Krystyna: Było ciężko i niebezpiecznie

Maryjo za wszystkie nadzwyczajne łaski których mi udzieliłaś i wyprosiłaś u swojego syna Jezusa w moim wdowim ciężkim i grzesznym nie raz życiu dziękuję bardzo dziękuję
Read More

Monika: Pozbyłam się grzechu nieczystości.

Modle się o powrót mojego męża do domu. Zostawił mnie i dzieci i wyprowadził się do kochanki. Kocham męża i bardzo bym chciała żeby wrócił.
Read More

Barbara: Pierwsza Komunia Święta

Jestem babcią dziesięcioletniej wnuczki. Rodzice mojej wnuczki nie są małżeństwem, a ich związek rozpadł się, gdy wnuczka miała 5 lat. Oboje nie przystępowali do sakramentów, praktyki religijne ograniczali do niedzielnych mszy.
Read More

Ela: nowenna nie do odparcia

Po raz pierwszy dowiedziałam się o niej kilka lat temu. Mojej mamie powiedziała ciocia, mama mnie. Miałam skserowany artykuł z jakiegoś czasopisma katolickiego i właśnie zaczynałam 10-dniową pielgrzymkę. Przeczytałam o łaskach płynących z odmawiania tej modlitwy i o tym, że jest nie do odparcia (Po prostu lekarstwo na wszystko. 100%...
Read More

Adam: Być dobrym

Noweny Pompejańske odmawiam od października 2016. Największym widzialnym cudem jest to , ze od pierwszego dnia nowenny jestem w stanie odmówić 3 lub 4 części różańca, co wcześniej było nie realne. Intencję miałem różne: np. 1) o zgodę w rodzinie , 2) o spokój serca , 3) za dusze w czyśćcu cierpiące , 4) o uzdrowienie relacji w rodzinie , 5) w intencji pokuty za grzechy młodości 6) za zdrowie w rodzine. Nie zawsze wszystko wyglądało idealnie.
Read More

Dagmara: dziecko

Chciałam złożyć świadectwo Matce Bożej.Przez kilka lat starałam się z mężem o dziecko,przeszliśmy wiele badań i zabiegów.Zdecydowaliśmy się na zabieg in vitro,który zakończył się niepowodzeniem.Niepowodzenie to sprawiło,że wpadłam w głęboką depresje.Nie chciało mi się żyć,chodziłam do psychologa i wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej.I stał się Cud Matka Boża mnie wysłuchała jestem mamą mam 2 miesięcznego synka poczętego naturalnie.Życia mi nie starczy aby aby podziękować Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

10
A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

avatar
7 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
zadowolonaMAŁGORZATAbeataApostoł RóżańcaMarta Recent comment authors
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Dokladnie ,niech pani dziekuje kazdego dnia za ten cud/laske:)

Tatiana
Gość

To wspaniały znak działania wybłaganej Łaski!

Kinga
Gość
Kinga

Ja przeszłam już 3 programy in vitro i nadal czekam na taki cud. Twoje świadectwo daję mi nadzieję.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Kinga In Vitro to grzech ciężki i otwarcie szatanowi furtki. Masz na sumieniu życiu swoich poczętych tą metodą dzieci, które nigdy się nie narodzą.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

. ” In vitro jest największym grzechem, jaki można sobie wyobrazić. Podobnie jak Szatan chciał zastąpić Boga, tak teraz człowiek chce zastąpić Boga” – w ostrych i konkretnych słowach dr Wanda Półtawska o in vitro.
https://www.youtube.com/watch?v=wrvTrTNKTFI

Marta
Gość
Marta

Modlcie sie do Matki, pamietajcie ze in vitro jest wbrew Prawu Bozemu… Ona was zawsze wyslucha.

beata
Gość
beata

Ja wiem tylko tyle że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, choć wiem też, że czasami przychodza takie chwile kiedy dopada zwątpienie i rozpacz.

MAŁGORZATA
Gość
MAŁGORZATA

Proszę nie mówcie że in vitro to grzech bo jest wiele par które tym sposobem mają dzieci. Jestem wierząca nie potępiam innych bo nie ja jestem od tego.

zadowolona
Gość
zadowolona

Nie można mówić, że in vitro nie jest grzechem i być jednocześnie wierzącym…Musisz się na coś Małgorzato zadecydować. Nikt tu nikogo nie potępia jako osobę, natomiast piętnujemy grzech.

zadowolona
Gość
zadowolona

I co mają powiedzieć na takie świadectwo pary, które nigdy nie stosowały in vitro a potomstwa drogą naturalną mimo odmówienia czasami kilkakrotnie Nowenny Pompejańskiej doczekać się nie mogą? Mam nadzieję Dagmaro, że dla Ciebie i Twojego męża będzie to sygnał do głębokiego nawrócenia i pokuty za popełnienie ciężkiego grzechu przeciwko piątemu przykazaniu…