Zofia: Otrzymałam łaskę przebaczenia

Nowennę Pompejańską zaproponowała mi koleżanka. Pomyślałam sobie, tyle mam tych modlitw i obowiązków, że na pewno nie dam rady. Dała mi małą książeczkę, więc położyłam ją na półce nie czytając. Jednak coś nie dawało mi spokoju, chodziło to za mną.
Przeczytaj całość

Ania: z dnia na dzień odrzuciłam papierosy

Modliła się w różnych intencjach ale nie bezpośrednio za siebie samą. Mały wielki cud Bóg mi uczynił za wstawiennictwem Panny Marii. Ja palacz z dnia na dzień odrzuciłam papierosy!!
Przeczytaj całość

Monika: mieliśmy z mężem duże problemy z pracą

jest mi lżej, łatwiej, oboje z mężem znaleźliśmy pracę, powoli pokonujemy długi stajemy na nogi, obecnie przygotowuję się do odmawiania kolejny raz tej cudownej Modlitwy, tym razem za córkę i wiem że Mateńka mnie wysłucha.
Przeczytaj całość

Ewelina: Wszystkie prośby zostały wysłuchane

Często czytam świadectwa innych osób, co napełnia mnie nadzieją, Bóg chce dla nas jak najlepiej, tylko musimy się modlić do Niego o właściwe pokierowanie naszym życiem. Dlatego także chciałabym się podzielić swoim świadectwem. O nowennie pompejańskiej usłyszałam od koleżanki cztery lata temu.
Przeczytaj całość

Małgorzata: Poważny wypadek

Pierwszego kwietnia podczas rozmowy telefonicznej z mamą dowiedziałam się, że mój tata miał wypadek. Poprzedniego wieczoru tata wracał od swojej siostry. Gdy przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych, z pełną prędkością uderzył w niego bus. Bez zastanowienia złapałam za różaniec i rozpoczęłam nowennę pompejańską. Przeczytaj Małgorzata: Poważny wypadek
Przeczytaj całość

Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ

Szczęść Boże.

Chciałam podzielić się tym, jak Matka Boża działa poprzez Nowennę i jak działa bez względu na czas. Skończyłam odmawiać Nowennę w styczniu. Byłam przekonana, że po odmówionej Nowennie Matka Boska zadziała tu i teraz. Nic takiego się nie stało. Odmawiając Nowennę oddałam Jej mój problem do końca i byłam pewna, że przyjdzie czas na jego rozwiązanie. Czekałam wierząc, że po prostu nie nadszedł jeszcze czas. Mogłam zacząć odmawiać kolejny raz Nowennę, ale Spowiednik nakazał mi w tej kwestii wstrzymanie, a godzinę jaką poświęcałam na odmówienie Nowenny prosił, abym spędzała z rodziną. Czekałam 4 pełne miesiące na działanie Matki Boskiej i Ona zadziałała! Jestem bardzo Jej za to wdzięczna. Ufałam, że mnie wysłucha i chciałabym, abyśmy wszyscy zaufali Jej z całego serca, ponieważ Ona wysłuchuje naszych modlitw i działa wtedy, kiedy jest ku temu najlepszy czas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maariusz
Gość
Maariusz

dziekuje :)!!!!!!!!!!!!!!!

wiesława
Gość
wiesława

Dziękuję z całego serca za nadzieję. Też czekam……. bardzo! AVE MARYJA!

Mateusz
Gość
Mateusz

Też nie mam zamiaru odmawiać setki razy nowenn za jedną intencją, bo wiem, że Matka Boża mnie wysłucha.
Wiara i Cierpliwość wystarczy 🙂 Prawdziwa Miłość jest Cierpliwa 🙂

Jagoda
Gość
Jagoda

Dziekuje za cudowne świadectwo.Daje nadzieje, ufam i czekam.:)

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Agata
Gość

Dziękuję 🙂

Lijo(Lidia)
Gość

Pięknie!!!!

Magdalena
Gość
Magdalena

Naprawdę spowiednik polecił rezygnację z odmawiania różańca? Znając moc różańca nigdy nie polecałabym przerwy w jego odmawianiu..

E.
Gość

Magdaleno nie oceniaj zbyt pochopnie. Pamiętaj, że spowiednik działa pod wpływem Ducha Świętego, i być może w tej konkretnej sytuacji, takie rozwiązanie było lepsze. Przecież właśnie podkreśla się, że trzeba wypełniać obowiązki stanu, nie można tylko poświęcać się modlitwie, kiedy mamy np. rodzinę i tym samym ją zaniedbujemy.

Artur
Gość

Odmówiłem Nowennę. Nic się nie poprawiło z moim zdrowiem. Zacząłem wątpić. Ale jestem w trakcie odmawiania drugiej. Takie świadectwa dają mi nadzieję, że jeszcze będzie dobrze, że jeszcze nie czas. Choć czuję, że mam go coraz mniej.

E.
Gość

Arturze, może warto zrobić coś jeszcze. Może jakieś Msze o uzdrowienie. Powinny być gdzieś niedaleko ciebie, albo przez internet mimj[kropka]pl

Joanna
Gość
Joanna

Odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie i nic…minęło już półtora roku…Miałam tak ciężką pracę, że kolejnej już nie mogłam odmówić. Jak trwać w nadziei…

AlaJ
Gość

może po prostu wierzyć, a nie trzeba już odmawiać następnych.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!