Magdalena: Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia

Błogosławiony Bartolo Longo w suplice do Królowej Różańca Świętego napisał: „Różaniec jest równocześnie medytacją i prośbą. Wytrwałe błaganie zanoszone do Matki Bożej opiera się na ufności, że macierzyńskie wstawiennictwo wszystko może uzyskać od Serca Syna”. Nowenna Pompejańska jest darem miłosierdzia od Matki Bożej.
Read More

Kasia: Cierpliwości, ufność i uleczenie

Obiecujemy Maryi w części dziękczynnej świadczyć o jej miłosierdziu, 2 lata temu prosiłam Matkę w nowennie o uleczenie z dziwnej choroby, której lekarze nie potrafili nazwać
Read More

Małgorzata: Ochronny płaszcz Matki Najświętszej w czasie nowenny

Witam, to moja pierwsza nowenna. Rozpoczelam ja 22.03.2015r. , przypadkowo natknelam sie na te modlitwe gdy bylam w naszym polsko - amerykanskim Kosciele. Matce Bozej zawierzylam pewnego czlowieka, ktory zatracil swoje zycie w alkoholu. Wierze, ze tylko Matka Chrystusa moze odmienic jego zycie, ale wowczas gdy ktos Maryi odda pod...
Read More

wierząca: okazało się, że diagnoza jest druzgocząca

Chciałam podzielić się świadectwem wyleczenia bliskiej osoby z raka mózgu wielkości mandarynki. Osoba ta trafiła do szpitala po niespodziewanym ataku padaczki i na miejscu okazało się, że diagnoza jest druzgocząca.
Read More

Emilia: prawdziwe cuda miały miejsce w naszym życiu…

Już zamiesciłam tu chyba dwa świadectwa o wysłuchanych nowennach a to będzie kolejne. Odmówiłam już około 10 nowenn pompejańskich sama się pogubiłam,były też niedokończone.Kilka odmawiałam w intencji poprawy sytuacji materialnej mojej rodziny, tu nie ma jakiś wielkich zmian,ale nieustanna opieka Maryi nas dotyka każdego dnia i czuję to ufam,że ta...
Read More

Łucja: Cud za sprawą Matki Boskiej

Zgodnie z obietnicą złożoną MARYI i świętym Pańskim,do których się modliłam,składam moje świadectwo.Modliłam się Nowenną Pompejańską za moją córkę(klasa I gimnazjum).Dziecko tak opuściło się w nauce,że miała cztery zagrożenia,negatywny stosunek do nauki,do tego nie miałam żadnej pomocy i wsparcia ze strony jej ojca(jestem w separacji).Przy tylu zagrożeniach nawet zdawanie poprawki jest niemożliwe.już w trakcie części błagalnej dziecko zaczęło pilnie się uczyć i chodziło na poprawianie klasówek do nauczycieli.Było bardzo mało czasu(to był już koniec maja),nerwy i nieprzespane noce,itp.Jednym słowem gehenna!!!Jednocześnie modliłam się do św.Małgorzaty z Cortony,do św.Małgorzaty z Castello,do św.Rity.Któregoś dnia słyszałam głos w sercu:,,pomódl się do świętej Klary!”,więc i do Niej się modliłam!W kościele znalazłam obrazek z wizerunkiem i modlitwą do cystersa IWA ROWEDERA.Modliłam się więc do Niego oraz do sługi Bożej siostry RÓŻY NIEWĘGŁOWSKIEJ.Błagałam też o pomoc MATKĘ BOSKA KAZAŃSKĄ(która w pażdzierniku zeszłego roku przyśniła się mojej Babci).W połowie czerwca dziecko miało już poprawione część jedynek ,a tydzień przed wystawieniem ocen poprawiła resztę i dziś otrzymała PROMOCJĘ do klasy II!!!!Co jest CUDEM,bo po ludzku było to niemożliwe!!!!Do tego otrzymałam jeszcze jedną łaskę- jakby prezent od MARYI:w maju klasa jechała na wycieczkę zagraniczną.Pieniądze był y już wpłacone,wszystko załatwione,ale córka zaczęła gorączkować i kaszleć.Leczyłam ją domowymi sposobami,i za radą OBCEJ,NIEZNANEJ MI KOBIETY,która zaczepiła mnie na ulicy!!!(nie wiem,kto to był!!)błogoslawiłam córkę KRZYŻEM św.BENEDYKTA,który dostałam kiedyś od księdza proboszcza na kolędzie.Do wycieczki było tylko pięć dni!Na drugi dzień córce spadła trochę gorączka,a dwa dni przed wycieczką zeszła całkiem ,a gardło nagle PRZESTAŁO JĄ BOLEĆ!!!I pojechała na wycieczkę,na którą czekała od września!Módlcie się i nie ustawajcie! UFAJCIE MARYI!A pomoże WAM na pewno!Módlcie się do tych świętych,których ja prosiłam o pomoc dla mego dziecka!!!Z Bogiem!!!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Łucja: Cud za sprawą Matki Boskiej"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Anna
Gość

Bóg dał nam Maryje Matkę Jezusa,dał nam Jezusa,dał nam świętych azeby orędowali za nami u Boga.Bogu nie beda dzięki,piekna wiara i świadectwo.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Wszystko pięknie Łucjo…Tylko moja mała uwaga, że nie modlimy się do Matki Boskiej ani do Świętych czy Błogosławionych tylko do Boga za ich wstawiennictwem.Tak dla porządku…

Łucja
Gość
Łucja

Do Zadowolonej oczywiście,że masz rację!modlimy się do BOGA OJCA,a On za wstawiennictwem Świętych i błogosławionych,udziela nam ratunku i pomocy w naszych codziennych problemach.

łukasz84
Gość
łukasz84

I nie zapominaj o Św. Łucji, to twoj święta
http://brewiarz.pl/czytelnia/swieci/12-13a.php3

Ewa
Gość

Czy mogę was kochani prosić o pomoc? Zaczęłam odmawiać nowennę, ale po dzisiejszym (czwartym dniu) zaczęłam się zastanawiać, czy poprawnie zmawiam nowennę. Co do jednego jestem pewna – powinnam rozważać tajemnicę, czego nie robiłam wcześniej, jednak jedno nie daje mi spokoju- czy po pierwszych pięciu tajemnicach powinnam znów zacząć kolejną część od intencji, następnie modlitw Wierzę w Boga, potem Ojcze Nasz itd, czy mam zaczynać bezpośrednio od dziesiątek? Ja robię to według drugiego sposobu, i czy jeżeli jest to niepoprawne, to mam zacząć od nowa, czy szybciutko to poprawić i zmawiać dalej?
Z góry Bóg zapłać 🙂

Ola86
Gość

Mnie nieustannie dziwi jak ktoś może uznać że fakt że przestało kogoś boleć gardło po kilku dniach jest cudem….albo że dzieciak się przestraszył i wziął za naukę…gdzie tu cud? Takie świadectwa nie pomagają mi za bardzo…jestem bardzo ciężko chora a jestem młoda..choroba zrujnowała mi życie już od dzieciństwa..szukam naprawdę budujących świadectw że ktoś został uzdrowiony z nieuleczalnej choroby w nadprzyrodzony sposób (bez leków itd.) a nie że komuś katar przeszedł po tygodniu….Życzę wszystkim Wiary, Zdrowia i Cudów jeśli tego potrzebują dla swojego Życia.

Robert
Gość
Robert

Boże, ale twoje owieczki są głupie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!