Anna: Nie mogę bez niej żyć

Obecnie jestem w trakcie odmawiana mojej 5 nowenny pompejańskiej. Kończąc jedną zaczynam kolejną, gdyż jak robiłam kilka dni przerwy pomiędzy 1 i 2 bardzo mi brakowało bliskości z Najświętszą Matką. Pierwsza Nowenna dotyczyła pomocy w odzyskaniu zdrowia Teścia. Dostał zawału i wylewu w ciągu 1 dnia. Było 5% szans na przeżycie. Nie mogłam uwierzyć, że dzień po dniu słyszałam, że jego wyniki się poprawiają, a po 3 miesiącach wyzdrowiał niemalże całkowicie.
Przeczytaj całość

Anna: Kryzys zażegnany

Miałam w sobie różne lęki, a przede wszystkim poczucie, że moje życie jest już przegrane
Przeczytaj całość

Ewelina: Świadectwo i dziękczynienie za otrzymane łaski

Matko ty nigdy nie zawodzisz jesteś wspaniała, kochająca i otaczasz opieką wszystkich, wstawiłaś się u swojego Syna w mojej intencji i nigdy nie zapomnę jak jesteś dobra, chwała niech będzie Jezusowi, który okazał swoje miłosierdzie i Tobie Chwała na wieki.
Przeczytaj całość

Marta: Rodzeństwo dla córeczki

O dziecko staraliśmy się od ponad roku bezskutecznie. Chcieliśmy żeby córeczka miała rodzeństwo. Gdy z miesiąca na miesiąc się nie udawało sięgnęłam po Nowennę Pompejańską. Wcześniej też modliłam się w różnych intencjach i one też zostały wysłuchane. Po odmówieniu części dziękczynnej drugiej z kolei nowenny okazało się, że jestem w ciąży.
Przeczytaj całość

Edyta: Źle było na każdym froncie

Matka Boża kocha każdego, choćby nie wiem jak zboczył z drogi zbawienia.
Przeczytaj całość

Ewa: Przemiana

Piszę dzisiaj pod impulsem, ponieważ nie miałam tego w planie. Bardzo chciałabym zacząć następną nowennę bo naprawdę mam o co się modlić, ale brakuje mi sił, proszę Was wszystkich o modlitwę za mnie. Pierwszą nowennę jaką odmówiłam była w intencji mojego chłopaka- o jego nawrócenie, ale podczas lub po odmawianiu nowenny Matka Boża zaczęła ingerować i zmieniać mnie,a co najważniejsze uleczyła mnie z ciężkich grzechów o których nawet nie myślałam odmawiając tą modlitwę. Maryja pokazała mi co muszę zmienić w sobie- dziękuję jej za to. Otoczyła mnie spokojem, którego tak bardzo mi brakowało. Czasami mamy wrażenie, że Maryja wysłuchuje tylko nielicznych, a mnie się wydaje, że wszystkich, tylko nie zawsze to o co prosimy jest najważniejsze, może najważniejsze jest nasze zbawienie… Proszę Was o wsparcie modlitewne w intencjach, które powierzyłam Matce Bożej z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ewa: Przemiana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Tak to prawda ale Bog wie co d;a nas jest najwazniejsze i poddac sie woli Bozej zycze wytrwalosci ja tez odmawiam Nowenne i pomodle sie za ciebie .Szczesc Boze.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Twoje świadectwo jest kolejnym dowodem na to, że modlitwę o nawrócenie zawsze trzeba zacząć od siebie…

Ewa
Gość
dziękuję za wsparcie i za modlitwę Pani Barbaro 🙂 Nawet nie myślałam o sobie i o tym, że ja jestem omylna i powinnam zacząć od siebie. Ale od czasu mojej pierwszej odmówionej Nowenny, dużo zaszło zmian na korzyść dla mnie samej, a więc szczerze zachęcam do odmawiania tej modlitwy. Widzę i widziałam zmiany w postrzeganiu spraw związanych z Bogiem również u mojego chłopaka, dziękuję za to Matce Bożej. Wiem, że dla Boga nie ma spraw niemożliwych, a jeśli pomimo modlitwy błagalnej w intencjach różnych spraw, prośba nie została wysłuchana to trzeba poszukać przyczyny w sobie i zacząć zmiany od siebie-… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Właśnie wczoraj zaczęłam odmawiać 3 Nowennę Pompejańską, miałam wielkie trudności , aby się d tego zabrać, ale pewnie dzięki modlitwie, o którą prosiłam innych za to żebym znalazła siły do jej zaczęcia i kontynuacji, mam nadzieje, że wytrwam do końca. Dziękuję za modlitwę w mojej intencji.

Janek
Gość
Dzisiaj buszowałem po Internecie i znalazłem kilka ciekawych filmików na YouTube. Interesował mnie temat czarów i związanych z tym przekleństw. Warto się od tego uwolnić. Nie wiedziałem że zło może nawet spowodować dolegliwości fizyczne jak rożne niemoce. Sposób walki jest prosty, przebaczenie, Spowiedź i Komunia Św. Życie w Łasce doskonale chroni przed przekleństwami. Bardzo istotne jest przebaczenie a nawet modlitwa za tego kto nas zranił. Można mu Błogosławić. Jezus nam przebacza i nas odkupił. Nie odpuszczone zranienia mogą spowodować niechęć i apatię. Mama błogosławiła wszystko: ludzi rośliny. Pomidory się zwijały ale Błogosławieństwo dodało im siły i rosną jak na drożdżach.… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Bardzo dużo daje błogosławieństwo i modlitwa za innych.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!