Z: Problemy finansowe zostały rozwiązane

Szczęść Boże. Moje swiadecto bedzie krótkie otóż Moja pierwsza NP zaczęłam odmawiać pod koniec roku 2017.kiedy zaczęły sie u Mnie problemy finansowe nie unialam sama sobie z tym poradzić i natknąłam sie na NP w internecie. Moja prozba zostala wysluchana skonczylam NP w styczniu 2018 roku i z miesiaca na miesiąc powoli do przodu zaczęło sie wszystko układać. Jestem ogromnie wdzięczna Matce Boskiej za wstawiennictwobi wysluchana modlitwe. Bóg z Wami
Read More

Bernard: Przeszczep nerki

Mam ogromne zaufanie do Matki Bożej
Read More

Joanna: Po nowotworze nie ma śladu

W grudniu 2013 r. u mojej mamy zdiagnozowano nowotwór jajnika. Dla nas zabrzmiało to jak wyrok! Człowiek, który nie miał do czynienia z tym rodzajem choroby, naprawdę nie ma pojęcia, jaki to strach, szok i ból. Mama ma dopiero 58 lat. W trybie pilnym została skierowana na operację. Po ciężkim zabiegu nastąpiły komplikacje. Mama spędziła w szpitalu wiele dni. Lekarze kiwali głowami i nawet nie starali się ukrywać, jak groźne jest to, co się dzieje z jej organizmem.
Read More

Anna: wytrwałam

Moje świadectwo jest ,,małe,, w prównaniu z innymi kiedy to np.ktoś wrócił do zdrowia. Ja nigdy nie pałałam sympatią do RÓżańca Św. dla mnie ta modlitwa była nudna.. kiedy trafiłam na wzmiankę o tej Nowennie Pompejańskiej na jakimś portalu plotkarskim skusiłam się aby więcej poczytać o niej.Długo kusiło mnie,aby podjąć...
Read More

Marysia: Mąż bardzo się zmienił, na lepsze oczywiście

Wierzę, że to Matka Najświętsza tak " pokierowała" zdarzeniami, żebym modliła się właśnie za tę osobę. Modliłam się spokojnie i pomijając zwyczajne zmęczenie bez większych komplikacji.
Read More

Iwona: Uzdrowienie z nałogu nikotynizmu

Obiecałam Matce Bożej, że napisze świadectwo uwolnienia z nałogu nikotynizmu, oto efekt mojej obietnicy. Palenie papierosów to silne uzależnienie, które niszczy człowieka zdrowie, ale także niszczy duchowo. Podejmowałam niejednokrotnie próby rzucenia palenia, ale nie udało się – paliłam dalej. Zaczęłam odmawiać codziennie różaniec (odmawiam trzy części).  Dzisiaj jestem osobą niepalącą prawie trzy tygodnie – jestem bardzo szczęśliwa, że nie palę papierosów. Czasami zdarzają się momenty, że przypomnę sobie o paleniu, ale bardzo się tym nie martwię, bo wiem, że opiekuje się mną Matka Boża. Odmawiając różaniec doświadczyłam i doświadczam wielu łask, przemianę i chociaż jeszcze nie otrzymałam tego o co najbardziej proszę to odmawiam dalej różaniec , bo bardzo kocham Matkę Bożą, Pana Jezusa, Boga. Z całego serca dziękuję Matce Bożej za uzdrowienia, uwolnienie z nałogu palenia papierosów i inne łaski.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!