Nikola: Zdałam egzaminy

Witam . Chciałabym podziękować Matce Bożej za pomoc okazaną mi, kiedy bardzo tego potrzebowałam. Obiecałam Najświętszej Maryi , że złoże swoje kolejne świadectwo . 5 Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać 1 września , kończę 24 października , a moja intencja już została wysłuchana . Przeczytaj Nikola: Zdałam egzaminy
Przeczytaj całość

Izabela: radość jaką czuję odmawiając nowennę !

Nowennę odmowilam już chyba piątą. Zawsze gdy kończę odmawiać zaraz pojawiają się kolejne intencje. Ale wiem że tak czują wszyscy. Obecnie czekam na efekt mojej modlitwy chociaż wiem że będzie wysluchana.
Przeczytaj całość

Dorota: Uzdrowienie dziecka

Witam mając 40 lat zaszłam w ciąże i zaczeły się moje problemy.Badanie usg prenatalne wykazało że dziecko prawdopodobnie urodzi się chore na zespół downa ewentualnie z wadami lub chore na serce.Badanie krwi również wyszło żle. Przeczytaj Dorota: Uzdrowienie dziecka
Przeczytaj całość

Antonina: Nowenna uratowała nam życie!!

W końcu koleżanka w pracy powiedziała mi o pompejance. Wahałam się parę miesięcy, zanim zaczęłam ją odmawiać. Bałam się, że nie wytrwam.
Przeczytaj całość

Kazimierz: To prawda!

To prawda, ta nowenna jest nie do odparcia. Aktualnie odmawiam piątą. Pomiędzy jedną a drugą myślałem sobie, że warto odpocząć trochę, abym nie stał się gadatliwy. Ale gdzie tam! Rano jak zawsze wcześnie wstawałem, odmawiałem pacierz, dokładałem litanię i… nie wstawałem z kolan, bo czułem, że czegoś w tym brak.Przeczytaj Kazimierz: To prawda!
Przeczytaj całość

JANUSZ: Nawrócony na zawsze

Przed chorobą oddaliłem się od wiary katolickiej, zacząlem powątpiewać w Nią. Zacząłem czytać ksiązki o  OOBE (out of body experience),czyli o eksperymentach wyjścia poza ciało. Trenowałem jak wejść w stan OOBE.  Gdy raptem w wakacje zachorowałem,zacząłem jeżdzić po klinikach,a wyniki nie polepszały się. Myślałem,że nie długo przyjdzie czas rozstania z tym światem. Płakałem w samotności,by żona i córka nie widziały moich łez. I wtedy zacząłem słuchać Radia Maryja a tam wieczorem codziennie leci rózaniec i zacząłęm go odmawiać. Szukalem w Internecie jakiś różańców do kupienia i natknąłęm się na stronę o Nowennie Pompejańskiej. Czytałem o jej historii i cudach jakie za Jej pomocą ludzie otrzymują. Myśląc ile czasu trzeba na odmawianie potrójnego różańca, nie dam rady,ale przecież kiedyś nawet nie chciałem zmówić jednej cząstki różańca.

W tym czasie dowiedziałem się,że będe miał operacje. Bałem się,wyliczyłem,że jeśli będe odmawiał nowenne to część błagalną zdołam odmówić przed zabiegiem operacyjnym. 21 grudnia zacząłem się z wielką wiarą i zachwytem modlić.
Zabieg udał się, jestem szczęśliwy i zdrowy.

Dzisiaj,czyli  12-02-2015 odmówiłem ostatni 54 dzień Nowenny. Było cięzko,czasami odpływałem przy modlitwie gdzieś w myślach. Nagrałem sobie tą modlitwe z Radia Różaniec i w ten sposób zacząłem się modlić.

Na zakończenie 54-dniowej modlitwy pojechałem do w Kościołą w Sulejowie, znajdującego się na terenie klasztoru o.Cystersów,w którym znajduje się kopia obrazu Matki Bożej z Pompejów,by jej podziękować za otrzymane dary uzdrowienia.

Dziękuje Matko Boża za udzielone łaski i proszę Wszystkich strapionych i chorych módlcie się tą Nowenną Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!