ela: wierzcie w moc tej nowenny

Chcialam złożyć świadectwo otrzymania łask. Jestem w trakcie odmawiania drugiej nowenny. Nie wiem czy to o co teraz proszę zostanie wysłuchane, ale w trakcie odmawiania nowenn tak wiele się w moim życiu dzieje dobrego, nie związanego z moją prośbą, że muszę o tym opowiedzieć. Wierzę w moc tej modlitwy i wszystkim ją polecam. Matka Boża wie, czego nam w danej chwili tak bardzo potrzeba i pomaga nam wyjść z problemów. Mam duże problemy finansowe. Kiedy w portwelu mam ostatni grosz dzieje się coś że mam szanse zarobić, kiedy świat się wali nagle wychodzi słońce, pojawia się ktoś kto wyciąga do mnie rękę. Czuję obecność Matki Bożej w każdej chwili. Jestem szczęśliwa.

Nowenna pompejańska jest też na Facebooku
Polub nas! 🙂

5 myśli na temat „ela: wierzcie w moc tej nowenny

  1. Ja tez odmawiam drugi raz Nowenne,od pierwszegi dnia czuje obecnosc Matki Bozej w moim zyciu.Zawsze nam pomoze,sprobujcie Jej zaufac,a nie zawiedzie Was

  2. ja tez odmawiam juz druga i wczoraj strasznie poraz kolejny zwatpilam…….i narzekalam na Boga i Marke Najsw.Zeit mbie nie opuscili…..Prosze o przebaczenie i pomodlcie sie za mnie……jestem Tal slaba grzesznica i Tal niewdzieczna…..Panie Bozen Wybacz mi…prosze i ty MP tez wybacz mi……!!!!!

A Ty co o tym myślisz? Napisz!