Grzegorz: Weronika ze snu

Witam. wahałem się nad odmawianiem nowenny za poczęte dziecko teraz już wiem że córkę. Odmawiać czy nie odmawiać ? Mój starszy syn (7lat) modlił się o siostrzyczkę od mniej więcej roku, więc c pomyślałem ze to wystarczy ze on się modli, skoro już poczęła wiec jego modlitwa mam moc.
Read More

Monia: Łaski

Nowennę zaczęłam odmawiać we wrześniu 2016 wspólnie z Mamą ja o zdrowie A Mama o rozwiązanie problemów że sprzedażą firmy. po około tygodniu niespodziewanie pojawił się kupiec. To był znak. Ja mimo wcześniejszej choroby i braku pracy dzieki Nowennie mogłam normalnie zyc A nawet tym życiem się cieszyć. Odstawiłam leki psychotropowe co wydawało się rzeczą nieosiągalna.
Read More

Pati: Nadszedł czas oczyszczania

Gdy tylko rozpoczelam Nowenne Pompejanska, zastanawialam sie nad tym jak napisze moje swiadectwo. Od poczatku odmawiania nowenny wiedzialam, ze je napisze albo napisac musze, nie wiedzialam jednak jak. Gdybym napisala cala prawde o mnie i o moim zyciu powstalaby ksiazka, jezeli napisze tylko kilka zdan o NP nie bedzie to...
Read More

Monika: Naprawa relacji małżeńskich

Dziś 13 luty 2018 r. i właśnie skończyłam odmawiać drugą NP (czy to przypadek-nie sądzę-13 dzień miesiąca - Dzień Maryi) . Pierwszą nowennę zaczęłam odmawiać, gdy przeżywaliśmy z mężem ogromny kryzys w małżeństwie (nadużywanie alkoholu przez męża, kłamstwa, kłótnie, cierpiały również dzieci widząc złe relacje między nami - brałam tabletki na uspokojenie - obecnie już nie biorę). Całą pierwszą nowennę odmawiałam we łzach, płakałam, modliłam się i ufałam. Było bardzo ciężko - zły działał wyjątkowo okrutnie!
Read More

Anna: Bóg, Maryja i wiara oraz łask co nie miara :)

To będzie długie świadectwo, ale myślę warte przeczytania i obszerne w cuda i wnioski :) Na wstępie chciałam podziękować wszystkim, którzy zajmują się tą stroną. Naprawdę, dobrze, że jesteście. Wielu nie rozpoczęłoby nowenny, nie czytając wcześniejszych świadectw. Mnie one bardzo zmotywowały. Bóg zapłać! Robicie świetną robotę :) Nowenn odmówiłam już...
Read More

Ewelina: ŁASKAMI OBDARZONA

Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.

Jest to moje pierwsze świadectwo bo i Nowennę odmawiałam po raz pierwszy.

Na początku dziękuję wszystkim, którzy podzielili się swoimi świadectwami, bardzo mi pomagały i umacniały w codziennej modlitwie. Dziękuję również osobą które prowadzą tę stronę, bez Was nie byłoby przedstawionych tylu pięknych cudów.

Nowennę rozpoczęłam w kwietniu i dzięki pomocy z góry udało mi się ją ukończyć, choć przyznaję, że nie było łatwo gdyż systematyczność nie była moją mocną stroną. Pojawiały się przeszkody takie jak rozkojarzenie, koszmary i problemy ale nie poddałam się.

Intencją moją było aby sklep, który niedawno otworzyła moja bliska rodzina zaczął przynosić dochody. Matka Boża wysłuchała mojej prośby już w części błagalnej. Z każdym dniem było coraz lepiej i zauważałam znaki interwencji z góry.
Jestem za to ogromnie wdzięczna i wiem, że to wszystko dzięki Maryi, naszej Matce.

Mogę z czystym sumieniem napisać, że dni w których odmawiałam Różaniec były najpiękniejszymi w moim życiu. To było tak cudowne, że nigdy nie podejrzewałam, że może przytrafić się i mnie. Czułam jakbym urodziła się na nowo, czułam miłość, radość i opiekę, po wielu latach, przygnębienia i braku chęci do życia, czułam radość z życia, coś wspaniałego. Otrzymałam także łaskę spokoju, cierpliwość i pewność siebie. Zrozumiałam że jeżeli „Bóg na pierwszym miejscu to wszystko na swoim miejscu”.

Wierzę i Ufam. Chwała Panu i Matce Przenajświętszej!

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

2
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
beatabarbara Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Witam to wspaniele ze otrzymalas laske i zaufalas NPpiekne swiadectwo ,Pozdrawiam

beata
Gość
beata

Miłe świadectwo, lubię czytać Wasze świadectwa, niosą nadzieję i pocieszenie.