Agnieszka: Poczęcie upragnionego dziecka

O nowennie pompejańskiej usłyszałam jakiś rok temu od mojej bliskiej przyjaciółki. Wówczas jednak nie przekonała mnie do niej. W tym czasie byliśmy z mężem rok po ślubie i od dłuższego czasu czyniliśmy starania o dziecko. Własnymi słowami wiele razy modliłam się w tej intencji, jednak czas mijał i nic. Po...
Przeczytaj całość

Modlitwa o maturę

11 marca 2012 r. zaczęłam odmawiać różaniec w intencji swojego syna Mariusza o skończenie w terminie szkoły średniej, zdanie matury i egzaminu zawodowego oraz powrotu na drogę wiary. Sytuacja z matematyki była beznadziejna czyli "1" i poprawka w sierpniu, czyli matura i egzamin zawodowy za rok. Dziś po radzie pedagogicznej,...
Przeczytaj całość

Dominika: modlitwa o uzdrowienie

Witajcie kochani! Chciałam się z Wami podzielić świadectwem dotyczącym nowenny pompejańskiej. Od przeszło 8 lat zmagam się z bardzo ciężką dla mnie chorobą, jaką jest bezsenność. Moja mama odmówiła za mnie nowennę pompejańską w intencji o moje uleczenie. Przeczytaj Dominika: modlitwa o uzdrowienie
Przeczytaj całość

Katarzyna: Cud zdrowia dla nienarodzonej coreczki

Szczesc Boze :-) wreszcie udalo mi sie usiasc i napisac swoje swiadectwo. Szczerze nie wiem od czego zaczac ... :-) prawie codziennie czytam swiadectwa Wasze i tak tez chcialam napisac ale ciagle jakos mi sie nie udawalo. Moje zyciejest pogmatwane oczywiscie sama narobilam sobie niezlego balaganu i teraz wszystko probuje wyprostowac... od zawsze czulam obecnosc Matki Bozej ale szczerze nigdy jakos nie potrafilam odmawiac rozanca, moze ze za dlugi, moze nie potrafilam wytrwac nie wiem na prawde. Jestem po rozwodzie udalo mi sie po paru latach uzyskac stwierdzenie niewaznosci przysiegi malzenskiej i wierze ze to zasluga Lask jakie otrzymalam od Mateczki i od Boga.
Przeczytaj całość

Maria: uzdrowienie córki

NIE POTRAFIĘ OPISAĆ SZCZĘŚCIA!!! Z Nowenną Pompejańską zetknęłam się przed dwoma laty, gdy leżąc w szpitalu poznałam osobę omawiającą tę modlitwę. Chciałabym zaświadczyć ogrom łask, jakie otrzymałam od Najświętszej Panienki. Nowennę odmawiałam 7 razy i za każdym razem zostałam wysłuchana. Chciałabym opisać jedną z łask.Przeczytaj Maria: uzdrowienie córki
Przeczytaj całość

Maria: Tobie Maryjo zawdzięczam wszystko co mam

Jestem zobowiązana dać świadectwo o przemianie jaka dokonała się i dalej dokonuje się w mojej rodzinie,dzięki Nowennie Pompejańskiej.Od stycznia 2012r.modlę się do Matki Bożej i proszę o łaski potrzebne dla mojej rodziny,jestem szczęśliwa,bo powoli po kolei dokonują się zmiany na lepsze.

Syn wyszedł w sposób cudowny z tragicznej sytuacji materialnej,również córka z rodziną wyszła z trudności finansowych i ja też.Synowa nie  mogła zajść w ciążę a tydzień przed zakończeniem Nowenny oznajmili mi,że będę babcią.Syn następny a mam ich trzech,otrzymał pracę po bardzo długich oczekiwaniach.Ja już nie przestanę modlić się do Matki Bożej Różańcowej,bo wiem,że RÓŻANIEC to jest moja ostoja,moja nadzieja na bezpieczeństwo i pomoc dla mnie ,moich dzieci i wnuków.

Mam nieraz bardzo trudne dni,gdy modlitwa jakoś nie idzie,tyle różnych przeszkód,ale nie zrażam się tym,bo wiem,że Szatan nie może znieść tego,że ja nie rozpaczam,tylko z ufnością oddaję swoje życie i rodziny – Maryi i P.Jezusowi,dlatego robi wszystko,żeby mnie od tej modlitwy odwieść.Jestem w trakcie odmawiania XX Nowenny i wierzę głęboko,że Maryja i tym razem mnie wysłucha,bo nie zdarzyło mi się jeszcze,żeby mnie zostawiła z moimi problemami.Maryjo Królowo Różańca św.módl się za nami.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

3 komentarzy do "Maria: Tobie Maryjo zawdzięczam wszystko co mam"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Elżbieta Wrzal
Gość

Odmawiam tą modlitwę pierwszy raz.Mój wnuczek ma porażenie mózgowe.Największym problemem w tej chwili jest to że nie mówi.Modlę się do Najświętszej Panienki o wstawiennictwo w jego chorobie.Ufam że Maryja mi pomoże..

Monika
Gość
Monika

Pomoze tylko ufaj i sie modl;)

Grazyna
Gość
Grazyna

Piekne swiadectwo. Z gory dziekuje bardzo mobilizuje mnie do omawiania nowenny

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!