Paweł: Maryjo dziękuję z całego serca

Dużo modliłem się w tej intencji, ale bez większych rezultatów. Szperając i szukając w Internecie pomocy, znalazłem informację o Nowennie Pompejańskiej.
Read More

RAFAŁ: ZDROJE ŁASK

Witam. Zgodnie z obietnicą daną Matce Bożej chciałbym się podzielić moim świadectwem. Po raz pierwszy w życiu odmówiłem Nowennę Pompejańską, która to dała mi zupełnie inne spojrzenie na otaczający nas świat.Dziękuję Najświętszej Maryji Pannie za mnóstwo łask,jakich doświadczyłem podczas odmawiania Nowenny Pompejańskiej. Przeczytaj RAFAŁ: ZDROJE ŁASK
Read More

Małgorzata: Moje pierwsze świadectwo

Szczęść Boże. Na wstępie pragnę podziękować prowadzącym tę stronę jest ona dla mnie umocnieniem i wsparciem przez wszystkie dni nowenny. Obecnie zakończyłam 10 nowennę odmawiałam w różnych intencjach o zdrowie dla mamy, o zdrowie dla mojej córki o pracę dla męża, za dusze w czyśćcu cierpiące, o pokój w rodzinie.
Read More

Waldemar: Nowenna Pompejańska – Matczyny zestaw naprawczy

Chciałbym podzielić się doświadczeniami z zakończonej 3 Nowenny Pompejańskiej. W kolejnej modlitwie poleciłem moje dzieci opiece i udzieleniu łask przez Królową Różańca Świętego. Powodem podjęcia zobowiązania modlitewnego było zachowanie mojej trójki dzieci, dwóch synów i córki. Obserwując na co dzień widoczne było dla mnie zwiększenie się u dzieci lęków, czasami nawet pojawienie się paniki, agresji i pogarszające się słownictwo.
Read More

Elżbieta: Odnalazłam spokój i poczucie bezpieczeństwa

Zaczęłam odmawiać nowennę pompejańską, bo czułam się całkowicie bezradna, moja pierwsza intencja była o uzdrowienie córki z depresji i otyłości, tymczasem Matka Boska uzdrowiła przede wszystkim mnie. Od lat cierpiałam na depresję i silną nerwicę, która objawiała się w nieprzyjemny sposób, dwa razy byłam w szpitalu, lekarze nie potrafili postawić diagnozy i w końcu stwierdzili że to problem psychiki. W dzieciństwie zostałam zgwałcona, miałam 9 lat i w żaden sposób nie mogłam się obronić a nawet sprzeciwić, to doświadczenie położyło się cieniem na całym moim życiu.
Read More

Ewa: Przemiana

Piszę dzisiaj pod impulsem, ponieważ nie miałam tego w planie. Bardzo chciałabym zacząć następną nowennę bo naprawdę mam o co się modlić, ale brakuje mi sił, proszę Was wszystkich o modlitwę za mnie. Pierwszą nowennę jaką odmówiłam była w intencji mojego chłopaka- o jego nawrócenie, ale podczas lub po odmawianiu nowenny Matka Boża zaczęła ingerować i zmieniać mnie,a co najważniejsze uleczyła mnie z ciężkich grzechów o których nawet nie myślałam odmawiając tą modlitwę. Maryja pokazała mi co muszę zmienić w sobie- dziękuję jej za to. Otoczyła mnie spokojem, którego tak bardzo mi brakowało. Czasami mamy wrażenie, że Maryja wysłuchuje tylko nielicznych, a mnie się wydaje, że wszystkich, tylko nie zawsze to o co prosimy jest najważniejsze, może najważniejsze jest nasze zbawienie… Proszę Was o wsparcie modlitewne w intencjach, które powierzyłam Matce Bożej z Pompejów.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

6 komentarzy do "Ewa: Przemiana"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
barbara
Gość
barbara

Tak to prawda ale Bog wie co d;a nas jest najwazniejsze i poddac sie woli Bozej zycze wytrwalosci ja tez odmawiam Nowenne i pomodle sie za ciebie .Szczesc Boze.

Zadowolona
Gość
Zadowolona

Twoje świadectwo jest kolejnym dowodem na to, że modlitwę o nawrócenie zawsze trzeba zacząć od siebie…

Ewa
Gość
dziękuję za wsparcie i za modlitwę Pani Barbaro 🙂 Nawet nie myślałam o sobie i o tym, że ja jestem omylna i powinnam zacząć od siebie. Ale od czasu mojej pierwszej odmówionej Nowenny, dużo zaszło zmian na korzyść dla mnie samej, a więc szczerze zachęcam do odmawiania tej modlitwy. Widzę i widziałam zmiany w postrzeganiu spraw związanych z Bogiem również u mojego chłopaka, dziękuję za to Matce Bożej. Wiem, że dla Boga nie ma spraw niemożliwych, a jeśli pomimo modlitwy błagalnej w intencjach różnych spraw, prośba nie została wysłuchana to trzeba poszukać przyczyny w sobie i zacząć zmiany od siebie-… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Właśnie wczoraj zaczęłam odmawiać 3 Nowennę Pompejańską, miałam wielkie trudności , aby się d tego zabrać, ale pewnie dzięki modlitwie, o którą prosiłam innych za to żebym znalazła siły do jej zaczęcia i kontynuacji, mam nadzieje, że wytrwam do końca. Dziękuję za modlitwę w mojej intencji.

Janek
Gość
Dzisiaj buszowałem po Internecie i znalazłem kilka ciekawych filmików na YouTube. Interesował mnie temat czarów i związanych z tym przekleństw. Warto się od tego uwolnić. Nie wiedziałem że zło może nawet spowodować dolegliwości fizyczne jak rożne niemoce. Sposób walki jest prosty, przebaczenie, Spowiedź i Komunia Św. Życie w Łasce doskonale chroni przed przekleństwami. Bardzo istotne jest przebaczenie a nawet modlitwa za tego kto nas zranił. Można mu Błogosławić. Jezus nam przebacza i nas odkupił. Nie odpuszczone zranienia mogą spowodować niechęć i apatię. Mama błogosławiła wszystko: ludzi rośliny. Pomidory się zwijały ale Błogosławieństwo dodało im siły i rosną jak na drożdżach.… Czytaj więcej »
Ewa
Gość

Bardzo dużo daje błogosławieństwo i modlitwa za innych.

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!