Ula: świadectwa nowenny pompejańskiej

Jestem spokojniejsza i milsza dla wszystkich.Całe swoje życie i swoich bliskich powierzyłam Matce Bożej.Obiecałam, że napiszę swoje świadectwo więc się wreszcie zebrałam i chcę powiedzieć wszystkim, że to jest wspaniała modlitwa i wcale nie jest to takie trudne znaleźć 1 godzinę w ciągu dnia na jej odmawianie.Pragnę wspomnieć, że każdemu , komu mam okazję opowiadam o o tej skutecznej i cudownej nowennie.
Read More

Sylwia: ta praca to cud!

Witajcie! Ostatnie świadectwo napisałam rok temu. Nowenną Pompejańską wymodliłam miłość- w tej intencji odmówiłam ich kilka i czekałam na nią kilka lat.
Read More

Edyta: Nowa żona, nowa mama, nowa ja

Szczęść Boże. Jestem w trakcie odmawiania czwartej NP, ale chciałam złożyć dopiero świadectwo z mojej pierwszej nowenny, która odmieniła moje życie. Modliłam się wtedy w intencji mojej 12-letniej córki, która sprawiała mi kłopoty, mąż odmawiał szukania pomocy u psychologa, wiec chwyciłam za różaniec.
Read More

Asia: Dobry mąż

Witam wszystkich :) Postanowiłam w końcu podzielić się swoim doświadczeniem z Nowenną, chociaż ona jeszcze nie do końca się spełniła. Jakiś czas temu zaręczyłam się z chłopakiem i.. czułam się przerażona myślą, że już "muszę" wybrać tą osobę z którą spędzę całe życie, zaczęłam dostrzegać w nim tyle wad i chyba tak naprawdę podświadomie prowadzić do zerwania. Nie zerwaliśmy, w pewnym momencie po prostu wzięłam różaniec i zaczęłam odmawiać swoją pierwszą Nowennę.
Read More

Ewa: narodziny wnuczek

Latem 2013 roku moja 95 letnia i bardzo schorowana teściowa zaczęła narzekać ,że ciągle jeszcze nie ma prawnuków,chociaż ma 3 wnuczki i 3 wnuków,i tak chciałaby doczekać jeszcze na prawnuki.postanowiłam odmówić już chyba dziewiątą nowennę(zawsze skuteczną) z prośbą o zdrowie i życie teściowej ,aby doczekała na prawnuki.Dwa miesiące wcześniej ożenił...
Read More

W: Tak bardzo Ci dziękuje!

Witajcie. 3.04 zaczęłam drugą nowennę pompejańską. Zakończyłam ją 26.05. Zmawiałam ją w intencji pojawienia się w moim życiu miłości. Czas przed i w czasie  nowenny  był dla mnie trudny… Pojawiły się problemy na studiach, problemy w oazie i rodzinne. Ten na dole nie odpuszczał. Po pierwszej nowennie czułam się tak zniechęcona, ze myślałam, że nigdy już nie wrócę do tej modlitwy. Na szczęście stało się inaczej. Teraz czekam na owoce mojej nowenny. Choć wiele ich już było!- zdecydowałam się aby posługiwać na rekolekcjach, w ostatnim momencie udało mi się zapisać na moje własne rekolekcje, poznałam mnóstwo wartościowych ludzi. Maryjo DZIĘKUJE!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Karolina Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Karolina
Gość
Karolina

Również wciąż czekam 🙂 Jestem po pierwszej nowennie, ale rozważam kolejną 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!