ULA: MOJE ŚWIADECTWO

Wiem że wszystkie świadectwa są bardzo potrzebne ,bo codziennie od pół roku a może dłużej  czytam je i dają mi siłę na rozpoczęncie następnych moich trzech różańców.
Chce szybko napisać moje świadectwo  dziś aby póżniej kiedy będę jeszcze mocniejsza opisać  wszystko wam .
Dziś wiem że moje życie  jest inne dzięki tej nowennie.I że  codziennie dostaje dużo prezentów od Maryji kochanej mojej mamy. np. spotykam ludzi których dawno nie widziałam i dawno nie rozmawiałam przez jakąsc zadrę,a teraz mówimy sobie cześć ,potrafiłam  wybaczyć osobą które mi bardzo dużo przykrości sprawiły i zamówiłam za nich msze i czuje się z tym dobrze wręcz bardzo dobrze ,mówiąc karzy następny różaniec jestem spokojniejsza o dzieci i męża nawet jak potrafią mi trochę dokuczyć ,
jestem bardziej radosna i wyrozumiała dla innych, moja cierpliwość do innych osób jest też większa , jestem bardziej pokorna , a wcześniej nawet nie znałam tego słowa .
Pokora i cierpliwość to coś pięknego za co dziękuje naszej Królowej Różańca Swiętego.
Bardzo dużo tych prezentów od naszej mamy dostałam i codziennie czuje jej obecność .
Dziękuje  Królowo Różańca Swiętego ,że ze mną jesteś i dziękuje że poznałam tak przepiękną modlitwę . Mówię drugą swoją nowenne ,a wcześniej zaczynałam chyba cztery i nie udało mi się skończyć . Co do intencji to pierwszą może się spełniła ,a  moje oczy jeszcze tego nie widzą.
Obecną NP mówię za nawrócenie naszych serc
„Otwórzcie się na modlitwę i proście Boga o nawrócenie waszych serc ,a On, który widzi wszystkie inne sprawy, zadba o nie”
I naprawdę widzę  działanie tej intencji w naszym domu .
A wszystkie inne sprawy się  układają .
DZIĘKUJE KOCHANA MAMO , ŻE JESTEŚ
CHWAŁA PANU I MARYJI

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Wątki komentarzy
0 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
2 Autorzy
DankaMagdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Magdalena
Gość
Magdalena

Piękne świadectwo! Dziękuję, że podzieliłaś się z Nami i dałaś nadzieję i wiarę, że modlitwa jest cudowna, a Mateńka zawsze pomoże. I powiem jeszcze jedno. Zastanawiałam się nad kolejną intencją jaką mam wybrać, bo nie mogę dokładnie sprecyzować, o co chcę prosić. Ale dzięki Tobie już wiem 🙂 Dziękuję i pozdrawiam Cię 🙂

Danka
Gość
Danka

Budujące świadectwo, dzięki 🙂

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką