Bartosz: Staję się lepszym człowiekiem

Nowennę pompejańską odmawiam po raz trzeci. Wierzę, że łaski , o które proszę powoli spływają na moją rodzinę. Nowenna poza tymi łaskami daje o wiele więcej. Mi pomoga stawać się lepszym człowiekiem każdego dnia. Jestem na pewno mniej nerwowy i z dnia na dzień coraz więcej chwil poświęcam Bogu. Zauważyłem też kolosalną zmianę w przeżywaniu Mszy Świętej.
Read More

Paulina: nie zdałam do następnej klasy było po prostu okropnie …

Mialam myśli samobójcze nie chciałam żyć. Kiedy juz zastąpiłam w modlitwę wtedy stal sie wielki cud zrozumiałam ze Bóg mnie wysłuchał w idealnym momencie a nie wcześniej nie wolno pospieszyć.
Read More

Iwona: Nie ustaję w modlitwie o zdrowie

Czas przygotowań do ślubu był wyjątkowo trudny, lecz dostałam wsparcie Maryi za co będę Jej zawsze wdzięczna. Moja mama od razu zauważyła, że zachowywałam się jak dawna ja. To było niesamowite.
Read More

Iwona: Jak wielki jest Bóg

Mimo, że mam 27 lat to długo czekałam na odpowiedniego mężczyznę, z którym mogłabym poważnie wiązać przyszłość. Nie wiedziałam dlaczego się tak dzieje, że nikogo mi Pan Bóg nie stawia na drodze. Nowennę pompejańską w intencji o dobrego męża zaczęłam w ubiegłym roku, w listopadzie. Podczas nowenny nic się nie zmieniało, nic się nie wydarzyło. Dlatego pomyślałam, że być może Bóg powołuje mnie na inną drogę - drogę zakonną, mimo że nie czułam wewnętrznie żeby to było moim życiowym powołaniem. Dlatego, chcąc się upewnić postanowiłam zmówić kolejną nowennę o rozeznanie drogi.
Read More

Pat: pomoc w egzaminach

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus! Zobowiązałam się do szerzenia kultu Matki Bożej oraz złożenia świadectwa uzyskanych łask za pośrednictwem tej Nowenny. Duch Święty natchnął mnie bym złożyła świadectwo, mimo że od odmówienia nowenny minęło wiele miesięcy. Byłam w bardzo przykrej sytuacji gdy sięgnęłam po Różaniec. Czekał mnie bardzo trudny egzamin, którego bałam się panicznie. Uczyłam się do niego, lecz moja wiedza była niepewna. Pełna ufności w sercu i ze łzami w oczach, na kilka dni przed terminem tego egzaminu rozpoczęłam Nowennę. Dzięki interwencji Najświętszej Maryi Panny, pomyślnie zdałam. Niecały rok później również potrzebowałam Bożej interwencji, jednak wtedy już tak bardzo nie lękałam się. Również zawierzyłam czas zgłębiania wiedzy Matce Bożej, która mnie wysłuchała. Polecam Wam z całego serca tę Nowennę. otwierajcie się na dary Ducha Świętego i proście Maryję o Jej interwencję. Z Panem Bogiem!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Pat: pomoc w egzaminach"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agata
Gość

Dziękuję za świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!