Ana: Prosba o wyprostowanie drog zyciowych i zawodowych dla szwagra..

Dodam, ze o NP uslyszala od zakonnicy bedacej na Jasnej Gorze...ktora przechodzac obok nas powiedziala, ze MB napewno wyslucha jesli sie pomodle wlasnie Nowenna Pompejanska.
Przeczytaj całość

Ciekawe spostrzeżenia Kasi o różańcu :)

Różaniec :) to modlitwa piękna,wyciszająca,ucząca nowego życia!życia,które musimy tutaj przejść,przejść jakoś drogę,drogę, którą sami wybieramy;dobrą lub złą! drogę na skróty lub BOŻĄ drogę, nie zawsze zgodną z naszymi planami i oczekiwaniami. Najważniejsza rzecz w życiu,którą musimy wypełnić to modlitwa,taka z serca,krótka lub długa - ale musi płynąć z serca! Płynąć jak...
Przeczytaj całość

Edyta: łaska zdrowia

Dziś mogę powiedzieć, że całe moje życie jest łaską bożą czego wcześniej nie dostrzegałam. Obecnie odmawiam część dziękczynną
Przeczytaj całość

Gosia: Wsparcie podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Matko Boża Królowo Różańca Świętego nadszedł czas aby podziękować Tobie za dar otrzymania pracy przez mojego syna. Pierwszą nowennę pompejańską rozpoczęłam w lipcu 2016 roku, kiedy to mój syn zwolnił się z pracy i wyjechał w głąb kraju.
Przeczytaj całość

Elżbieta: Nowenna pompejańska to nowenna ratująca!

W lutym córka powiedziała mi o rozpadzie jej małżeństwa, było to wyznanie dramatyczne, a konflikt doprowadził do tego, że córka wyprowadziła się z domu. Byłam zrozpaczona i nie wiedziałam, co mogę zrobić. Wbrew zakazowi córki, zwierzyłam się z problemu mojej siostrzenicy i ona powiedziała mi o nowennie pompejańskiej, o której...
Przeczytaj całość

Krystyna: Natychmiastowa pomoc Matki Bożej – część 2

Niech będzie pochwalona Maryja Matka Miłosierna.

Moi Drodzy, 6 czerwca dałam świadectwo o natychmiastowej pomocy Matki Bożej. Odmawiam druga Nowennę Pompejańską z prośbą o uwolnienie moich dzieci od depresji, od tęsknoty za Polską. Moje dzieci są za granicą. Córka nie dość, że ma depresję to nie ma pracy. I oto dzisiaj 10 czerwca 2015r. otrzymałam wiadomość od niej, że od poniedziałku idzie do pracy. Jest taka szczęśliwa, napisała mi na fb, że dziękuje Matce Bożej za tą pracę. Kiedy zadzwoniłam do niej usłyszałm jej ciepły i radosny głos. Jest to praca o którą bardzo zabiegała. dobra praca i dobrze płatna. bardzo ciężko się dostać do tej pracy, bo chętnych naszych Rodaków jest ogrom. Matko Boża z Pompejów bądz uwielbiona za Twe łaski. Jestem dopiero w części dziękczynnej, jeszcze nie ukończyłam Nowenny Pompejańskiej, a łaski już spłynęły. Ufam, że trwale Matka Boża uwolni moje dzieci od depresji.
Moi kochani, którzy macie różnorakie problemy, nie rezygnujcie z tej cudnej modlitwy. Nawet gdyby pietrzyły się przed wami trudności, módlcie się. Proście swojego Anioła Stróża o pomoc, On wam tak zorganizuje dzień, że dacie radę. Życzę wam tego. I nawet jeżeli czasem nie od razu otrzymacie to o co prosicie-UFACIE MATCE BOŻEJ. To jest nasza Królowa, to jest nasza Matka, która przychodzi na ziemię w różnych miejscach na świecie, aby dać nam strapionym pocieszenie i pomoc. Kocham Cię Matko Boża.
Czytających proszę o jedno Zdrowaś Maryjo, a dobry Bóg niech wam to wynagrodzi. Zostańcie z Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

7 komentarzy do "Krystyna: Natychmiastowa pomoc Matki Bożej – część 2"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Marta
Gość

Mam nadzieję, że moja mama się za mnie tak modli jak Ty za swoje dzieci i że tak się o mnie troszczy…
Obiecuje modlitwę. Niech Bóg będzie z Tobą i Twoją rodziną! Bardzo dziękuję za wspaniałe świadectwo!

Krystyna
Gość
Krystyna

Bóg zapałać. Ja wyniosłam modlitwę z domu rodzinnego. Napewno Twoja mama jeżeli miała takie wzorce też się za Toba modli. Dziękuję za modlitwę. Bóg z Tobą.

barbara
Gość
barbara

Tez odmawiam Nowenne za syna i ngdy nie trace nadzieji wyprosilam wiele lask od MB Rozancowej i Sw. Rity a teraz koncze za 6 dni NBlagalna pomodle sie za ciebie , Bog z Toba i Matka Najswietsza.Dziekuje za wspaniale swiadectwo!

Krystyna
Gość
Krystyna

Dziękuję za modlitwę i wzajemnie Bog z Tobą.

Ania
Gość

POmodliłam się za Ciebie Krystyni o za Twoje dzieci, Niech NMP troszczy się o Was i Bóg będzie z Wami!

Krystyna
Gość
Krystyna

dziękuję Wam wszystkim za modlitwę, niech dobry Bóg Wam błogosławi.

ania
Gość

Wspaniale swiadectwo. Ja tez mam dzieci sa jeszcze male dosyc i bede im wpajala modlitwe.
Niech Cie Bog blogoslawi i ma zawsze opiece i Twoje dzieci.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!