Anonim: Uratowanie małżeństwa

Mój siostrzeniec, który był naprawdę w porządku zdradził żonę, To był jedyny raz, uważam że był opętany przez szatana. Gdy się o tym dowiedziałam zaraz zaczęłam szukać modlitwy w sytuacjach beznadziejnych. I w internecie usłyszałam po raz pierwszy o nowennie pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Anonim: Radosne świadectwo :)

Odmawiam nowennę już od roku niespełna. Te świadectwo które przeczytacie za pewne płynie mi prosto z serca.
Przeczytaj całość

Urszula: przebaczenie

ziękuję Matko Przenajświętsza za wysłuchanie, nie tracę nadziei, że i w innych sprawach pomożesz.
Przeczytaj całość

Zofia: Maryja obdarowała potomstwem nie syna, a córkę.

Szczesc Boze!Odmawiam juz czesc dziekczynna nowenny. Rozpoczelam 7.11.2013r dwie nowenny w roznych intencjach.Maryja obdarowala potomstwem nie syna,a corke.Chciala nam pokazac ,ze taka jej wola ,ze poczelo sie zycie upragnione pod sercem corki,a modlilam sie o potomstwo dla synowej i syna,bo oni zyja w zwiazku sakramentalnym.Druga intencja o prace dla Cezarego,rowniez...
Przeczytaj całość

Kasia: Dwie Nowenny

Szczęść Boże, kolejne dwie nowenny za mną. Pierwszą odmawiałam za dusze czyśćcowe. Módlcie się za te dusze, to bardzo przyjemna modlitwa. Różaniec odmawia się sam.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Maryja nie opuszcza nikogo

O Nowennie Pompejańskiej dowiedziałam się przez przypadek z internetu.Postanowiłam,że spróbuję pomimo tego że jest to trudna i czasochłonna modlitwa.Modliłam się w bardzo trudnej i można powiedzieć beznadziejnej intencji.W pierwszym tygodniu odmawiania ogarnął mnie wielki spokój i radość.Czułam że Maryja jest blisko,że z jej pomocą uda się rozwiązać każdy problem.Zaczęłam inaczej patrzeć na życie stałam się bardziej odpowiedzialna a moje relację z mężem uległy dużej poprawie.Z czasem jednak przyszedł lęk czy dobrze odmawiam tą modlitwę,zdarzało się że przez brak czasu odmawiałam patrząc na zegarek,przychodziły myśli czy taka modlitwa ma w ogóle sens,czy Maryja słucha takiej niedbałej modlitwy- i choć moja intencja nie została jeszcze w pełni wysłuchana to nie tracę nadziei bo wiem że, Maryja nie opuszcza nikogo a nasze prośby spełnia w odpowiednim czasie.Dzięki tej modlitwie wiem że czas poświęcony Maryi nigdy nie jest czasem straconym i chociaż nie zawsze wysłuchuje nas tak jakbyśmy tego chcieli to w zamian daje nam mnóstwo innych łask których się czasami nawet nie spodziewamy.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Małgorzata: Maryja nie opuszcza nikogo"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Dostajemy cos wzamian, Panie nich bedze Wola Twoja a nie moja .Amen

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!