Adrian: Satysfakcjonująca praca

Szczęść Boże Na początku tego roku zostałem bez pracy. Od razu rozpocząłem intensywne poszukiwania. Myślałem ze po kilku rozmowach uda się szybko znaleźć dobrą pracę. Jednak po trzech tygodniach czekania na telefon i doszkalania się nic z tego nie wychodziło. Przeczytaj Adrian: Satysfakcjonująca praca
Read More

Małgorzata: Praca

Nie był to łatwy dla mnie czas. Byłam już mocno zdołowana bezrobociem, bez większych perspektyw bo mieszkałam na wsi, gdzie w najlepszym razie mogłam załatwić sobie staż. Bez szans, że dzięki niemu znajdę zatrudnienie na dłużej.
Read More

Arleta: Ta modlitwa jest niesamowita

Długo zbierałam się aby napisać to świadectwo. Moja przygoda z nowenną zaczeła się już jakiś czas temu. Na początku myślałam, że nie dam rady odmawiac 3 różańców dziennie , ale myliłam się pomimo pracy i obowiązków domowych dałam rade. 3 novenny ukończyłam z powodzeniem.
Read More

Iwona: Obiecałam Matce Bożej że po porodzie opiszę jaki cud mnie spotkał

.Urodziłam najsłodszego chłopczyka,moje serduszko najukochańsze.Dziękuję każdego dnia Matce Bożej za wszystkie łaski,za to wymodlone dzieciątko które jest Błogosławieństwem.
Read More

Krystyna: W moim domu działo się wiele złego

Co się zmieniło? Moje dziecko nie czuje się na pewno gorzej, myślę, że lepiej i mam nadzieję, że będzie w ogóle zdrowy.
Read More

ela: wierzcie w moc tej nowenny

Chcialam złożyć świadectwo otrzymania łask. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Nie wiem czy to o co teraz proszę zostanie wysłuchane, ale w trakcie odmawiania nowenn tak wiele się w moim życiu dzieje dobrego, nie związanego z moją prośbą, że muszę o tym opowiedzieć. Wierzę w moc tej modlitwy i wszystkim ją polecam. Matka Boża wie, czego nam w danej chwili tak bardzo potrzeba i pomaga nam wyjść z problemów. Mam duże problemy finansowe. Kiedy w portwelu mam ostatni grosz dzieje się coś że mam szanse zarobić, kiedy świat się wali nagle wychodzi słońce, pojawia się ktoś kto wyciąga do mnie rękę. Czuję obecność Matki Bożej w każdej chwili. Jestem szczęśliwa.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

5 komentarzy do "ela: wierzcie w moc tej nowenny"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Danuta
Gość
Danuta

Pieknie …..Bog zaplac Panie Boze i Marko Najswietsza….

Anula
Gość

To jest prawda!!!

krzysztof
Gość
krzysztof

Ja też jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny i dzieje sie u mnie podobnie .Polecam wszystkim tą modlitwę

Renata
Gość
Renata

Ja tez odmawiam drugi raz Nowenne,od pierwszegi dnia czuje obecnosc Matki Bozej w moim zyciu.Zawsze nam pomoze,sprobujcie Jej zaufac,a nie zawiedzie Was

Danuta
Gość
Danuta

ja tez odmawiam juz druga i wczoraj strasznie poraz kolejny zwatpilam…….i narzekalam na Boga i Marke Najsw.Zeit mbie nie opuscili…..Prosze o przebaczenie i pomodlcie sie za mnie……jestem Tal slaba grzesznica i Tal niewdzieczna…..Panie Bozen Wybacz mi…prosze i ty MP tez wybacz mi……!!!!!

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!