Anna: Bilet w jedną stronę

Jeśli czujesz ,że zły duch podpowiada ci,że jesteś do niczego, że i tak w życiu nic nie osiągniesz,że lepiej się poddać i płakać. chciałbyś receptę na uwolnienie: jest wspaniała modlitwa
Read More

Halina: Kochajcie Maryję i uczyńcie wszystko, aby była kochana

Szczesc Boze wszystkim, pragne zlozyc swiadectwo jaka potega jest wstawiennictwo Matki Najswietszej . Odmawiam druga Nowenne Pompejanska, pierwsza ofiarowalam za swojego syna, a Matka Boza i mnie udzielila wielu lask. Jak konczylam odmawiac pierwsza nowenne pojawily sie klopoty w firmie, obroty ze sprzedazy drastycznie sie zmniejszyly, a nawet pojawily sie strat, a zwiazku z tym pojawilo sie zadluzenie, ktore musialam natychmiast splacic.
Read More

Olga: dar zdrowia dla córeczki

Modliłam się do Maryi i ufałam jej. W szpitalu lekarz podjął decyzję o planowanym cesarskim cięciu. Myślałam tak będzie lepiej, lekarz wie co robi bo prowadzi go Maryja.
Read More

Anna: Zakochana w Różańcu

Szczęść Boże. Mam na imię Ania, mam 17 lat. jestem już po drugiej nowennie pompejańskiej. Chcę się podzielić świadectwem mego nawrócenia i łask otrzymanych od naszej Niebieskiej Mamy. Droga mego nawrócenia była dość długa, ponieważ od dzieciństwa pojawił się u mnie kryzys wiary.
Read More

Katarzyna: O cudach, które zadziały się w moim życiu

Pisząc to świadectwo chcę podziękować Maryi Pannie, Świętej Trójcy i wszystkim Świętym za otoczenie mnie opieką. Dopiero po ostatniej wizycie u księdza egzorcysty dostrzegłam jak wiele łask otrzymałam, jak dobrze się trzymam po tym wszystkim co przeszłam. Po tym jak odwróciłam się od Pana Boga i wpadłam szatanowi w ramiona. Zauważcie, że pomimo bluźnierstw i satanizmu Pan Bóg się nie odwrócił!
Read More

Sylwia: Modlitwa o pomoc w pracy magisterskiej i egzaminach

Matka Boża jest NIESAMOWITa… Stałam przed wielkim dylematem czy rozpocząć kolejną nowenne pompejańską.. wiedziałam, że zbliża się w moim życiu bardzo trudny okres i mogę nie dać rady fizycznie omawiać kolejnej nowenny.. Jednak w mojej parafii wtedy rozpoczynały się misje parafialne, ponieważ za kilka dni miała do nas przybyć Matka Boża Częstochowska w Jasnogórskiej Ikonie.. Pamiętam, że był wyświetlany film Tajemnica Tajemnic.. Poczułam, że nie może tak być, że przestanę się modlić.. Przecież mam o co, przecież jest dla mnie bardzo ważna intencja.. I tak rozpoczęłam kolejną nowenne, tym razem za siebie, o pomoc w pracy magisterskiej, ponieważ do końca nie miałam sprecyzowanej tematyki badań, a czasu już pozostawało niewiele.. A do tego prosiłam o pomyślny egzamin. Sprawa tematyki, tematu, zaplanowania eksperymentów do pracy dyplomowej ruszyła się już drugiego dnia nowenny. Przez 54 dni, bardzo dużo działo się w moim życiu wszystko biegło w dobrym kierunku. Miejmy nadzieję, że przebiegnie obrona również dobrze.. A co do egzaminu decydującego o dalszej mojej przyszłości – to powinno się roztrzygnąć na dniach, ponieważ zbliża się termin wielkimi krokami. Ale wierzę, że Matka Boża i Jezus są ze mną. Czuję, że nie jestem sama. Wiem, że Bóg przygotował dla mnie plan i chcę go wypełnić.
Życzę wszystkim wytrwałości. Nie bójcie się oddać swojego życie Bogu przez ręce Matki Bożej.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Obrazki z nowenną pompejańską?