Izabela: PO PROSTU JEJ ZAUFAJ

Szczęść Boże.

Chciałam podzielić się tym, jak Matka Boża działa poprzez Nowennę i jak działa bez względu na czas. Skończyłam odmawiać Nowennę w styczniu. Byłam przekonana, że po odmówionej Nowennie Matka Boska zadziała tu i teraz. Nic takiego się nie stało. Odmawiając Nowennę oddałam Jej mój problem do końca i byłam pewna, że przyjdzie czas na jego rozwiązanie. Czekałam wierząc, że po prostu nie nadszedł jeszcze czas. Mogłam zacząć odmawiać kolejny raz Nowennę, ale Spowiednik nakazał mi w tej kwestii wstrzymanie, a godzinę jaką poświęcałam na odmówienie Nowenny prosił, abym spędzała z rodziną. Czekałam 4 pełne miesiące na działanie Matki Boskiej i Ona zadziałała! Jestem bardzo Jej za to wdzięczna. Ufałam, że mnie wysłucha i chciałabym, abyśmy wszyscy zaufali Jej z całego serca, ponieważ Ona wysłuchuje naszych modlitw i działa wtedy, kiedy jest ku temu najlepszy czas.

Dzień bez nowenny 

to dzień stracony!

13
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
10 Wątki komentarzy
3 Wątki z odpowiedziami
0 Obserwujący
 
Najpopularniejsze
Najgorętsze
12 Autorzy
AlaJJoannaArturE.Magdalena Autorzy ostatnich
  Powiadamiaj mnie o odpowiedziach  
Powiadom o
Maariusz
Gość
Maariusz

dziekuje :)!!!!!!!!!!!!!!!

wiesława
Gość
wiesława

Dziękuję z całego serca za nadzieję. Też czekam……. bardzo! AVE MARYJA!

Mateusz
Gość
Mateusz

Też nie mam zamiaru odmawiać setki razy nowenn za jedną intencją, bo wiem, że Matka Boża mnie wysłucha.
Wiara i Cierpliwość wystarczy 🙂 Prawdziwa Miłość jest Cierpliwa 🙂

Jagoda
Gość
Jagoda

Dziekuje za cudowne świadectwo.Daje nadzieje, ufam i czekam.:)

Bea
Gość
Bea

Piękne świadectwo.

Agata
Gość
Agata

Dziękuję 🙂

Lijo(Lidia)
Gość
Lijo(Lidia)

Pięknie!!!!

Magdalena
Gość
Magdalena

Naprawdę spowiednik polecił rezygnację z odmawiania różańca? Znając moc różańca nigdy nie polecałabym przerwy w jego odmawianiu..

E.
Gość
E.

Magdaleno nie oceniaj zbyt pochopnie. Pamiętaj, że spowiednik działa pod wpływem Ducha Świętego, i być może w tej konkretnej sytuacji, takie rozwiązanie było lepsze. Przecież właśnie podkreśla się, że trzeba wypełniać obowiązki stanu, nie można tylko poświęcać się modlitwie, kiedy mamy np. rodzinę i tym samym ją zaniedbujemy.

Artur
Gość
Artur

Odmówiłem Nowennę. Nic się nie poprawiło z moim zdrowiem. Zacząłem wątpić. Ale jestem w trakcie odmawiania drugiej. Takie świadectwa dają mi nadzieję, że jeszcze będzie dobrze, że jeszcze nie czas. Choć czuję, że mam go coraz mniej.

E.
Gość
E.

Arturze, może warto zrobić coś jeszcze. Może jakieś Msze o uzdrowienie. Powinny być gdzieś niedaleko ciebie, albo przez internet mimj[kropka]pl

Joanna
Gość
Joanna

Odmówiłam 3 Nowenny Pompejańskie i nic…minęło już półtora roku…Miałam tak ciężką pracę, że kolejnej już nie mogłam odmówić. Jak trwać w nadziei…

AlaJ
Gość
AlaJ

może po prostu wierzyć, a nie trzeba już odmawiać następnych.

NOWOŚĆ

Dwa filmy

o Michale Archaniele

na DVD - z książeczką