Anna:Nie wiedziałam o co prosić….

Odmawiam NP pierwszy raz. Intencji mialam dużo...nie wiedziałam o co mam prosić, wieć proszę ogolnie o opiekę nade mną i moją rodziną. Wierzę, że Mateńka sama wie, co dla mnie najlepsze. Parę dni temu skończyłam część błagalną, bardzo dobrze mi się ją odmawiało, z entuzjazmem itp., niestety teraz jest gorzej,...
Read More

Sylwia: podziękowanie za opiekę w trudnych chwilach

Chcę złożyć świadectwo za pomoc Maryi w trudnej sytuacji finansowej. Mamy z mężem trudną sytuację finansową, na którą złożyło się wiele czynników... w pewnym momencie jedynym rozwiązaniem na tę sytuację wydawała się tylko pomoc z Nieba i nie zawiodłam się...
Read More

malgorzatka: Dziękuje Matko Boża za tą nowennę!

witam! ja również chciałabym się podzielić moim świadectwem. O nowennie pompejańskiej dowiedziałam się od siostry mojego męża. Przyznam się szczerze że jakoś sceptycznie do niej podchodziłam a teraz nie mogę bez niej żyć. Przeczytaj malgorzatka: Dziękuje Matko Boża za tą nowennę!
Read More

Elżbieta: Maryja Najdroższy klejnot

nie wyobrażam sobie dnia bez różańca
Read More

Dorota: Dziekuje Ci Maryjo za pomoc!!!

Pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica. Za tydzien bedzie miesiac gdy zakonczylam odmawiac Nowenne Pompejanska, i moja prosba zaczela sie spelniac.
Read More

Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ

Szczęść Boże.

Chciałam podzielić się tym, jak Matka Boża działa poprzez Nowennę i jak działa bez względu na czas. Skończyłam odmawiać Nowennę w styczniu. Byłam przekonana, że po odmówionej Nowennie Matka Boska zadziała tu i teraz. Nic takiego się nie stało. Odmawiając Nowennę oddałam Jej mój problem do końca i byłam pewna, że przyjdzie czas na jego rozwiązanie. Czekałam wierząc, że po prostu nie nadszedł jeszcze czas. Mogłam zacząć odmawiać kolejny raz Nowennę, ale Spowiednik nakazał mi w tej kwestii wstrzymanie, a godzinę jaką poświęcałam na odmówienie Nowenny prosił, abym spędzała z rodziną. Czekałam 4 pełne miesiące na działanie Matki Boskiej i Ona zadziałała! Jestem bardzo Jej za to wdzięczna. Ufałam, że mnie wysłucha i chciałabym, abyśmy wszyscy zaufali Jej z całego serca, ponieważ Ona wysłuchuje naszych modlitw i działa wtedy, kiedy jest ku temu najlepszy czas.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

13 komentarzy do "Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Maariusz
Gość
Maariusz

dziekuje :)!!!!!!!!!!!!!!!

wiesława
Gość
wiesława

Dziękuję z całego serca za nadzieję. Też czekam……. bardzo! AVE MARYJA!

Mateusz
Gość
Mateusz

Też nie mam zamiaru odmawiać setki razy nowenn za jedną intencją, bo wiem, że Matka Boża mnie wysłucha.
Wiara i Cierpliwość wystarczy 🙂 Prawdziwa Miłość jest Cierpliwa 🙂

Jagoda
Gość
Jagoda

Dziekuje za cudowne świadectwo.Daje nadzieje, ufam i czekam.:)

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Agata
Gość

Dziękuję 🙂

Lijo(Lidia)
Gość

Pięknie!!!!

Magdalena
Gość
Magdalena

Naprawdę spowiednik polecił rezygnację z odmawiania różańca? Znając moc różańca nigdy nie polecałabym przerwy w jego odmawianiu..

E.
Gość

Magdaleno nie oceniaj zbyt pochopnie. Pamiętaj, że spowiednik działa pod wpływem Ducha Świętego, i być może w tej konkretnej sytuacji, takie rozwiązanie było lepsze. Przecież właśnie podkreśla się, że trzeba wypełniać obowiązki stanu, nie można tylko poświęcać się modlitwie, kiedy mamy np. rodzinę i tym samym ją zaniedbujemy.

Artur
Gość

Odmówiłem Nowennę. Nic się nie poprawiło z moim zdrowiem. Zacząłem wątpić. Ale jestem w trakcie odmawiania drugiej. Takie świadectwa dają mi nadzieję, że jeszcze będzie dobrze, że jeszcze nie czas. Choć czuję, że mam go coraz mniej.

E.
Gość

Arturze, może warto zrobić coś jeszcze. Może jakieś Msze o uzdrowienie. Powinny być gdzieś niedaleko ciebie, albo przez internet mimj[kropka]pl

Joanna
Gość
Joanna

Odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie i nic…minęło już półtora roku…Miałam tak ciężką pracę, że kolejnej już nie mogłam odmówić. Jak trwać w nadziei…

AlaJ
Gość

może po prostu wierzyć, a nie trzeba już odmawiać następnych.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!