Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ

Szczęść Boże.

Chciałam podzielić się tym, jak Matka Boża działa poprzez Nowennę i jak działa bez względu na czas. Skończyłam odmawiać Nowennę w styczniu. Byłam przekonana, że po odmówionej Nowennie Matka Boska zadziała tu i teraz. Nic takiego się nie stało. Odmawiając Nowennę oddałam Jej mój problem do końca i byłam pewna, że przyjdzie czas na jego rozwiązanie. Czekałam wierząc, że po prostu nie nadszedł jeszcze czas. Mogłam zacząć odmawiać kolejny raz Nowennę, ale Spowiednik nakazał mi w tej kwestii wstrzymanie, a godzinę jaką poświęcałam na odmówienie Nowenny prosił, abym spędzała z rodziną. Czekałam 4 pełne miesiące na działanie Matki Boskiej i Ona zadziałała! Jestem bardzo Jej za to wdzięczna. Ufałam, że mnie wysłucha i chciałabym, abyśmy wszyscy zaufali Jej z całego serca, ponieważ Ona wysłuchuje naszych modlitw i działa wtedy, kiedy jest ku temu najlepszy czas.

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

13 myśli na temat „Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ

  1. Też nie mam zamiaru odmawiać setki razy nowenn za jedną intencją, bo wiem, że Matka Boża mnie wysłucha.
    Wiara i Cierpliwość wystarczy 🙂 Prawdziwa Miłość jest Cierpliwa 🙂

  2. Naprawdę spowiednik polecił rezygnację z odmawiania różańca? Znając moc różańca nigdy nie polecałabym przerwy w jego odmawianiu..

    • Magdaleno nie oceniaj zbyt pochopnie. Pamiętaj, że spowiednik działa pod wpływem Ducha Świętego, i być może w tej konkretnej sytuacji, takie rozwiązanie było lepsze. Przecież właśnie podkreśla się, że trzeba wypełniać obowiązki stanu, nie można tylko poświęcać się modlitwie, kiedy mamy np. rodzinę i tym samym ją zaniedbujemy.

  3. Odmówiłem Nowennę. Nic się nie poprawiło z moim zdrowiem. Zacząłem wątpić. Ale jestem w trakcie odmawiania drugiej. Takie świadectwa dają mi nadzieję, że jeszcze będzie dobrze, że jeszcze nie czas. Choć czuję, że mam go coraz mniej.

    • Arturze, może warto zrobić coś jeszcze. Może jakieś Msze o uzdrowienie. Powinny być gdzieś niedaleko ciebie, albo przez internet mimj[kropka]pl

  4. Odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie i nic…minęło już półtora roku…Miałam tak ciężką pracę, że kolejnej już nie mogłam odmówić. Jak trwać w nadziei…

A Ty co o tym myślisz? Napisz!