Ilona: Zdrowie dla córeczki

Pragnę podziękować Pannie Różańcowej z Pompejów za otrzymaną łaskę zdrowia dla mojej córeczki, która urodziła się zdrowa pomimo wcześniejszych podejrzeń wady serca i hipotrofii. Dziś córeczka ma ponad dwa miesiące i bardzo dobrze się rozwija, dużo się uśmiecha, a my jesteśmy szczęśliwi i wdzięczni za wysłuchaną modlitwę.
Przeczytaj całość

Urszula: dzięki tej modlitwie dałam radę

Witam. Przede wszystkim Nowenna Pompejańska to Wielka Moc dla człowieka, który nie ma ratunku z nikąd. W wielkim cierpieniu i trudnościach dzięki tej modlitwie dałam rade. Uprosiłam już Nowenna Pompejańską wspaniałą prace a także cudowne uzdrowienie z choroby nieuleczalnej, gdzie lekarz powiedział, że nie jest możliwe uleczenie choroby,a tylko jej...
Przeczytaj całość

Arkadiusz: Poprawa zdrowia córki

Odmawiam już piątą nowennę ale nigdy nie napisałem świadectwa. Przy pierwszej nowennie prosiłem o uzdrowienie córki z nowotworu, nie zdążyłem odmówić całej a już była poprawa wg lekarzy. Wiedziałem że to za sprawą Maryii Panny Matki Jezusa. Ile się wypłakałem przy tej nowennie ale było warto. W tej chwili jest prawie wyleczona. Kolejne nowenny to kolejne prośby i kolejne łaski. Proście a będzie Wam dane!
Przeczytaj całość

Barbara i Stanisław: Podziękowanie rodziców

Pragnę złożyć świadectwo i bardzo podziękować Królowej Różańca Świetego za otrzymane łaski i dary. o nowennie pompejańskiej dowiedziałam się w 2013 r. Od tego czasu odprawiłam 7 razy nowennę, polecając różne intencje - zawsze odmawiam 4 części różańca. Dziękuję za ocalenie małżeństwa syna, za jego trzeźwość.
Przeczytaj całość

Kasia: Nowe życie

Szczęść Boże, witam Wszystkich czytających i składających tutaj swoje świadectwa. Na wstępie chcę za nie podziękować, bo są budujące, dają nadzieję i wszystkie mówią właściwie o tym samym – że nie najważniejsze jest, czy otrzymaliśmy to o co prosiliśmy konkretnie, ale to co otrzymaliśmy oprócz tego. Mam na myśli całe morze innych łask od Boga, które Maryja nam przynosi. Do każdego modlącego się różańcem Matka Najświętsza przychodzi, już z nim zostaje i cały czas prowadzi do swego Syna. I to jest najpiękniejsze. Każdy z nas otrzymuje przez jej wstawiennictwo nieopisany wprost pokój w sercu, nadzieję i przede wszystkim zaufanie Bogu Ojcu.
Przeczytaj całość

ela: wierzcie w moc tej nowenny

Chcialam złożyć świadectwo otrzymania łask. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Nie wiem czy to o co teraz proszę zostanie wysłuchane, ale w trakcie odmawiania nowenn tak wiele się w moim życiu dzieje dobrego, nie związanego z moją prośbą, że muszę o tym opowiedzieć. Wierzę w moc tej modlitwy i wszystkim ją polecam. Matka Boża wie, czego nam w danej chwili tak bardzo potrzeba i pomaga nam wyjść z problemów. Mam duże problemy finansowe. Kiedy w portwelu mam ostatni grosz dzieje się coś że mam szanse zarobić, kiedy świat się wali nagle wychodzi słońce, pojawia się ktoś kto wyciąga do mnie rękę. Czuję obecność Matki Bożej w każdej chwili. Jestem szczęśliwa.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "ela: wierzcie w moc tej nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danuta
Gość
Danuta

Pieknie …..Bog zaplac Panie Boze i Marko Najswietsza….

Anula
Gość

To jest prawda!!!

krzysztof
Gość
krzysztof

Ja też jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny i dzieje sie u mnie podobnie .Polecam wszystkim tą modlitwę

Renata
Gość
Renata

Ja tez odmawiam drugi raz Nowenne,od pierwszegi dnia czuje obecnosc Matki Bozej w moim zyciu.Zawsze nam pomoze,sprobujcie Jej zaufac,a nie zawiedzie Was

Danuta
Gość
Danuta

ja tez odmawiam juz druga i wczoraj strasznie poraz kolejny zwatpilam…….i narzekalam na Boga i Marke Najsw.Zeit mbie nie opuscili…..Prosze o przebaczenie i pomodlcie sie za mnie……jestem Tal slaba grzesznica i Tal niewdzieczna…..Panie Bozen Wybacz mi…prosze i ty MP tez wybacz mi……!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!