Elżbieta: Macierzyństwo córki

Minęły dwa lata małżeństwa mojej córki Anny i mimo starań nie mogła zajść w ciążę. Podjęli leczenie sprawdzanie, wizyty u lekarzy i nic. Modliliśmy się o łaskę macierzyństwa i dalej nic. Koleżanka powiedziała mi o nowennie pompejańskiej, że modli się o uratowanie małżeństwa syna. Najpierw pomyślałam że nie dam rady, modlitwa różańcowa nie była moja mocną stroną ale spróbowałam i tak zaczęłam.
Read More

Hanna: Matka Boża pomogła w ciężkiej chorobie męża

Wierzyłam,że Matka Boża da nam potrzebne łaski aby pokonać chorobę.
Read More

Ania: Dzięki Maryi mąż otrzymał nową pracę!

Chcę napisać o tym, jak hojny jest Bóg w rozdawaniu łask i jak potężne jest Orędownictwo Maryi oraz jak Maryja prowadziła mnie do duchowego wzrostu i całkowitego zawierzenia siebie Bogu.
Read More

Kasia: Mój synek

Jesem właśnie przy końcu odmawiania mojej kolejnej nowenny pompejanskiej. I chce podzielić się świadectwem otrzymanej laski. Jestem ciężko chora , kolejny raz walczę z nowotworem , lekarze nie dają mi szans na całkowite wyleczenie a jedynie na przedłużenie życia, ale ja te nowennę postanowiłam odmawiać w intencji mojego synka Kacperka. Od pewnego czasu widziałam, że coś złego dzieje się z jego emocjami, zawsze był zamknięty w sobie , ale ostatnio tłumil emocje a później wybuchła z taka gwaltownoscia , że trudno było to opanować.
Read More

G: Odnowa dzięki nowennie

Na nowennę trafiłem jak większość z Was  W pogoni za dzisiejszym pędem pieniądze, kariera, sukces do kościoła tylko w niedziele  do spowiedzi dwa razy w roku przed świetami bardziej z tradycji niż wiary nie zauważyłem jak zatraciłem rodzine i siebie .
Read More

KAMILA: wszystko idzie z nieba

Tak sie składa że usiadłam dzisiaj właśnie w Boże Ciało bo jestem w pracy i zaczełam przeglądac youtoba obejżałam wykłady jednego z księży który napomniał o tej nowennie nastepnier poczytałam o niej postanowiłam że spróbuje i policzyłam kiedy by sie skończyła jeśli dziś bym zaczęła kochani czy to nie jest od Boga ..kończy sie 27.07. w rocznice mojego ślubu mm nadzieje że zły nie stanie mi i mojemu mężowi aby ją skończyć..Daj Boże abym dotrwała  pozdrawiam Kamila

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "KAMILA: wszystko idzie z nieba"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Bea
Gość

To tylko zależy od Ciebie czy dotrwasz do końca- zły nie ma nic do tego. Gdy najdzie Cię chwila zwątpienia- zatrzymaj się przeproś Matkę Bożą i modl się nadal. Pozdrawiam

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!