Kasia: otrzymałam laskę wewnętrznego spokoju

Kochani dzisiaj rozpoczęłam trzecią Nowennę Pompejańską. Przede mną jeszcze wiele takich nowenn - bo ta modlitwa uzależnia i dzień bez niej jest pusty i w sercu czuje, że czegoś mi brakuje. Czuję pustkę, która znika z chwilą rozpoczęcia odmawiani różańca. Przeczytaj Kasia: otrzymałam laskę wewnętrznego spokoju
Przeczytaj całość

Barbara: znaleziona miłość

Do tej pory byłam samotna. Mając 43 lata trudno było mi znaleźć miłość i kogoś z kim mogłabym dzielić resztę swojego życia. W kwietniu 2012 roku zaczęłam odmawiać NP w intencji znalezienia dla siebie drugiej połowy.Przeczytaj Barbara: znaleziona miłość
Przeczytaj całość

Pablo: Trudna miłość

Od samego początku wiedziałem że muszę zawierzyć Matce Boskiej i Bogu, dziś mija 15 dzień odmawiania Litanii Pompejańskiej, z każdym dniem jest mi coraz łatwiej, modlitwa sprawia większą radość.
Przeczytaj całość

Teresa: świadectwo mocy nowenny pompejańskiej

Moje świadectwo mocy modlitwy pompejanskiej to sam już fakt, że odmawiając jedna intencje podjęłam się drugiej a później trzeciej, za osoby bardzo mi bliskie ,czyli w jednym czasie odmawiam 3nowenny pompejanskie a oprócz tego odmawialam 15 modlitw tajemnicy szczęścia i modlitwę ku czci 7ran Chrystusa... Przeczytaj Teresa: świadectwo mocy nowenny...
Przeczytaj całość

Kasia: Odwiedziłam koleżankę, która opowiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej.

Od roku z mężem staramy się o drugie dziecko. W maju poroniłam, w sierpniu byłam w ciąży pozamacicznej. Bardzo mocno to przeżyłam. Bałam się w ogóle podjąć kolejne starania. Odwiedziłam koleżankę, która opowiedziała mi o Nowennie Pompejańskiej.
Przeczytaj całość

Krzysztof: Świadectwo dotyczące pracy ale nie tylko

Moje świadectwo będzie krótkie ale treściwe. Dzięki Nowennie i Panu Jezusowi znalazłem dobrą pracę. Ale to nie wszystko. NMP i Pan Jezus zabrali ciężar psychiczny związany z problemami w poprzednich pracach i sprawach prywatnych. Poczułem ogromny spokój. Pewność siebie — nie mylić proszę z pychą. Poczułem że chcę powracać też do Nowenny i że bardzo dobrze się czuję odmawiając ją co wieczór.
Poza tym ten kto ją odmawia zostaje napełniony przez Ducha Świętego miłością, pokojem, ufnością, wzmocnioną wiarą. Tylko jedno ale…
Wszystko zależy jak mocno otworzysz się na łaski i jak mocno otworzysz serce z wiarą. Pamiętajmy ta miłość jest za darmo i NMP i Pan Jezus chcą nam ją dać zawsze. Tylko my często wolimy „bożki” tego świata. Warto od nich odejść i pójść w stronę NMP i Pana Jezusa. Bo przecież Pan Jezus jest drogą, prawdą, życiem. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, pytania, problemy odpowiedź zawsze jest tylko jedna–> JEZUS. I wszystko jasne 🙂 i co najważniejsze na właściwych torach.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

4 komentarzy do "Krzysztof: Świadectwo dotyczące pracy ale nie tylko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Agnieszka
Gość
Agnieszka

Dziękuje za to świadectwo.Obecnie odmawiam kolejna nowenne o dobrą pracębo w obecnej nie da się pracować i jest atmosfera fatalna.Oby Maryja mnie wysluchala wkońcu.Odkad pamiętam mam problemy w pracy,i w życiu osobistym i takie świadectwa dają mi nadzieję.

Danka
Gość

Witam, wielce budująca wypowiedź, pozdrawiam 🙂

joanna
Gość
joanna

Ja takze odmawiam NP w intencji pracy.Swiadectwa o znalezieniu pracy daja nadzieje.

HALINA
Gość

Bardzo konkretne świadectwo, SZCZĘŚĆ BOŻE !!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!