Artur: Moje drugie narodziny

Z podpowiedzą mojej szwagierki źe jest coś takiego jak Nowenna Pompejanska zacząłem odmawiać 9 05 2016 w intencji za inną osobę (chcę dodać że był to mój pierwszy w życiu z własnej inicjatywy od serca odmawiany rozaniec)W drugim dniu podczas modlitwy poczułem w sercu taką straszną chęć żeby odmawiać po skończeniu pierwszej Nowenny w kilku innych intencjach nie będąc nawet świadom co mnie czeka przez ten okres i czy wytrwam.
Read More

Marta: Małżeństwo

Długo zastanawiałam się czy umieścić moje świadectwo, ponieważ jest bardzo osobiste ale po przeczytaniu wielu innych postanowiłam napisać, może komuś pomoże. Żyjemy z mężem w związku niesakramentalnym i jak wiadomo nie mogliśmy przystępować do sakramentów św. tj. Spowiedzi i Komunii św. Bardzo nam tego brakowało i za każdym razem zwłaszcza...
Read More

Agnieszka: Uzdrowienie mojej mamy

8 Grudnia tego roku okazało się, że wszystkie torbiele znikły Lekarze kazali powtórzyć badania, gdyż nie mogli w to uwierzyć. Ponowie wykonane badania, potwierdziły, że torbiele znikły z trzustki mojej mamy.
Read More

M: Opieka w ciąży

Kochani to moje kolejne świadectwo. Pierwsze dotyczyło poczęcia dziecka o które z mężem staraliśmy się ponad 5 lat. Matka Boża wysłuchała naszych modlitw i w grudniu dowiedzieliśmy się że zostaniemy rodzicami. Na początku czułam z Mężem lęk, ponieważ już wcześniej poroniłam i nie chcieliśmy przechodzić przez to samo.
Read More

Anna: Ogrom łask dla rodziny

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się kilka lat temu i przez tę modlitwę Maryja zmieniła moje życie. Pierwszą Nowennę odmówiłam w intencji uzdrowienia mojego brata z silnych bólów mięśni, brat przeszedł wiele badań ale lekarze nie potrafili postawić diagnozy. W trakcie odmawiania nowenny było coraz gorzej, ale trwałam w nadziei, że wszystko będzie dobrze i tak się stało. Po skończeniu nowenny z dnia na dzień było coraz lepiej, brat jest całkowicie zdrowy, choroba nie powróciła.
Read More

Marta: Odmawiajmy nowennę pompejańską!

Witam!
Nowenne zakończyłam już pół roku temu, modliłam się w intencji mojej mamy, żeby jej wyniki biopsji był dobre, żeby guzy na tarczycy nie okazały się złośliwe. I faktycznie tak jest. Dzięki Bogu, Matce Przenajświętszej i św J.Popiełuszce, mama się do niego modliła i jemu zaufała w szczególności. A ja tutaj chciałabym podzielić się swoimi doświadczeniami z okresu odmawiania nowenny. Wiadomo jest to wysiłek, trzeba wygospodarowac czas i walczyć ze sobą, aby pozbierać myśli, żeby modlić się godnie, prawdziwie, miałam wiele momentów trudnych. Moim głównym problemem, choć to żaden problem tak naprawdę, było zmęczenie, często wieczorem odmawialam różaniec, zdarzało mi się usnac w trakcie modlitwy, po prostu zamknąć oczy i „odlecieć”, obojętnie czy klęcząlam, czy stałam, potrzeba snu wygrywała w tym momencie, ale walczyłam dalej, ocknelam się i od nowa modlilam. Przysięgam, jak pewnego razu, gdy znow moje oczy robily sie ciezkie, poczułam jakby mnie ktoś po policzku delikatnie głaskal, to mnie skutecznie rozbudziło, nawet się trochę przestraszyłam. Innym razem gdy pomyślalam, że tym razem odmòwie na siedząco, a jak się to Matce nie podoba, niech mi to pokaże, to kartka spadła na podłogę z biurka przed którym siedzialam, schylilam się i uklęklam. Wytrwalam z tymi trudami, ale wzbogadzona jestem o takie właśnie doświadczenia, one dały mi jeszcze większą wiarę.
Odmawiajmy nowenne pompejanską!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

1
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Katarzyna Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Katarzyna
Gość
Katarzyna

Chwała Panu i Maryi! Z Panem Bogiem!