawiałam ją w intencji pojawienia się w moim życiu miłości. Czas przed i w czasie  nowenny  był dla mnie trudny… Pojawiły się problemy na studiach, problemy w oazie i rodzinne. Ten na dole nie odpuszczał. Po pierwszej nowennie czułam się tak zniechęcona, ze myślałam, że nigdy już nie wrócę do tej modlitwy. Na szczęście stało się inaczej. Teraz czekam na owoce mojej nowenny. Choć wiele ich już było!- zdecydowałam się aby posługiwać na rekolekcjach, w ostatnim momencie udało mi się zapisać na moje własne rekolekcje, poznałam mnóstwo wartościowych ludzi. Maryjo DZIĘKUJE!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "W: Tak bardzo Ci dziękuje!"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Również wciąż czekam 🙂 Jestem po pierwszej nowennie, ale rozważam kolejną 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!