Magdalena: Zdane prawo jazdy

Nowennę pompejańską zaczęłam odmawiać po trzech niezdanych egzaminach praktycznych na prawo jazdy. Miałam już wszystkiego dość,chciałam zrezygnować.Może trzy egzaminy to nie tak dużo,ale sytuacja finansowa w naszym domu była naprawdę nieciekawa. Było mi żal rodziców,że ciągle dają mi pieniądze na poprawki.Przeczytaj Magdalena: Zdane prawo jazdy
Read More

Bernadeta: Dziękuję za siły i opiekę

W swoim życiu do tej pory odmowilam dwie Nowenny Pompejanskie .Odmawialam je w intencji mojej rodziny.Podczas odmawiania Nowenny Matuchna wspierała mnie i moja corke i dawała sily do życia.Mam męża alkoholika,relacje w rodzinie bywają trudne i zaburzone.
Read More

Justyna: To nie o to chodziło

Wraz z mężem staralismy się z mężem o dzidziusia ok 6 lat...stwierdzono u nas nie płodność. Pragnienie dziecka tak nam zaślepiło oczy że zdecydowaliśmy się na inseminację ( nieudana ). Rozpacz , żal , dllaczego ? Modliliśmy się do sw Rity ja odmówiłam z 4 nowenny. I nadal nic. Do tej pory. Podczas rekolekcji Bożonarodzeniowych słuchaliśmy Adama Szustaka ( polecam ) jego kazań. Kazania te dały mi wielką siłę.
Read More

Iza: przemiana wewnętrzna

Pierwsza NP za zdrowie osoby z rodziny, ta osoba nie jest jeszcze zdrowa, ale wierzę, że będzie w odpowiednim czasie. Otrzymałam mnóstwo łask, mianowicie: spokój na modlitwie, chęć odmawiania jeszcze więcej modlitw, zmianę postrzegania niektórych spraw, sporo spraw zaczęło się wreszcie układać, mimo że wcześniej szły opornie, albo wcale. Maryja...
Read More

Małgosia: nowenna przyniosła wiele dobrego w moim życiu

Odmawiam już trzecią Nowennę Pompejską, która przyniosła wiele dobrego w moim życiu. Zotałam naprawdę wysłuchana. Mój problem, przez który waliło się całe moje życie został rozwiązany, i nigdy, nigdy nie przypuszczałam że kiedyś się tak wiele u mnie i we mnie zmieni. To dzięki Maryi dostałam to. Prosiłam w jednej...
Read More

Gosia: Maryja czyni cuda

Chciałabym złożyć wielkie podziękowania Matce Bożej za łaski, które otrzymałam od Niej.
Pierwszy raz o Nowennie dowiedziałam się od mojej siostry. Było to ponad 3,5 roku temu, byłam wtedy w drugiej ciąży. Pierwszy mój poród był bardzo koszmarny. Nadal wspominam to ze łzami w oczach, dlatego jak tylko dowiedziałam się o Nowennie, zaczęłam się modlić o szybki i szczęśliwy poród. Oczywiście modlitwa została wysłuchana, mogę śmiało powiedzieć, że dzięki Maryi miałam poród szybki i prawie bezbolesny, mimo, że dzieci były bardzo duże.
Następną Nowennę odmawiałam o prace dla szwagra, również została wysłuchana, w przedostatnim dniu odmawiania części dziękczynnej. Modliłam się jeszcze 2 razy za mojego sąsiada alkoholika, aby przestał pić. Gdy odmawiałam za pierwszym razem, przez całe 54 dni nie pił, było to dużym zaskoczeniem dla wszystkich bo nigdy nie miał takiej „długiej” przerwy. Jednak po skończeniu modlitwy, sąsiad znów powrócił do picia. Za jakiś czas znowu postanowiłam odmawiać Nowennę w jego intencji. Tym razem było różnie, raz był trzeźwy, a raz pił. Nowennę skończyłam myśląc, może za mało modlitwy, może Matka Boża ma inne plany. Sąsiad pił z krótkimi przerwami, aż w końcu dostał padaczki alkoholowej. Wiem, że to Maryja i Pan Jezus dali taki znak w postaci padaczki, aby w końcu się opamiętał. Doktor powiedział mu, żeby wybrał: „picie,albo życie” i od tamtej pory a minęło prawie 2 miesiące sąsiad nie pije. Chwała Maryi za wszystkie łaski.
Do Nowenny tak się przyzwyczaiłam, że odmawiam już 7 z kolei, ponieważ brakuje mi modlitwy. Także zachęcam wszystkich, do odmawiania Nowenny, powierzenia swoich trosk Matce Bożej, która prędzej czy później nas wysłucha. Nigdy nie traćcie nadziei, ta modlitwa naprawdę czyni cuda. Chwała Panu i Maryi!

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Gosia: Maryja czyni cuda"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Dziekuje,za swiadectwo. 🙂

Bea
Gość

Piękne świadectwo.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!