Adam: Uzdrowienie taty z choroby

W lutym tego roku mój 82 letni tato walczył z rakiem złośliwym, czerniakiem. Rokowania co do operacji były nie za dobre. W tym czasie dałem mamie książeczkę z Nowenną Pompejańską. Mama odmówiła ją w intencji zdrowia taty. Po operacji przyszedł czas na kontrolę. Okazało się, że nie ma żadnych przerzutów, tato czuł się bardzo dobrze i wręcz promieniał. Dziękujemy Ci Matko z Pomejów za twe łaski!
Przeczytaj całość

Iza: Warto wytrwać pomimo trudności

To moja 4 nowenna i myśle ze najtrudniejsza. Modliłam sie o sile i cierpliwość oraz o unormowanie snu mojego dziecka. W trakcie odmawiania działy sie rożne rzeczy: 2 razy urwał mi sie różaniec w tym jeden koralik zginął, córka spała beznadziejnie do tego ciagle płakała, ktoś przerysował mi samochód, nieporozumienia z mężem itp.
Przeczytaj całość

AREK: Nowenna w intencji zdrowia

Pierwszą Nowennę Pompejańską zacząłem odmawiać dnia 08.06.2016. a skończyłem 31.07.2016. Modliłem się w intencji zdrowia dla mnie i dla żony.
Przeczytaj całość

Kasia: Ogromna pomoc !

miałam problemy zdrowotne non stop bolały mnie mięśnie i gdy zaczęłam się modlić to po jakimś czasie zauważyłam, że nie zauważam w ogóle tych problemów, że już nie myśle o tym tak nałogowo - a wcześniej non stop się zamartwiałam i widziałam w tym problem.
Przeczytaj całość

Grzegorz: łaski nowenny

Było początkowo <trudno>, ale nie  jest to jakaś nadzwyczajna <trudność>. Razem z Żoną , modliliśmy się o "dzieci"(dorosłe). Tylko dziękować za wysłuchanie. Oczywiście Opatrzność ma <swoje Plany">. Warto kontynuować. Grzegorz <wiek 50 +)
Przeczytaj całość

Basia: łaska spowiedzi

Szczesc Boze,
Ostatnio prosilam na forum o modlitwe w intencji aby sie wyspowiadac, napisalam nawet ze tego dnia, pomyslalam pozniej ze chyba przesadzilam proszac o taki dzien. Akurat byla okazja wyjazdu do miejsca swietego. Pomyslalam ostatnio nie uadalo sie przystapic do spowiedzi i byc moze teraz tez nie. Po przyjezdzie wszystko fajnie sie ulozylo, wyspowiadalam sie, to tak jakby wszystko bylo na talerzu podane. Ostatnio pomimo dlugiego oczekiwania w kolejce nie bylo to mozliwe. Dziekuje wszystkim ktorzy wsparli mnie modlitwa.Bog zaplac.

A Ty co o tym myślisz? – Napisz komentarz

Bądź pierwszy!

avatar
  Subscribe  
Powiadom o

Czy wiesz, że autor

nowenny pompejańskiej

napisał też…

Miesięczne nabożeństwo

do świętego Józefa

w sprawach trudnych

NA MARZEC!