Anna: syn

Mój syn ma 11 lat. zawsze miał tzw. trudny charakterek. Jednak w ostatnim czasie stał się wyjątkowo drażliwy, nerwowy i konfliktowy.
Przeczytaj całość

Domi: Spokój ducha

Pierwszy raz udało mi się ukończyć Nowennę. byly dni, kiedy zło plątało paciorki różańca, ale wytrwałam. Prosiłam o łaski, które będą widoczne w dłuższej perspektywie, ale już dziś czuje spokój ducha, pewność i ufność. Rozpoczęłam kolejną Nowennę, bez niej jest pusto. I odmawiam na cześć Maryi, Królowej Różańca Świętego!
Przeczytaj całość

Aleksandra: Pomoc w zakończeniu i obronie doktoratu

Kilka razy w swoim życiu odmawiałam nowennę i za każdym razem moje modlitwy były wysłuchiwane i dostępowałam łaski. Po studiach magisterskich zaproponowano mi studia doktoranckie. Zgodziłam się i zaczęłam kolejny etap nauki.
Przeczytaj całość

Gabriela: Wymodlona praca

Moją obecną nowenne składam z prośbą o pomoc w wytrwaniu w nowych obowiązkach i pomoc w spłacie narosłych długów...
Przeczytaj całość

Grzegorz: Wiara w modlitwę czyni cuda

Tata poprzez nadużywanie alkoholu stracił pamięć krótkotrwałą. Kiedy werdykt lekarzy okazał się ostateczny że pamięć nie wróci na portalu społecznościowym coraz częściej natrafiałem na artykuły o nowennie pompejańskiej i świadectwa osób które doświadczyły łaski Matki Bożej.
Przeczytaj całość

Dagmara: dziecko

Chciałam złożyć świadectwo Matce Bożej.Przez kilka lat starałam się z mężem o dziecko,przeszliśmy wiele badań i zabiegów.Zdecydowaliśmy się na zabieg in vitro,który zakończył się niepowodzeniem.Niepowodzenie to sprawiło,że wpadłam w głęboką depresje.Nie chciało mi się żyć,chodziłam do psychologa i wtedy dowiedziałam się o nowennie pompejańskiej.I stał się Cud Matka Boża mnie wysłuchała jestem mamą mam 2 miesięcznego synka poczętego naturalnie.Życia mi nie starczy aby aby podziękować Maryi.

Regularny biuletyn pompejański!

Otrzymuj wiadomości pompejańskie na e-mail

Zapisując się do tego biuletynu, będziesz otrzymywać informacje związane z nowenną pompejańską, Pompejami, sanktuarium w Pompejach, ważnymi wydarzeniami oraz wyjątkowymi promocjami. Zostań z nami w kontakcie!

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

10 komentarzy do "Dagmara: dziecko"

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Monika
Gość
Monika

Dokladnie ,niech pani dziekuje kazdego dnia za ten cud/laske:)

Tatiana
Gość

To wspaniały znak działania wybłaganej Łaski!

Kinga
Gość

Ja przeszłam już 3 programy in vitro i nadal czekam na taki cud. Twoje świadectwo daję mi nadzieję.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

Kinga In Vitro to grzech ciężki i otwarcie szatanowi furtki. Masz na sumieniu życiu swoich poczętych tą metodą dzieci, które nigdy się nie narodzą.

Apostoł Różańca
Gość
Apostoł Różańca

. ” In vitro jest największym grzechem, jaki można sobie wyobrazić. Podobnie jak Szatan chciał zastąpić Boga, tak teraz człowiek chce zastąpić Boga” – w ostrych i konkretnych słowach dr Wanda Półtawska o in vitro.
https://www.youtube.com/watch?v=wrvTrTNKTFI

Marta
Gość

Modlcie sie do Matki, pamietajcie ze in vitro jest wbrew Prawu Bozemu… Ona was zawsze wyslucha.

beata
Gość

Ja wiem tylko tyle że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych, choć wiem też, że czasami przychodza takie chwile kiedy dopada zwątpienie i rozpacz.

MAŁGORZATA
Gość
MAŁGORZATA

Proszę nie mówcie że in vitro to grzech bo jest wiele par które tym sposobem mają dzieci. Jestem wierząca nie potępiam innych bo nie ja jestem od tego.

zadowolona
Gość
zadowolona

Nie można mówić, że in vitro nie jest grzechem i być jednocześnie wierzącym…Musisz się na coś Małgorzato zadecydować. Nikt tu nikogo nie potępia jako osobę, natomiast piętnujemy grzech.

zadowolona
Gość
zadowolona

I co mają powiedzieć na takie świadectwo pary, które nigdy nie stosowały in vitro a potomstwa drogą naturalną mimo odmówienia czasami kilkakrotnie Nowenny Pompejańskiej doczekać się nie mogą? Mam nadzieję Dagmaro, że dla Ciebie i Twojego męża będzie to sygnał do głębokiego nawrócenia i pokuty za popełnienie ciężkiego grzechu przeciwko piątemu przykazaniu…

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!