Kamila: Nic nie było w stanie mnie złamać !

Dzięki modlitwie, miałam tak dużo siły
Read More

Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty

Chciałabym podziękować Matce Najświętszej tym świadectwem za uratowanie mojego taty. Dzisiaj jest właśnie ostatni dzień części błagalnej nowenny pompejańskiej, którą ofiarowałam w intencji zdrowia i Bożego błogosławieństwa dla mamy i taty.Przeczytaj Aga: Chciałabym podziękować za uratowanie mojego taty
Read More

Andrzej: świadectwo

Ukończyłem pierwszą Nowennę pompejańską, z intencją chyba dość popularną - czyli sercową. Jak na razie niestety nie została wysłuchana, ale i bez niej zawdzięczam Maryi wiele: przemianę mojego życia. Z "letniego" stałem się człowiekiem skierowanym bardziej ku Bogu. Teraz rozumiem, że może to nie ta osoba, której szukam :) Więc...
Read More

Wioletta: moja pierwsza nowenna

Modląc się nowennę doznałam spokoju a moje nerwy pewnego dnia odeszły przestałam pić zioła uspokajające bez których nie funkcjonowałam.To na pewno nie była moja pierwsza i ostatnia nowenna :) kolejną chcę rozpocząć początkiem nowego roku
Read More

JANUSZ: Nawrócony na zawsze

Przed chorobą oddaliłem się od wiary katolickiej, zacząlem powątpiewać w Nią. Zacząłem czytać ksiązki o  OOBE (out of body experience),czyli o eksperymentach wyjścia poza ciało. Trenowałem jak wejść w stan OOBE.  Gdy raptem w wakacje zachorowałem,zacząłem jeżdzić po klinikach,a wyniki nie polepszały się. Myślałem,że nie długo przyjdzie czas rozstania z tym światem. Płakałem w samotności,by żona i córka nie widziały moich łez. I wtedy zacząłem słuchać Radia Maryja a tam wieczorem codziennie leci rózaniec i zacząłęm go odmawiać. Szukalem w Internecie jakiś różańców do kupienia i natknąłęm się na stronę o Nowennie Pompejańskiej. Czytałem o jej historii i cudach jakie za Jej pomocą ludzie otrzymują. Myśląc ile czasu trzeba na odmawianie potrójnego różańca, nie dam rady,ale przecież kiedyś nawet nie chciałem zmówić jednej cząstki różańca.

W tym czasie dowiedziałem się,że będe miał operacje. Bałem się,wyliczyłem,że jeśli będe odmawiał nowenne to część błagalną zdołam odmówić przed zabiegiem operacyjnym. 21 grudnia zacząłem się z wielką wiarą i zachwytem modlić.
Zabieg udał się, jestem szczęśliwy i zdrowy.

Dzisiaj,czyli  12-02-2015 odmówiłem ostatni 54 dzień Nowenny. Było cięzko,czasami odpływałem przy modlitwie gdzieś w myślach. Nagrałem sobie tą modlitwe z Radia Różaniec i w ten sposób zacząłem się modlić.

Na zakończenie 54-dniowej modlitwy pojechałem do w Kościołą w Sulejowie, znajdującego się na terenie klasztoru o.Cystersów,w którym znajduje się kopia obrazu Matki Bożej z Pompejów,by jej podziękować za otrzymane dary uzdrowienia.

Dziękuje Matko Boża za udzielone łaski i proszę Wszystkich strapionych i chorych módlcie się tą Nowenną Pompejańską.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!