Sandra: Powrót miłości

Dziekuje Matce za wsparcie i wiare jakie dostalam od niej i kazdy dzien sily ze milosc o ktora walczylam kazdego dnia wrocila do mnie i pozwolila mi przetrwac to wszystko Wiara czyni cuda a cuda sie zdarzaja dziekuje
Read More

Magdalena: Różaniec ratuje życie!

Bóg wyprzedza nas swoimi łaskami, to że modlimy się na różańcu jest wielką Bożą łaską ratującą nasze życie. Pragnę o tym zawsze pamiętać i już nigdy nie rozstawać się z różańcem i Matką Bożą.
Read More

Agnieszka: Wiara czyni cuda

Jestem w trakcie odmawiania mojej 3 i 4 nowenny.Do nowenny zachęciłam też moją mame - tez odmawia 3 i 4 nowenne . O tej wspaniałej modlitwie dowiedziałam się dzięki księdzu Piotrowi Glasowi.
Read More

Alicja: CUD POJEDNANIA

Odmawiałam nowennę pompejańska już kilka razy... zawsze została ona wysłuchana .ale teraz ta ostatnia zmotywowała mnie do dania Wam świadectwa. Miałam pewne problemy natury damsko-męskiej nie mogłam porozumieć się z osoba na której mi zależało. Ciągle pojawiały się nowe trudności. Ofiarowałam nowennę w intencji wzajemnego pojednania. I kiedy w ostatnim...
Read More

Ona Ja: Dziękuję Ci Maryjo za wszystko…

chciałam podziękować Matce Bożej za swoją opiekę nade mną oraz nad moją rodziną. W tej chwili odmawiam swoją 6 Nowennę. Odmawiając nowennę czuję się bezpieczniejsza, w mojej głowie wiele spraw się poukładało. Gdy kończę Nowennę i jest czas, że jej nie odmawiam to czegoś mi brakuje i zaczynam kolejną. Dodam, że wiele łask wyprosiłam u Matki Bożej choć są jeszcze takie na które nadal czekam ale wierzę, że przyjdą one do mnie w odpowiednim momencie mojego życia.
Read More

Maria: Tobie Maryjo zawdzięczam wszystko co mam

Jestem zobowiązana dać świadectwo o przemianie jaka dokonała się i dalej dokonuje się w mojej rodzinie,dzięki Nowennie Pompejańskiej.Od stycznia 2012r.modlę się do Matki Bożej i proszę o łaski potrzebne dla mojej rodziny,jestem szczęśliwa,bo powoli po kolei dokonują się zmiany na lepsze.

Syn wyszedł w sposób cudowny z tragicznej sytuacji materialnej,również córka z rodziną wyszła z trudności finansowych i ja też.Synowa nie  mogła zajść w ciążę a tydzień przed zakończeniem Nowenny oznajmili mi,że będę babcią.Syn następny a mam ich trzech,otrzymał pracę po bardzo długich oczekiwaniach.Ja już nie przestanę modlić się do Matki Bożej Różańcowej,bo wiem,że RÓŻANIEC to jest moja ostoja,moja nadzieja na bezpieczeństwo i pomoc dla mnie ,moich dzieci i wnuków.

Mam nieraz bardzo trudne dni,gdy modlitwa jakoś nie idzie,tyle różnych przeszkód,ale nie zrażam się tym,bo wiem,że Szatan nie może znieść tego,że ja nie rozpaczam,tylko z ufnością oddaję swoje życie i rodziny – Maryi i P.Jezusowi,dlatego robi wszystko,żeby mnie od tej modlitwy odwieść.Jestem w trakcie odmawiania XX Nowenny i wierzę głęboko,że Maryja i tym razem mnie wysłucha,bo nie zdarzyło mi się jeszcze,żeby mnie zostawiła z moimi problemami.Maryjo Królowo Różańca św.módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

3
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GrazynaMonikaElżbieta Wrzal Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta Wrzal
Gość

Odmawiam tą modlitwę pierwszy raz.Mój wnuczek ma porażenie mózgowe.Największym problemem w tej chwili jest to że nie mówi.Modlę się do Najświętszej Panienki o wstawiennictwo w jego chorobie.Ufam że Maryja mi pomoże..

Monika
Gość
Monika

Pomoze tylko ufaj i sie modl;)

Grazyna
Gość
Grazyna

Piekne swiadectwo. Z gory dziekuje bardzo mobilizuje mnie do omawiania nowenny