M: Uzdrowienie wewnętrzne

Przyznaję, że odmawianie nie było czasami łatwe, czasami wątpiłam czy to ma sens, ale naprawdę warto!
Read More

Katarzyna: Wszędzie będę opowiadać o miłosierdziu, które mi wyświadczyłaś

Przez długi czas zbierałam się w sobie żeby napisać to świadectwo. Jestem w trakcie odmawiania drugiej Nowenny. Pierwszą odmówiłam za zdrowie, całkowite uleczenie z nowotworu. Czy Maryja mi pomogła? Mam nadzieje, że tak, czekam na badania i wyniki. Na pewno wyleczyła mnie z bardzo wstydliwego grzechu.Przeczytaj Katarzyna: Wszędzie będę opowiadać...
Read More

Lidia: zły wciąż mataczy i komplikuje nam życie

Lidia: Matka Boża zawsze pomaga lecz zły wciąż mataczy i komplikuje nam życie
Read More

Patrycja: Szukaj prawdy w Bogu

Witam serdecznie wszystkich. Jestem już po trzech nowennach i zamierzam odmówić kolejną. Jak w większości przypadków na nowennę trafiłam przez przypadek w bardzo trudnych chwilach. Rozstanie, problemy finansowe,rodzinne.. dzieki tej cudownej i pięknej modlitwie stałam sie spokojniejsza, każdy kto cchiał mnie sprowokować lub za wszelką cenę wyprowadzić z równowagi w pracy, musiał obejść się smakiem.
Read More

Monika: Znalezienie dobrej pracy

Odmówiłam trzy Nowenny, drugą w intencji znalezienia dobrej pracy. I tak się stało. Znalazłam ją ok. 3 miesiące po zakończeniu nowenny. Wiązało się to z wkroczeniem na całkiem dla mnie nowy grunt zawodowy, o którym nigdy wcześniej nie myślałam. Praca znalazła się jakby sama, poprzez innych ludzi. Przeczytaj Monika: Znalezienie...
Read More

Diana: UZDROWIENIE Z ZIARNICY

+JMJ+ Chciałam złożyć świadectwo mojego uzdrowienia. Moja choroba zaczęłam się 2011r. przed Świętami w grudniu. Po dwóch latach robiąc kolejne badanie PET , diagnoza była ta sama-Wznowa. Byłam w opłakanym stanie , postanowiłam resztkami sił dzwońic po Siostrach klalzurowych i prosić o modlitwe. Jedna z sióstr karmelitanek powiedziała mi o tej nowennie. Więc w internecie znalazłam i postanowiłam zacząć odprawiać Nowenne. Po około 3 miesiącach powtórnie lekarz skierował mnie na badanie PET. W  wyniku nie było już śladu po wznowie 🙂 Dziś jestem zdrowa i dziękuje MATCE BOŻEJ O TEN DAR modląc się codziennie na Różańcu z Pompejów. Pozdrawiam wszystkich, UFAJCIE MARYJI A ONA WAM POMOŻE:) z Panem Bogiem.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

1 Komentarz do "Diana: UZDROWIENIE Z ZIARNICY"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Kamila
Gość
Kamila

Bogu niech będą dzięki!!!! dużo zdrowia

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

w ROKU ŚW. JÓZEFA!