Julia: Wiara czyni cuda

Witam. Moje pierwsze nowenny były w intencji zdrowia dla mojego taty, i jak narazie Maryja spełniła nam cud, tata ma dobre wyniki, czuje się dobrze mimo bardzo złej diagnozy , Maryjo Dziękuję !!! Ostatnią nowennę odmawiałam za moje córki , otrzymałam łaskę większego zrozumienia dla nich, większej cierpliwości , wierzę...
Read More

Teresa: zły bardzo mi przeszkadzał

W czasie 9 Nowenny, którą odmawiałam za zdrowie moje i rodziny doświadczyłam wielu przeciwności – zły bardzo mi przeszkadzał i z trudem ją ukończyłam.
Read More

Paula: Otrzymana łaska

O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od mojej mamy. Na początku nie byłam przekonana, bałam się, że odmawianie będzie zajmować dużo czasu i nie podołam wśród codziennych obowiązków. Jednak postanowiłam spróbować.
Read More

Doli: szczęśliwa z Bogiem

Modląc się za innych Pan Bóg pokazał mi prawdę o sobie jak wiele muszę pracować aby zmienić swoje postępowanie.Nie należy działać emocjonalnie bo chwilę potem okazuje się że prawda jest inna nie należy dużo mówić o innych bo się ich krzywdzi(WIDZISZ DRZAZGĘ W OKU INNYCH A BELKI WE WŁASNYM NIE DOSTRZEGASZ)
Read More

Urszula: Maryja- Ona nigdy jeszcze mnie nie zawiodła

Szczęść Boże. Piszę to świadectwo dotyczące mojej dorosłej od prawie trzech lat córki w dniu jubileuszu kolejnych objawień fatimskich, na którego obchody wybierałam się już od rana.
Read More

ULA: MOJE ŚWIADECTWO

Wiem że wszystkie świadectwa są bardzo potrzebne ,bo codziennie od pół roku a może dłużej  czytam je i dają mi siłę na rozpoczęncie następnych moich trzech różańców.
Chce szybko napisać moje świadectwo  dziś aby póżniej kiedy będę jeszcze mocniejsza opisać  wszystko wam .
Dziś wiem że moje życie  jest inne dzięki tej nowennie.I że  codziennie dostaje dużo prezentów od Maryji kochanej mojej mamy. np. spotykam ludzi których dawno nie widziałam i dawno nie rozmawiałam przez jakąsc zadrę,a teraz mówimy sobie cześć ,potrafiłam  wybaczyć osobą które mi bardzo dużo przykrości sprawiły i zamówiłam za nich msze i czuje się z tym dobrze wręcz bardzo dobrze ,mówiąc karzy następny różaniec jestem spokojniejsza o dzieci i męża nawet jak potrafią mi trochę dokuczyć ,
jestem bardziej radosna i wyrozumiała dla innych, moja cierpliwość do innych osób jest też większa , jestem bardziej pokorna , a wcześniej nawet nie znałam tego słowa .
Pokora i cierpliwość to coś pięknego za co dziękuje naszej Królowej Różańca Swiętego.
Bardzo dużo tych prezentów od naszej mamy dostałam i codziennie czuje jej obecność .
Dziękuje  Królowo Różańca Swiętego ,że ze mną jesteś i dziękuje że poznałam tak przepiękną modlitwę . Mówię drugą swoją nowenne ,a wcześniej zaczynałam chyba cztery i nie udało mi się skończyć . Co do intencji to pierwszą może się spełniła ,a  moje oczy jeszcze tego nie widzą.
Obecną NP mówię za nawrócenie naszych serc
„Otwórzcie się na modlitwę i proście Boga o nawrócenie waszych serc ,a On, który widzi wszystkie inne sprawy, zadba o nie”
I naprawdę widzę  działanie tej intencji w naszym domu .
A wszystkie inne sprawy się  układają .
DZIĘKUJE KOCHANA MAMO , ŻE JESTEŚ
CHWAŁA PANU I MARYJI

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "ULA: MOJE ŚWIADECTWO"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo! Dziękuję, że podzieliłaś się z Nami i dałaś nadzieję i wiarę, że modlitwa jest cudowna, a Mateńka zawsze pomoże. I powiem jeszcze jedno. Zastanawiałam się nad kolejną intencją jaką mam wybrać, bo nie mogę dokładnie sprecyzować, o co chcę prosić. Ale dzięki Tobie już wiem 🙂 Dziękuję i pozdrawiam Cię 🙂

Danka
Gość

Budujące świadectwo, dzięki 🙂

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!