Izabela: Matka Boża jest zawsze z nami – to jest najważniejsze

To już moje drugie świadectwo. Od stycznia odmawiam Nowennę Pompejańską.Prosiłam o uzdrowienie , i to własnie się dzieje. Najdroższa Pani obdarza mnie łaską uzdrawiania i wierzę, iż całkowicie wyzdrowieję. Wielbię Pana Boga za wszystkie wyniki , te dobre i nieco słabsze. Jestem szczęśliwa, że poznałam tę wspaniałą modlitwę.
Przeczytaj całość

Marzena: rodzinne sprawy

Dzisiaj podejmuję kolejną nowennę ale wcześniej chcę się podzielić świadectwem. Jestem mamą 2synów.starszy już żonaty a młodszy student , obecnie 3 roku medycyny.Po 1 szym roku poznał koleżankę o 3 lata starszą od siebie , wcześniej ją znał bo była koleżanką jego sympatii. Przeczytaj Marzena: rodzinne sprawy
Przeczytaj całość

Lidia: Mój brat był alkoholikiem 30 lat

Modliłam się NP w intencjach syna.Mój syn ma trochę do nadrobienia w życiu. Studiował, ale studiów nie skończył, w związku z tym nie ma normalnej pracy na etat.Jeśli chodzi o praktyki religijne, to też nie jest najlepiej.Jego wiara powiedziałabym jest bardzo "letnia"
Przeczytaj całość

Łukasz: Dziękuje Mateńko za otrzymane łaski i opiekę.

Dziękuję Matko Boża za otrzymane łaski i za pomoc i opiekę podczas odmawiania mojej drugiej Nowenny Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Daria: Stało się… zupełnie nic

Nowennę pompejańską odmawiałam około 1,5 roku temu. Świadectwo piszę późno, ponieważ w moim przypadku łaski były mi dawane przez Maryję 'stopniowo' przez te 1,5 roku. W roku 2015 pracowałam za granicą. Poznałam tam 'wspaniałego' (tak wtedy myslalam) mezczyznę. Dodam, ze byl to kraj muzulmanski. Tak więc, mężczyzna ten byl muzułmaninem. Zaczęlismy się spotykac. Na początku wszystko wydawało się w porządku. Niestety, po jakims czasie zaczęłam widziec wady tego czlowieka- czasami nie odzywal sie przez wiele dni. Naklanial mnie do grzechu nieczystosci (pomimo, ze tego nie chcialam). Po pol roku nasz zwiazek sie rozsypal.
Przeczytaj całość

Nabożeństwo pompejańskie w Grobli

O nabożeństwie w Grobli pod Krakowem piszemy w numerze 14 KRŚ. Byłem w tym niezwykłym miejscu w Wielkim Tygodniu. To dom opieki społecznej z kaplicą pompejańską. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć!

Królowa Różańca Świętego – numer 14 z artykułem o Grobli i wywiadem z p. Ryszardem, założycielem kaplicy pompejańskiej, można nabyć w naszym sklepiku.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Nabożeństwo pompejańskie w Grobli"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Krystyna
Gość
Krystyna

Piękne zdjęcia i bardzo podoba mi się to,że Komunia Święta jest udzielana wiernym na klęcząco.Królowo Różańca Świętego Módl się za nami.

Barbara
Gość
Barbara

Szczesć Boże. Dziękuje za otrzymane bardzo ładne zdjecia i podzielenie się emocjami oraz duchownymi przeżyciami. Pieknie, że Komunia Świeta przyjmowana jest na klęcząco. W tej sposób oddaje sie czesc i chwałę Najwyzszemu. Bóg zapłać. Życze organizatorom wielu łask i czasu na odpoczynek na ten czas wakacji.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!