Magdalena: Nowenna Pompejańska jak powietrze

Dziękuję za wszystkie łaski. Nowenna jest dla mnie jak powietrze. Kiedy jej nie odmawiam czuję jakby brakowało mi powietrza.
Przeczytaj całość

Agnieszka: Zaufajcie Bogu przez Najświętszą Panienkę – to najlepsze co można zrobić

Wszystko zaczęło się w 2013 roku ... Byłam chora na HCV , rozpoczęłam długo oczekiwane leczenie , całkowicie przestałam pracować bo po prostu nie byłam w stanie . Mieliśmy z mężem na utrzymaniu 4 dzieci - dwóch studentów i dwa maluchy ( 4 i 6 lat ) - tak nas hojnie Pan Bóg obdarował : ) i oczywiście długi . Mężowi nie starczało na spłatę zobowiązań a co dopiero na życie . Bywało , że miałam na dzienne zakupy 5 zł. i coś musiałam wykombinować dla nas na obiad ... A jednak nikt nie głodował ...
Przeczytaj całość

Justyna: Prosiłam o pracę, a dostałam coś lepszego

Swoją historię zacznę od tego że jestem tegoroczną absolwentką prawa. Studia były dla mnie pięknym, lecz pełnym nauki okresem. W ciągu tych 5 lat nieustannie była ze mną Maryja, to Ją zawsze prosiłam o pomoc w zaliczaniu kolejnych kolokwiów czy egzaminów. Z perspektywy czasu wiem, że nie przeszłabym tych studiów...
Przeczytaj całość

Monika: Prośba o zdrowie

został mi tydzień do końca nowenny jak tylko skończę napewno zacznę następną.
Przeczytaj całość

Anna: Odzyskanie pewności siebie, chęci do życia, lepszego samopoczucia, pewność opieki Matki Bożej

rólowo Różańca Świętego, z serca Ci dziękuję za wszystkie dobra i liczne niespodzianki (jak choćby wyjazd do Ziemi Świętej), które mi wyprosiłaś u swego Syna i proszę pomagaj nam wciąż nieustannie.
Przeczytaj całość

Ewelina: ŁASKAMI OBDARZONA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Jest to moje pierwsze świadectwo bo i Nowennę odmawiałam po raz pierwszy.

Na początku dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi świadectwami, bardzo mi pomagały i umacniały w codziennej modlitwie. Dziękuję również osobą które prowadzą tę stronę, bez Was nie byłoby przedstawionych tylu pięknych cudów.

Nowennę rozpoczęłam w kwietniu i dzięki pomocy z góry udało mi się ją ukończyć, choć przyznaję, że nie było łatwo gdyż systematyczność nie była moją mocną stroną. Pojawiały się przeszkody takie jak rozkojarzenie, koszmary i problemy ale nie poddałam się.

Intencją moją było aby sklep, który niedawno otworzyła moja bliska rodzina zaczął przynosić dochody. Matka Boża wysłuchała mojej prośby już w części błagalnej. Z każdym dniem było coraz lepiej i zauważałam znaki interwencji z góry.
Jestem za to ogromnie wdzięczna i wiem, że to wszystko dzięki Maryi, naszej Matce.

Mogę z czystym sumieniem napisać, że dni w których odmawiałam Różaniec były najpiękniejszymi w moim życiu. To było tak cudowne, że nigdy nie podejrzewałam, że może przytrafić się i mnie. Czułam jakbym urodziła się na nowo, czułam miłość, radość i opiekę, po wielu latach, przygnębienia i braku chęci do życia, czułam radość z życia, coś wspaniałego. Otrzymałam także łaskę spokoju, cierpliwość i pewność siebie. Zrozumiałam że jeżeli „Bóg na pierwszym miejscu to wszystko na swoim miejscu”.

Wierzę i Ufam. Chwała Panu i Matce Przenajświętszej!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

Chcesz widzieć świadectwa nowenny pompejańskiej na Facebooku?
To proste – kliknij na >>POLUB >>

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

2 komentarzy do "Ewelina: ŁASKAMI OBDARZONA"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Witam to wspaniele ze otrzymalas laske i zaufalas NPpiekne swiadectwo ,Pozdrawiam

beata
Gość

Miłe świadectwo, lubię czytać Wasze świadectwa, niosą nadzieję i pocieszenie.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!