Janina: Łaski dzieki nowennie.

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus. Witam wszystkich odmawiających nowennę. Chciałam podzielić sie z wami moimi doświadczeniami dotyczącymi nowenny .
Przeczytaj całość

Łucja: Zdany egzamin

Witam.Chciałbym podziękować Matce Bożej za pomoc w zdaniu ciężkiego egzaminu.Mimo,iż miałam małe szanse żeby zdać ten ezgamin , to jednak dzięki pomocy Bożej udało się.Odmówiłam już trzy nowenny pompejańskiej w różnych intencjach.Co prawda dwie pierwsze,nie zostały jeszcze spełnione,ale otrzymałam wiele innych łask.Przeczytaj Łucja: Zdany egzamin
Przeczytaj całość

Eliza: zapomniałam o swoim zobowiazaniu

Witam! I ja muszę podzielić się swoim świadectwem! Nie dotrzymałam jednak obietnicy od razu!!! Od 2 lat mam problem z polipami w macicy. Mój lekarz twierdził, że muszę mieć operację laparoskopową pod pełną narkozą aby go usunąć. Ja nie bardzo chciałam poddać się tej operacji bo wiedziałam, że wiele kobiet...
Przeczytaj całość

Dorota: prosiłam Pana Jezusa o to aby posyłał do mnie Ducha Świętego

Moja pierwsza Nowenna Pompejańska dobiega końca, dziś 51 dzień. Chcę w tym świadectwie na początek wspomnieć o trudnościach jakie robił mi zły w trakcie odmawiania Nowenny
Przeczytaj całość

Maria: Prawidłowa diagnoza

Witam wszystkich! Pragnę podzielić się swoim świadectwem, podsumowując kończący się rok, który był jednym z najcięższych w moim życiu. Zaczęło się wszystko równo rok temu, Święta Bożego Narodzenia 2016. Wirusowa infekcja, zwykła grypa, niestety przechodzona, gdyż w pracy nie mogłam sobie pozwolić na wolne. Wydawało się, ze rozeszło sie po kościach, jednak zaczęłam sie dziwnie czuć, serce zaczęło pracować na zwiększonych obrotach. Kardiolog stwierdził tachykardie, dostałam leki. Nie czułam sie lepiej. Lekarz rodziny przepisał antybiotyk, bo "coś tam jeszcze słyszy w klatce piersiowej".
Przeczytaj całość

Gosia: Maryja czyni cuda

Chciałabym złożyć wielkie podziękowania Matce Bożej za łaski, które otrzymałam od Niej.
Pierwszy raz o Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry. Było to ponad 3,5 roku temu, byłam wtedy w drugiej ciąży. Pierwszy mój poród był bardzo koszmarny. Nadal wspominam to ze łzami w oczach, dlatego jak tylko dowiedziałam się o Nowennie, zaczęłam się modlić o szybki i szczęśliwy poród. Oczywiście modlitwa została wysłuchana, mogę śmiało powiedzieć, że dzięki Maryi miałam poród szybki i prawie bezbolesny, mimo, że dzieci były bardzo duże.
Następną Nowennę odmawiałam o prace dla szwagra, również została wysłuchana, w przedostatnim dniu odmawiania części dziękczynnej. Modliłam się jeszcze 2 razy za mojego sąsiada alkoholika, aby przestał pić. Gdy odmawiałam za pierwszym razem, przez całe 54 dni nie pił, było to dużym zaskoczeniem dla wszystkich bo nigdy nie miał takiej „długiej” przerwy. Jednak po skończeniu modlitwy, sąsiad znów powrócił do picia. Za jakiś czas znowu postanowiłam odmawiać Nowennę w jego intencji. Tym razem było różnie, raz był trzeźwy, a raz pił. Nowennę skończyłam myśląc, może za mało modlitwy, może Matka Boża ma inne plany. Sąsiad pił z krótkimi przerwami, aż w końcu dostał padaczki alkoholowej. Wiem, że to Maryja i Pan Jezus dali taki znak w postaci padaczki, aby w końcu się opamiętał. Doktor powiedział mu, żeby wybrał: „picie,albo życie” i od tamtej pory a minęło prawie 2 miesiące sąsiad nie pije. Chwała Maryi za wszystkie łaski.
Do Nowenny tak się przyzwyczaiłam, że odmawiam już 7 z kolei, ponieważ brakuje mi modlitwy. Także zachęcam wszystkich, do odmawiania Nowenny, powierzenia swoich trosk Matce Bożej, która prędzej czy później nas wysłucha. Nigdy nie traćcie nadziei, ta modlitwa naprawdę czyni cuda. Chwała Panu i Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Gosia: Maryja czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Dziekuje,za swiadectwo. 🙂

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!