Monika: Modlitwa o ratunek dla małżeństwa

Moi drodzy, chciałabym złożyć świadectwo z mojej drugiej nowenny, którą zakończyłam 24 grudnia, trochę czasu już upłynęło, ale cały czas coś przeszkadzało mi w napisaniu świadectwa. Obydwie nowenny odmawiałam w podobnych intencjach, pierwszą o nawrócenie mojego męża, a drugą o pojednanie w naszym małżeństwie i powrót do domu męża. O nowennie dowiedziałam się w bardzo trudnym momencie mojego życia, kiedy 5 miesięcy temu mój mąż z dnia na dzień postanowił odejść ode mnie.
Read More

Anna: Ratowanie małżeństwa

Nie ustaję w modlitwie, wierzę, że to co po ludzku jest niemożliwe, z pomocą Matki Bożej uda się rozwiązać. Proszę wszystkich o modlitwę, aby mój mąż pozbył się złości, a nauczył się cieszyć tym co jest tu i teraz. Z całego serca dziękuję.
Read More

Bożena: Maryjo jednak nie zostawiłaś mnie w potrzebie

Stał się cud Matka Najświętsza pomogła nie zostawiła nas z tym problemem
Read More

A: Wiem że się uda!

Na nowennę natknęłam się w internecie ok 4 lata temu czytając świadectwa odmawiających. czytałam je trochę z ciekawości i trochę z niedowierzaniem. Nigdy nie myślałam ze sięgnę po różaniec i zacznę ja odmawiać ; bo jak ja znajdę tyle wolnego czasu w ciągu dnia , myślałam ..niemożliwe a jednak ..
Read More

Karolina: Samotność

Swoją nowennę w intencji odnalezienia dla siebie mężczyzny skończyłam odmawiać 18 kwietnia. Od tamtego czasu czekam, jest czerwiec, a moja intencja nie została wysłuchana. Czuję się jeszcze bardziej samotna

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Karolina: Samotność"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Ania
Gość

Ja się modliłam o prawdziwą miłość kilka lat, niestety czasem kilka zdrowasiek przez dwa miesiące nie wystarczy bo to nie jest koncert życzeń.

Nadzieja
Gość
Nadzieja

Kilka? Można wiedzieć, ile dokładnie i jak jest teraz?:) Ja modlę się już 4 lata w tej intencji i żałuję, że tak późno na to wpadłam i wcześniej nie postawiłam Pana Boga na pierwszym miejscu w moim życiu…

Ania
Gość

Koło 5 lat napewno, po drodze było kilka pomyłek pewnie po to żebym się czegoś nauczyła. W końcu się udało czego i tobie życzę.

nieznajoma
Gość
nieznajoma

9 lat 🙂

Danka
Gość

Karolino, niedługo wakacje:) nie trać wiary. Nie czuj się samotna, bo Jezus Cię kocha i Maryja, są przy Tobie i nigdy Cię nie zawiodą. Bądź życzliwa, uśmiechaj się do ludzi, okazuj dobro – a dobro znajdziesz. Nie trać wiary. Matka Boża wie, że pragniesz miłości. Prawdziwa miłość zapewne czeka na Ciebie, jest blisko:) Danka

kruszynka
Gość
kruszynka

20 lat i ciągle mam nadzieję.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!